Четвер, 28.03.2024, 21:34,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Інша небезпека для вухастих - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Хвороби кролів » Інша небезпека для вухастих
Інша небезпека для вухастих
kalterДата: Середа, 01.06.2011, 09:38 | Сообщение # 1
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Добрий день
Пропоную в даній темі обговорювати інші небезпеки для вухастих, які не повязані з інфекційними хворобами, але повязані з небезпеками які теж можуть негативно впливати на фізичний стан кроля.
Почну.
Зараз стоїть така спека що просто жах, тому довелося перенести маточник в тінь великого дерева (яблуня), з годом я помітив що з одногобоку клітки на стінки, час від часу повзають червоні комашки, чи може це становити якусь небезпеку для самої кролиці і для малого потомства.
Також турбує саме дерево, на якому 100% кліщі, чи не збільшив я таким чином ймовірність потрапляння паразитів на кроля.
П.С
Щодо методу боротьби з кліщом, то один чоловік дав рецепт, перкипятити олію, і дати їй охолонути, а потім шприцом (без голки) заляти у вухо, через деякий час кліщ здихає, каже що діє 100%. "це я про вушний кліщ"


Сообщение отредактировал kalter - Середа, 01.06.2011, 09:41
 
РомаДата: Середа, 01.06.2011, 14:31 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Привіт,ще шкідливими для кролів протяги,у жарку погоду треба хоч раз на день давати пити якщо немаєш автопоїлок.
 
kalterДата: Середа, 01.06.2011, 15:00 | Сообщение # 3
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Я поставив поїлку, та що використовується для ціплят ( тарілка а на ній півлітрова скляна банка) десь за сутки випиває але не повністью, воду міняю кожен ранок + промивка поїлкі і банки, я от не знаю виходить що пє воду кролиха мало ( пів банки на протязі дня), чи це так нада, даю зелений корм ( трава, листя одуванчика, ранком обовязково трішки овса) ну і потроху сіна. трохі гилячок дерева, і подорожника.
 
РомаДата: Середа, 01.06.2011, 15:55 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Коли я годую привяленою травою то вони майже непють води а коли зовсім сухою то пють багато.
 
LyudaДата: П`ятниця, 07.09.2012, 07:49 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
шукала щось про агресивність кролів, не знайшла,може не там шукала? Але справа в тому,що у мене дві кролиці стали дуже агресивними,так і хочуть вкусити за руку,а коли беру щось з клітки,то передніми лапами скачуть на руки,стала вже їх боятися.раніше могла спокійно погладити.цікаво просто з чим це повязано? Зараз вони кітні,я сподіваюся,але агресивність була і до цього
 
ФландерДата: П`ятниця, 07.09.2012, 08:28 | Сообщение # 6
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 81
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline  
Це природньо, і продовжуватись буде це до тих пір, поки молодняк що приведе самка не підросте до місячного,півтора місячного віку. Просто непотрібно зайвий раз турбувати самку якщо вона агресивно реагує на Ваш контакт з нею.
 
LyudaДата: П`ятниця, 07.09.2012, 21:02 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Дякую good
 
ДенДата: П`ятниця, 07.09.2012, 21:06 | Сообщение # 8
Группа: Гости
Статус:  
Доброго вечора!
Скжіть будь ласка чому у кроликів трапляється випадіння пуху в великій кількості, і до чого це може призвести? Дякую.
 
TsarДата: П`ятниця, 07.09.2012, 21:09 | Сообщение # 9
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 26
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Скажите пожалуйста, почему кролики грызут деревянные клетки, с чем это связано??? Спасибо.
 
ФландерДата: П`ятниця, 07.09.2012, 21:26 | Сообщение # 10
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 81
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline  
Ден, Так-званий "стригучий лишай" в аптеці продається засіб проти лашаю.
Нічого страшного - не панікуйте.

Додано (07.09.2012, 21:26)
---------------------------------------------
Tsar, Кролі завжди щось гризуть, можливо вони таким чином гострять свої різці.
Якщо кролі добре годовані, і жирненькі нема про що турбуватись.

 
TsarДата: П`ятниця, 07.09.2012, 22:48 | Сообщение # 11
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 26
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Допоможіть, утворилась жирова гуля діаметром 3см під шкірою з боку на ребрах у кроля ще в 1,5 місячному віці. Все з ним добре. В аптеці говорять що це нічого страшного... Може в когось був схожий випадок??????
 
gam-uaДата: Субота, 08.09.2012, 21:18 | Сообщение # 12
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Tsar, а хто сказав що жирова гуля? http://krolevod.ucoz.ua/forum/4-32-5897-16-1344939714 читайте тут.
 
TsarДата: Субота, 08.09.2012, 21:27 | Сообщение # 13
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 26
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Ну так говорили в ветаптеці, з натяком що нічого серйозного.... Та і слава Богу, бо гуля давно, і кроль нормально росте, ніяких відхилень не має.
 
gam-uaДата: Неділя, 09.09.2012, 10:46 | Сообщение # 14
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Tsar, якщо жировик то добре. але якщо ні то його обовязково прорве, піде по крові і зможе зявитися такаж гуля в будь-якій частині тіла. а гуля тверда? правилоьної форми?
 
TsarДата: Понеділок, 10.09.2012, 17:11 | Сообщение # 15
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 26
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
gam-ua, так тверда під шкірою. Як вважаєте, мясо можна буде спокійно істи???
 
gam-uaДата: Понеділок, 10.09.2012, 20:21 | Сообщение # 16
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Tsar, 100% так. але то не жировик. читайте посилання вище. кролик може почати втрачити вагу, млявість, за 2-3 тижні смерть. до виявлення гулі порізів, подряпин покусів не виявляли?
 
TsarДата: Понеділок, 10.09.2012, 20:57 | Сообщение # 17
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 26
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
gam-ua, от в чому і причина, нічого такого не було, щоб спричинило появу гулі, росте як і всі, їсть також нормально, тьху-тьху, йому вже 4 міс. Думаю правильно буде на забій, чи щось підкажете інше?
 
gam-uaДата: Понеділок, 10.09.2012, 21:57 | Сообщение # 18
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Tsar, моя думка в нього стафылококкоз. якщо є з кого обрати то краще на забій. от у мого теж гуля зявилася. шкода зразу непомітив, побачив що вяле, думав кокцидіоз. аж коли взяв на руки відчув гулю на горлі. поки туди-сюди, вона виросла і вже кроленя хрипить, перетиска гортань. потрібно оперувати. а бажання немає. тому проколов пеніцилін, побам ефект за сьодні-завтра. ні, то буду різать. вже купив новокаін, будем типу блокаду робить для обезболення. погано що ефіри для анестезії не продають.
 
TsarДата: Понеділок, 10.09.2012, 22:35 | Сообщение # 19
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 26
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Да, було б краще.... З'явиться нова інформація пишіть, як пройшло все. Дякую за поради!
 
gam-uaДата: Вівторок, 11.09.2012, 07:12 | Сообщение # 20
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Tsar, непропадайте із сайту, радий буду завжди допомогти smile
 
TsarДата: Вівторок, 11.09.2012, 09:18 | Сообщение # 21
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 26
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Дякую. пропадати не збираюсь, звідси можна багато чого черпнути для досвіду... До речі ще одне питання..)
Де можна купити поїлки, які б можна прикрутити до пляшки чи каністри, що кролі сосали воду????? Бо в мене стоять лотки, і в них дуже часто пух залітає, приходиться два рази в день вимивати та вичищати....
 
gam-uaДата: Вівторок, 11.09.2012, 09:58 | Сообщение # 22
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Tsar, варіант ніпельні поїлки. в особисті повіджомлення відправив адресу сайту. там найдешевше. в решти дешевше але замовлення від 50 шитук.
 
yulyДата: Четвер, 20.12.2012, 12:56 | Сообщение # 23
Группа: Гости
Статус:  
в мене питання:якщо у кроля десь 1 рік тому був міксоматоз і лікарі сказали що вже можливо нічого не допоможе і він скорше всього що здохне, але ми вичитали в інтернеті, що можна колоти самим різні ліки, і невдовзі в нього щезли гульки на вухах і підпухле око стало нормальне. Але зараз ми помітили, що у нього тепер на тілі майже посередині виникла гулька кольором такого як шкіра а посередині тої гульки якась царапинка чи щось таке, ви б могли щось порадити або сказати шо це таке а то дуже переживаємо, що знов це може призвести до чогось дуже серйозного.
 
КаліфДата: Субота, 23.03.2013, 18:56 | Сообщение # 24
Группа: Гости
Статус:  
У вагітної кролиці став шлунок, що робити?
 
АндрійДата: Субота, 23.03.2013, 20:54 | Сообщение # 25
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 59
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
.Каліф, пити давай більше і проносне (гуталак).
 
КаліфДата: Субота, 23.03.2013, 21:44 | Сообщение # 26
Группа: Гости
Статус:  
Дуже дякую так і зроблю, а ось на рахунок антибіотиків(на додачу), чи поможуть?
 
Ua_UaДата: Неділя, 06.10.2013, 08:27 | Сообщение # 27
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 9
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Всім привіт! хто може підказати що за штука може бути. В мене кріличка годує кроленят і в неї на грудях зявилася велика гуля, просто гуля більше нічого ні ран ні подряпин що це таке може бути? і чиє якась небезпека для малих? Чи можливо поки не пізно пустити її на мясо?
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Хвороби кролів » Інша небезпека для вухастих
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz