Середа, 24.04.2024, 14:03,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Кастрація кролів - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Розмноження кролів » Кастрація кролів
Кастрація кролів
YourikДата: Понеділок, 19.03.2012, 22:33 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 52
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Яка ваша думка про кастрацію кролів? Чи варто? Кажуть після цього вони краще ростуть.

Сообщение отредактировал Yourik - Понеділок, 19.03.2012, 22:40
 
seyvalterДата: Вівторок, 20.03.2012, 09:52 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Може і варто - та мені шкода, рука не піднімається... Краще смерть ніж таке життя - чоловіча солідарність однако! wink
 
YourikДата: Вівторок, 20.03.2012, 15:33 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 52
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (seyvalter)
Може і варто - та мені шкода, рука не піднімається... Краще смерть ніж таке життя - чоловіча солідарність однако!


Так і про шо! biggrin
 
andrusДата: Субота, 24.03.2012, 11:41 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 68
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
В мене кролики після 3-х місяців скачуть один на одного,гризуться аж пух летить.Тримати кожного окремо-кліток не вистачає,тому й каструю їх,інакше вони друг другу повідгризають.Після кастрації вони стають тихими,немає дурного в голові.Щоб сказати, що швидше ростуть - не помічав(мова про простяків).А породистих кроликів,які мають відмінні племінні якості,каструвати ГРІХ!!!
 
SerbynДата: Неділя, 17.06.2012, 22:16 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 15
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
andrus, ти сам каструєш?
якщо так, то розкажи детальніше як.
 
andrusДата: Неділя, 01.07.2012, 15:50 | Сообщение # 6
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 68
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Serbyn, Так я сам каструю.Мене ніхто не вчив,я один раз побачив,спробував і все вийшло.Описати весь процес--"не вопрос",але краще щоб хтось ПОКАЗАВ,як це робиться,бо важкувато знайти яєчка(в стані догори ногами вони ховаються десь усередину,потрібно великим пальцем їх акуратно "видавити" в мошонку).Треба мати при собі:спирт,лезвія(Рапіра) і йод(можна також і стрептоцидний порошок).Протираєш спиртом,робиш маленький розріз лезовієм,воно(яйце) вилазить,витягуєш канали,що ведуть до сім"янників(вони повинні обірватися).Все,дальше обробляєш ранку йодом.Краще каструвати в нежарку погоду,бо це свого роду операція,піднімається температура тіла і в спеку може бути летальний випадок.
 
gam-uaДата: Понеділок, 02.07.2012, 08:33 | Сообщение # 7
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
у мене в кролиняти вухо прокушене, так нагноїлося, вигнило піввуха і ледве спинв процес. дірка вигнила в середину під шкіру на голові на 2 см. так я до того, тепер страшно робити кастрацію, неохото втрачати поголівя
 
кролюнДата: Четвер, 14.03.2013, 22:58 | Сообщение # 8
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 49
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
пропуную до вашої уваги безболісну та саму просту кастрацію.
Видавлюєш яйце у машонку ловиш дуже тісно перев'язуєш ниткою нище яйця і за 5 днів воно відсохне і відпаде.


Сообщение отредактировал кролюн - Четвер, 14.03.2013, 22:59
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Розмноження кролів » Кастрація кролів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz