Вівторок, 16.04.2024, 20:17,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Кролиця померла через чотири дні після родів - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Розмноження кролів » Кролиця померла через чотири дні після родів
Кролиця померла через чотири дні після родів
vetalДата: Вівторок, 09.04.2013, 20:41 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
В мене кролиця НЗБ народила 9 кроликів через два дні викинула чотири кролики з гнізда я знайшов їх вже мертвими , а ще через два дні побачив що крілиця сидить від обіду до вечора в ящику з кроликами і не вилазить вирішив заглянути , відкрив ящик а вона лежить мертва і ще притиснула решту кроленят вони теж померли . Крілицю годував сіном і давав зерно ячмінь , пшеницю, овес перемішував разом , давав сіль для худоби і почерез день невелику моркву помиту і суху вода була постійно в поїлці . Ще після родів на рейках на підлозі була кров . Підкажіть яка може бути причина смерті крілиці ?
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Розмноження кролів » Кролиця померла через чотири дні після родів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz