П`ятниця, 29.03.2024, 05:47,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці пропадає молоко - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Породи кролів » пропадає молоко
пропадає молоко
анатолійДата: Середа, 25.07.2012, 21:24 | Сообщение # 1
Группа: Гости
Статус:  
в мене є 12 самиць білого панону вже було 4 окрола в різних самиць і завжди та сама проблема на третій день всі помирають бо в самиці прпадає поступово молоко на перший день всьо добре на другий відходить половина на третій всі шо це може бути вони знаходяться в закритому приміщені постійний уход чистота стирильність харчуються сухим кормом і сіном не розумію в чому справа буду вдячний за всі відгуки
 
gam-uaДата: Середа, 25.07.2012, 22:08 | Сообщение # 2
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
анатолій, помирають кролиці чи кролята?

давайте макуху (соняшникові віджимки) для нагону молочності. молоко також може пропадати через комбікорм який непідходить для лактуючих кролиць.

якщо дохнуть кролята то може кролиця сама їх душить. мо затоптує. якщо певні що немає молока то найпевніше від голоду.
 
АндрійДата: Четвер, 26.07.2012, 11:31 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 59
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
На мою думку потрібно з 20 дня окролу кролиць активно відгодовувати соковитими кормами наприклад буряком коренеплодами картоплі листям верби травою і.т.д. і також потрібно скортити до мінімуму подачу грубих кормів напиклад сіно силос і.т.д. Якщо дотримуватись цих вимог тоді і кролиці будуть мати високу молочність і колята будуть ситими. І також не слід нагружати кролиць з малою молочністю, вона повинна мати під собою не більше 6-8 кроленят.
 
анатолійДата: П`ятниця, 27.07.2012, 07:29 | Сообщение # 4
Группа: Гости
Статус:  
помирають кролята незнаю шо робити це не в одної крілиці а в 4 різних і немає молока через 3 дні ше два окрола почав давати макуху,умови утриманя хороші все закрито практично герметично кода поступає автоматично тобто спанга не мучить дотримуємось гігієни кожного дня прибирається стерелізується причини зникненя молока незнаю
 
seyvalterДата: П`ятниця, 27.07.2012, 11:46 | Сообщение # 5
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
давай соковиті корми - буде молко, найкраще як на мене -люцерку (буряка кормового ще нема напевне нормального). Також молоко жене укроп, кропива. Молоко може пропадати у худих самок або через стрес або охоту. Може і через жару. Або просто кролиці паршиві. Але ящо одне і теж у всіх - то однозначно винен або корм або умови утримання.
Слухай - а ти в гнізда акуратно лізеш? кролиці небачать як ти порпаїшся?
 
ФландерДата: П`ятниця, 27.07.2012, 15:59 | Сообщение # 6
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 81
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline  
Андрій, два місяці тому я писав що самка народила 18 кролят, 14 із них були живі. Були різні поради, але я вирішив залишити всіх живих, і спробувати що з того вийде. Так ось: Всі 14 вижили нормально одинаково набирали вагу. Що я робив, так це те що добре годував самку. Давав пити свіже молоко, молочай, моркву, хліб. Кролят розділив на дві групи, 8 і 6 в кожній. Міняв "лазив" руками в гніздо, і після кожного разу як самка покормила, залишав 2 найменших біля неї. Все це самка бачила, і лише посьміхалась. Через 5 днів родила інша, 12 штук ті самі маніпуляції в присутності самки і ніяких проблем. Зараз залишилось 13 і 11 бо по одному прийшлось закопати через вздуття, але це інша історія. Я б не наполягав на стерильність, а добре провірив чи дійсно немає молока у всіх самок, а також добре оглянути здохших, чи дійсно вони схудли (поморщина шкіра, втянуті порожні животики) і відпишись. Неможе бути щоб так просто "конвеєром" здихали кролята. Ймовірно якась "внутрішньо - приміщинська" інфекція. Спробуй такий варіант, нехай одна самка родить надворі в клітці на свіжому повітрі.
В мене чуйка що вони виживуть, якщо це не - тупо відсутність молока. Там що самці родять? Вибач за жарт.


Сообщение отредактировал Фландер - П`ятниця, 27.07.2012, 16:02
 
gam-uaДата: П`ятниця, 27.07.2012, 21:39 | Сообщение # 7
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
у мене кролиці кролят викормили на сіні. без люцерки і макухи, лише кукурудза. коли почав давати траву почався падіж. припинив і все наладилось. почав давати дорослим крлятам траву, почали дохнуть. припинив і нормалізувалось. кілька днів тому знаву ж таки дав трави і одне здохло. якраз те, що на сітчатій підлозі.

у кролиць молока лише кілька крапель якщо придавити. Фландер, правий, як здохне кроля зроби розтин, що там у шлунку. якщо буде хоч із горошину клубочок то значить воно їло.
 
nikДата: П`ятниця, 27.07.2012, 22:53 | Сообщение # 8
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (gam-ua)
коли почав давати траву почався падіж. припинив і все наладилось. почав давати дорослим крлятам траву, почали дохнуть

А від кокцидії випойку проводив?
 
АндрійДата: П`ятниця, 27.07.2012, 23:24 | Сообщение # 9
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 59
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Якщо причина не в годівлі тоді це може бути кокцидіоз, або гельмінти, а також стрес. Якщо кролиці заражені гельмітами тоді скільки б не годував результату бажаного буде добитись важко крім того яйця гельмінтів можуть попасти в організм малмх кроленят, в результаті чого кролята можуть загинути.
 
АндрійДата: П`ятниця, 27.07.2012, 23:36 | Сообщение # 10
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 59
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Фландер, з одного боку ти правий, так кролиця може вигодувати 12-14 кролят, але за умови якщо вона має високу молочність, якщо ні, тоді кролята будуть худим і помаліше будуть рости.
 
ФландерДата: Субота, 28.07.2012, 15:50 | Сообщение # 11
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 81
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline  
Ну чому ж? Всі одинакового росту. Почали жувати травичку з хлібом, привчив до коровячого молока і все нормально.
Просто трохи більше уваги треба вділити.
 
АндрійДата: Четвер, 13.09.2012, 16:06 | Сообщение # 12
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 59
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
анатолій, ще це може бути авітаміноз, в знйомого таке саме було з кролями.
 
gam-uaДата: Четвер, 13.09.2012, 20:50 | Сообщение # 13
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Андрій, можливо, хоча він же макуху дає. там якба мають бути вітамінки...
 
gam-uaДата: Четвер, 13.09.2012, 20:52 | Сообщение # 14
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
доречі, сонях такою гадістю обробляють, що можливо саме через макуху молоко і пропада, а кролята просто отруюються. (обробка насіння, гербіциди, фунгіциди, висушування, над соняховими полями навіть ворони і горобці нелітають)
 
gam-uaДата: П`ятниця, 14.09.2012, 06:52 | Сообщение # 15
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
а може у хлопця проблеми саме через дезинфекцію? налижеться кролиця хімії і все....
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Породи кролів » пропадає молоко
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz