Четвер, 28.03.2024, 14:22,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці кролик-це .... - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Хвороби кролів » кролик-це .... (Догляд і опис здорового кролика)
кролик-це ....
ліліяДата: Неділя, 12.02.2012, 18:32 | Сообщение # 1
Группа: Гости
Статус:  
як визначити чи кролик хворий. Він нерухливий. і мало їсть ( по моїй вені ). Скільки разів його треба прибирати. Чи потрібні ці вітамінки. Можна йому гуляти чи ні. чи потрібні. Як за ним доглядати. якшо я його прибираю раз в тиждень і кормлю деколи тільки сіном, а деколи тільки кормом, а декол забуваю кормити,підкажіть що робити якшо він царапається і небереться на руки
 
stasДата: Неділя, 12.02.2012, 19:04 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 37
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
краще пусти його на фарш і немуч тварину !!!! І усвідом шо кролівництво це не твоє !!!! грінпіс за вами плаче
 
stepanДата: Неділя, 12.02.2012, 19:33 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 56
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Краще сісти на його раціон.
 
РомаДата: Неділя, 12.02.2012, 19:55 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Quote (лілія)
як визначити чи кролик хворий. Він нерухливий. і мало їсть ( по моїй вені ). Скільки разів його треба прибирати. Чи потрібні ці вітамінки. Можна йому гуляти чи ні. чи потрібні. Як за ним доглядати. якшо я його прибираю раз в тиждень і кормлю деколи тільки сіном, а деколи тільки кормом, а декол забуваю кормити,підкажіть що робити якшо він царапається і небереться на руки
-Смотря чим кролик хворий,прибирати треба хоча б раз в тиждень,кормити регулярно сіном і комбикормом і вода постійно,а щоб нецарапався то його треба потехеньку приручати-кожного дня гладити щось говорити,але кролики все ж таки не наскільки приручені як коти та собаки.
 
gam-uaДата: Неділя, 12.02.2012, 21:55 | Сообщение # 5
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
лілія, я так розумію у вас хатній кролик карликової породи?

ну якщо так то йому загрожує все що й іншим кроликам.

які вітамінки?

гуляти можна

якщо кролик пушистий, його треба розчісувати, особиливо коли линя. не купати.

прибирати залежно потреби, краще через день якщо хатній

за вуха брати неможна, неможна за холку і взагалі щоб тулуб звисав. якщо від голови до хвоста, за шерстю, то він буде дуже спокійним.

самі поїсти незабуваєте?
 
YourikДата: Неділя, 12.02.2012, 22:13 | Сообщение # 6
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 52
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
gam-ua, повністю з тобою згоден. лілія, якщо ви й надалі будете так "регулярно" кормити кролика, то він не тільки царапатись, а й гризти за пальці буде. Краще весною відпустіть тваринку на волю, йому там буде краще...
 
nikДата: Неділя, 12.02.2012, 22:21 | Сообщение # 7
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (лілія)
як визначити чи кролик хворий. Він нерухливий. і мало їсть ( по моїй вені ). Скільки разів його треба прибирати. Чи потрібні ці вітамінки. Можна йому гуляти чи ні. чи потрібні. Як за ним доглядати. якшо я його прибираю раз в тиждень і кормлю деколи тільки сіном, а деколи тільки кормом, а декол забуваю кормити,підкажіть що робити якшо він царапається і небереться на руки



Ви знаєте, на справді я так і не зрозумів чи це серйозне запитання чи то просто по приколу написано hands
 
pro@terДата: Неділя, 12.02.2012, 22:26 | Сообщение # 8
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 33
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
шкода кролика (
 
pro@terДата: Неділя, 12.02.2012, 22:29 | Сообщение # 9
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 33
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (лілія)
лілія
Я думаю треба було перше цікавитись кролеводством а потім вже тримати кроля .
 
дімаДата: П`ятниця, 11.05.2012, 12:00 | Сообщение # 10
Группа: Гости
Статус:  
я непоняв вона шо кролика тримає для того щоб з ним бавитися
 
gam-uaДата: П`ятниця, 11.05.2012, 12:56 | Сообщение # 11
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
діма, я так поняв людинка триає декоративного кролика дома чисто на руках потягати заміст ькота.
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Хвороби кролів » кролик-це .... (Догляд і опис здорового кролика)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz