П`ятниця, 19.04.2024, 01:59,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Хвороби: Питання-Відповідь - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Хвороби кролів » Хвороби: Питання-Відповідь
Хвороби: Питання-Відповідь
1111Дата: Неділя, 16.01.2011, 16:10 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Добрий день!
Допоможіть оприділити хворобу.
Хворіють кролі місячного віку, на кінчику носа, вухах і кінчиках лап утворюються біло-жовті струпи.
Прочитав в книжці що це схоже на грибкове захворювання.
Напишіть хто з таким стикався і знає як лікувати.
 
МаксДата: Неділя, 16.01.2011, 18:47 | Сообщение # 2
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Це напевно зудневий кліщ(типу вушної чесотки.)
У моїх кролів таког не було тьху-тьху. То не знаю.

Зверніться у вет. клініку або вет. аптеку за консультацією.

 
gam-uaДата: Середа, 19.01.2011, 07:50 | Сообщение # 3
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
1111, скинь фото, якісне і велике. спробуємо допомогти. звернися потім до користувача "ветеринар" він ветеринар.
 
lusuyДата: Понеділок, 24.01.2011, 21:24 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 17
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline  
Подскажыте пожалуйста . У моих ушастых, смотря какая погода , если сыро то в ноздрях у них бывает чуть-чуть белинькое как сопли, когда мороз все ок!!!! я хочу узнать ето нормально????
и еще на щет пропойки концентратом 1кубик йода на литр воды когда ето нужно делать????
и большое спасибо за кролика за моим осмотром ни каких ран, в ушах вроде все чисто, на вид довольно здоровая зверюшка ! Я ведь как ни как росту в знаниях грызу гранит науки и блогодаря ВАМ меня уже не так легко обмануть( в плане кролеводства ),(ну в некоторых вопросах) но я научусь.
еще раз БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
МаксДата: Вівторок, 25.01.2011, 20:45 | Сообщение # 5
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
lusuy, У МОИХ УШАСТЫХ ТАКЖЕ ИНОГДА БЫВАЕТ(ТИПА СОПЕЛЬ ТОЛЬКО В ОДНОЙ КРОЛИЦЫ). В ост. просто нос мокреет. Эту кролицу купил а потом через несколько дней только увидел.

Вообще это не нормально если я не ошибаюсь то это тоже заболевание(не заразное(но бывает и енфикционный ринит)) ринит. Надо лечить. Процес очень долгий.

Причины появления этих "соплей":
1. сквозняк в клетке.
2. сырость как в клетки так и вне её.
3. резкие колебания температуры.

Короче причин много.

Проще говоря у кролика это простуда.

Лечат антибиотиками, закапуют капли в нос.

Сколько я пробовал лечить свою кролицу толком не получается.
Вродьбы симптомы пропали и тут через неделю снова. Короче забросил это дело. кролица чуств. себя нормально та и всё.

КРОЛИКА ПРИ ТАКОМ ЗАБОЛИВАНИИ РЕКОМЕНДУЕТСЯ ЗАНЕСТИ В ТЕПЛОЕ ПОМЕЩЕНИЕ.

lusuy, ЕСЛЕ КРОЛИ У ВАС НАХОДЯТСЯ В КЛЕТКАХ НА ОТКРЫТОМ ВОЗДУХЕ ТО ПОЛОЖИТЕ В КЛЕТКИ ФАНЕРКУ ИЛИ ДОСТОЧКИ НУ И НЕ ЗАБЫВАЙТУ ОБ ПОДСТИЛКЕ(СЕНО,СОЛОМА).

кОЛИК ЛУТШЕ СЕБЯ БУДЕТ ЧУВСТ. ЕСЛИ БУДЕТ СИДЕТЬ НА ПОДСТИЛКЕ(И БУДЕТ СОГРЕВАТСЯ) ЧЕМ НА ХОЛОДНОЙ(ГДЕ ТЯНЕТ СКВОЗНЯКОМ) СЕТКЕ.

Удачи!!! Попробуйте проколоть линкомицин(по 1 мл. пару дней.), моим кроликам это помогало.

 
lusuyДата: Вівторок, 25.01.2011, 22:29 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 17
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline  
БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!!!!!!!!!!!!!!
 
gam-uaДата: Середа, 26.01.2011, 11:16 | Сообщение # 7
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
lusuy, читай уважно! діагноз 90% вірний
Инфекционный ринит. Повсеместно распространенная болезнь кроликов, вызываемая разными видами микробов, большинство из которых постоянно находятся в носовой полости и в обычных условиях почти не проявляют своего вредного действия. Когда же из-за каких-либо неблагоприятных условий или травм слизистая носовой полости повреждается и воспаляется, эти условно-патогенные микробы проникают в организм кролика. Вирулентность их при этом резко возрастает и кролик заболевает. Больные кролики становятся источниками распространения заболевания, выделяя эти микробы в окружающую среду при чихании.

Заболевшие кролики часто чихают, трут лапами нос, из которого выделяется слизисто-гнойный секрет, который иногда засыхает вокруг ноздрей и даже закупоривает их, заставляя кролика дышать через рот. Слизистая оболочка носа воспаленная, набухшая. Если воспалительный процесс протекает только в носовой полости, то болезнь принимает хронический характер и может длиться больше года. Общее состояние таких кроликов меняется мало. Если же процесс распространяется на глубоко лежащие органы вплоть до плевры и легких, кролик обычно в течение одного-двух месяцев погибает. При такой тяжелой форме заболевания, кроме описанных признаков, в легких у кроликов прослушиваются хрипы, температура тела повышается, они становятся угнетенными, плохо едят и быстро истощаются.

Сходные признаки заболевания наблюдаются и у кроликов, заболевших незаразным ринитом от простуды или воздействия на носовую полость каких-либо раздражающих веществ. Различают эти формы ринита по виду выделяемого из носовой полости секрета. При обычном незаразном рините он серозный или серозно-слизистый, при инфекционном рините - гнойный или слизисто-гнойный.

Заболевших кроликов целесообразно сразу забить, клетки инвентарь продезинфицировать, а подстилку с навозом и остатки корма уничтожить.

При легких формах ринита кроликов можно лечить, применяя разведенный в физиологическом растворе (1:2) 1-процентный экмоновоциллин путем ежедневного введени его по 5-6 капель в каждую ноздрю.
Хорошие результаты получают при введении в носовую полость 1-процентной взвеси фурациллина.

 
МаксДата: Середа, 26.01.2011, 20:05 | Сообщение # 8
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
У мого кроля риніт не заразний. І я більш ніж впевнений що у lusuy також!!!!!!!
 
lusuyДата: Середа, 26.01.2011, 23:33 | Сообщение # 9
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 17
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline  
Макс Привет!! ты понимаеш я думаю что все ок! оно то есть то нету а вот два дня уже нету так как вы думаете не надо ничего делать ????
 
gam-uaДата: Понеділок, 31.01.2011, 13:18 | Сообщение # 10
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
lusuy, краще пролікуй для профілактики. щоб потім не чухать де не свербить.
 
lusuyДата: Понеділок, 31.01.2011, 17:12 | Сообщение # 11
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 17
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline  
СПАСИБО! Я понял лучше перестраховатся!!! Лечить етим физиологическом растворе (1:2) 1-процентный экмоновоциллин путем ежедневного введени его по 5-6 капель в каждую ноздрю???
 
gam-uaДата: П`ятниця, 11.03.2011, 08:40 | Сообщение # 12
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
У кролиці припухла права сторона морди. Ближче до нижньої щелипи пальпується ущільнення. З ока незначне сльозовиділення. не конюктивіт точно. Голову повертає в бік припухлості. Зуби нормальні, принаймні передні. За кутні нічого сказать не можу. Сіна не їсть, лише картоплю сиру. Температура 39,9. Що робити?

Ситуація як на мене нестандартна.

 
gam-uaДата: П`ятниця, 11.03.2011, 13:43 | Сообщение # 13
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
кролиця здохла.
вгхк?
а правий бік морди чого пухлий...?
sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad
sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad
sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad sad
 
PetrukДата: П`ятниця, 11.03.2011, 19:19 | Сообщение # 14
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 27
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Мій самець також вчора цілий день сидів і думав чи дочекає до ранку але я йому ввечері допоміг позбутися скальпа sad так я при світлі і не зовсім зрозумів що йому бракувало змін у внутрішніх органах не виявив
 
gam-uaДата: Неділя, 13.03.2011, 10:52 | Сообщение # 15
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Petruk, а що з ним було? ВГХК воно ж тільки точно за аналізами? а кровивиливів?
----------------------

мені, до речі, посмертно порадили заглядати кролям у вуха. можливо там було запалення.

 
PetrukДата: Неділя, 13.03.2011, 15:04 | Сообщение # 16
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 27
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
та які там крововиливи ввечері до ліхтаря побачиш а на рахунок запалення вух не думаю деколи кролі матиляють головою ,придивився а там короста то промивав 0,2мл Бутоксу на 100мл олії бажано 2 рази з інтервалом 10-12днів
 
МаксДата: Вівторок, 15.03.2011, 20:44 | Сообщение # 17
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
gam-ua, існує вакцинація.
 
gam-uaДата: Середа, 16.03.2011, 08:18 | Сообщение # 18
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Макс, знаю, вгхк і міксоматоз.

морда з одного боку пухла була, із ущільненням.

Quote (Макс)
існує вакцинація.
від чого? від пухлої морди?
-------------
давно тебе на сайті не бачив.
 
vetal803Дата: Понеділок, 21.03.2011, 11:07 | Сообщение # 19
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 9
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline  
Доброго всім дня!
Не хочу створювати нову тему, тому запитаю тут.
Що за хвороба, коли шерсть вилазить і залишається гола шкіра, ккролення 2-х місячного віку чахне на очах і бачу що ще в одного щось схоже!
і хто як лікує вушну коросту?
 
gam-uaДата: Понеділок, 21.03.2011, 12:04 | Сообщение # 20
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
vetal803, вушна короста здається мазь іхтіолова????

шерсть вилазить це здається короста, лишай. а фото?

 
vetal803Дата: Понеділок, 21.03.2011, 12:17 | Сообщение # 21
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 9
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline  
зараз фото немає можливості зробити, шерсть вилазить потрохи, спочатку просто рідіє, а потім з"являються цілі "плями" без шерсті і просто гола шкіра без ніяких ранок чи язв і інколи чмихає! наскільки це може бути заразно?

Сообщение отредактировал vetal803 - Понеділок, 21.03.2011, 13:24
 
gam-uaДата: Понеділок, 21.03.2011, 15:09 | Сообщение # 22
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
vetal803, похоже на лишай. но ти ж пишеш, що шкіра просто гола... без струпів, шелушіння і т.д. а вони чешуться?

слабке кроля може бути і через кокцидіоз, глисти. останні як варіант випадіння волосся через брак вітамінів.

 
РомаДата: Понеділок, 21.03.2011, 15:40 | Сообщение # 23
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Це наверно підшкірний кліщ.
 
gam-uaДата: Понеділок, 21.03.2011, 15:44 | Сообщение # 24
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Рома, що з акліщ такий? чого незнаю, а паспорт є )))

серйозно, що за кліщ?

 
РомаДата: Понеділок, 21.03.2011, 15:53 | Сообщение # 25
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
gam-ua, такий як і вушний тільки на шкірі.ось в інтернеті препарат якийсь від нього.
Прикрепления: 6670892.jpg (80.8 Kb)
 
gam-uaДата: Понеділок, 21.03.2011, 15:54 | Сообщение # 26
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Рома, збиває з пантелику те, що просто шерсь вилазить. без струпів.
 
vetal803Дата: Понеділок, 21.03.2011, 16:07 | Сообщение # 27
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 9
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline  
чуть підзарядив фотік якраз на два фото хватило, гляньте ...

Додано (21.03.2011, 17:07)
---------------------------------------------
а ще в одної кролиці дорослої, шерсть ніби мокра(вуха, ніс, очі ніби в нормі), що їй бракує?

Прикрепления: 7401703.jpg (238.0 Kb) · 8954061.jpg (93.2 Kb)


Сообщение отредактировал vetal803 - Понеділок, 21.03.2011, 16:03
 
gam-uaДата: Понеділок, 21.03.2011, 16:09 | Сообщение # 28
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
у мене в кота таке було. сказав врач що лишай. але при ньому ж ранки? а там сухеньке все.
---------------------------------
завтра спробую розібратись.
 
РомаДата: Понеділок, 21.03.2011, 16:14 | Сообщение # 29
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
я спитав на іншому форумі може хтось знає як лічить то я напишу.
 
vetal803Дата: Понеділок, 21.03.2011, 16:17 | Сообщение # 30
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 9
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline  
Буду всім сильно вдячний за допомогу!

я вище питав ще одне: в одної кролиці дорослої, шерсть ніби мокра(вуха, ніс, очі ніби в нормі), що їй бракує?

 
РомаДата: Понеділок, 21.03.2011, 17:37 | Сообщение # 31
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
ІВІРМЕКС ПІДШКІРНО 0.5КУБА. СРОЧНО.-порадив один друг.
 
PetrukДата: Понеділок, 21.03.2011, 20:42 | Сообщение # 32
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 27
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
У знайомої таке саме було із морськими свинками це кліщ (волосоїд) вводили препарат Івермектин із розрахунку 0,1мл на 1 кг живої ваги підшкірно вводити добре інсуліновим шприцом із людської аптеки
 
gam-uaДата: Четвер, 24.03.2011, 14:28 | Сообщение # 33
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
таки покопався в літературі і визначив що кролиця була хвора на ВГХК. в деяких матеріалах один із проявів хвороби саме ущільнення.
 
ПташкаДата: Неділя, 27.03.2011, 16:14 | Сообщение # 34
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline  
У кроликів у вушках з’являється своєрідна кора. Хотілось би знати що це за хвороба і чим найкраще її лікувати? Чи можна робити якусь профілактику?
 
fors23Дата: Неділя, 27.03.2011, 17:10 | Сообщение # 35
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 48
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline  
Ушная чесотка (псороптоз, хориоптоз). Довольно часто встречается в хозяйствах кролиководов-любителей. Вызывается накожными клещами, реже клещами-кожеедами, имеющими в длину и ширину от 0,3 до 0,9 мм. Обычно клещи поражают внутреннюю поверхность ушных раковин, наружные слуховые проходы, а иногда и соседние с ушами участки тела и передние лапки. Определение болезни затруднений не вызывает.
У больных кроликов на внутренней поверхности ушных раковин и наружного слухового прохода видны корочки и струпья серого или буро-коричневого цвета. Больные кролики трясут головой, расчесывают уши лапами или чешут их о всевозможные предметы. Для уточнения диагноза можно соскоб с пораженного участка положить в подогретое до 40'С вазелиновое масло и рассмотреть его в увеличительное стекло. При наличии ушной чесотки хорошо видны шевелящиеся клещи.
Для лечения ушной чесотки можно использовать различные акарицидные препараты на масляной основе, вводя их в уши подогретыми по 1,5-2 мл. После этого пораженные уши кролика следует промассировать. В качестве акарицидных препаратов используют 30-50-процентный фенотиазин, 10-процентный бентоцид, 5-10-процентный тиофид и др.Можно обрабатывать пораженные участки аэрозольными пенами циодрина, дикрезила или акродекса. Эффективна обработка пораженных частей и скипидаром или смесью из равных частей скипидара и растительного масла. Обычно достаточно смазать пораженные участки ушей два раза с интервалом от трех до пяти дней. Можно смазывать пораженные участки ушей серной мазью, смесью из равных частей керосина и растительного масла.
 
PetrukДата: Неділя, 27.03.2011, 22:18 | Сообщение # 36
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 27
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Це вушна короста і щоб її позбутися купи у ветаптеці амполу бутоксу 1 млі змішай з 200мл добре прокипяченої олії остудженої до температури тіла цей розчин шприцом 5 мл впорскнути у 2 вуха навіть якщо хворе тільки одно у мене був випадок що побачив запізно і кролиця загинула від менінгіту
 
gam-uaДата: Понеділок, 28.03.2011, 07:13 | Сообщение # 37
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Petruk, олія рафінована? чи звичайна? сам такий рецепт пробував?
 
ПташкаДата: Понеділок, 28.03.2011, 13:34 | Сообщение # 38
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline  
Дякую за інформацію. Раніше я змащував самою олією декілька разів вушка кролика. Та через деякий час хвороба знов поверталася. Можливо створені умови для розвитку цих кліщів? Від чого вони виникають?
 
gam-uaДата: Понеділок, 28.03.2011, 13:47 | Сообщение # 39
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Пташка, хвороба прост опередається від кроля до кроля. кліщ залишається на стінках кілтки, і т.д. тому потрібна серйозна дезинфекція кліток, найкраще вогнем. щоб випалити кліща.
 
ПташкаДата: Понеділок, 28.03.2011, 16:43 | Сообщение # 40
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline  
А якщо на вухах кролика появляються коричневі плями, а вушні раковини чисті, то яка це хвороба?
 
РомаДата: Понеділок, 28.03.2011, 17:28 | Сообщение # 41
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
ВУШНИЙ КЛІЩ НАПЕВНО Я З ТАКИМ НЕСТИКАВСЯ.
 
PetrukДата: Понеділок, 28.03.2011, 20:18 | Сообщение # 42
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 27
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Якість олії важливої ролі не відіграє хоть оливкова хоть ріпакова вона йде як наповнювач і прилипач а діюча речовина тут бутокс колись я його розводив згідно інструкції 1 мл на 1 літр води але цей розчин швидко витряхувався з вух і таке лікування було малоефективне а один дідулька порадив взяти олію чому прокипячену він мені не зміг пояснити але цей рецепт працює непогано через 10-14 днів можна повторити
 
чорнийДата: Понеділок, 28.03.2011, 22:21 | Сообщение # 43
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 25
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline  
ЩО ЦЕ ЗА ХВОРОБА
Прикрепления: 8457300.jpg (112.9 Kb)
 
чорнийДата: Понеділок, 28.03.2011, 22:27 | Сообщение # 44
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 25
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline  
СПОЧАТКУ ПОЯВЛЯЄТЬСЯ НА ОЦІ ПОТІМ НА ХРЕБТІ
Прикрепления: 5892236.jpg (115.6 Kb)
 
gam-uaДата: Вівторок, 29.03.2011, 08:32 | Сообщение # 45
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
чорний, як на мене на оці конюктивіт а на спині по фото важко сказать. але швидше за все що якийсь кліщ підшкірний.

Рома, Petruk, обоє радите один і той же препарат, але хтось десь випадково не помилився із назвою? Думаю що хтось помилився, однак як я зрозумів це універсальний засіб. від себе можу додати, паралельно варто дати вітаміни групи АДЕ. хоч із водою, хоч іннєкційно. як ви думаєте?

нажаль не можу знайти опис препаратів. останній здається від бліх розроблявся, чи я помиляюся?

 
gam-uaДата: Вівторок, 29.03.2011, 08:42 | Сообщение # 46
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
ИВЕРМЕКТИН 1%

Ивермек (Ivermec)

 
РомаДата: Вівторок, 29.03.2011, 19:19 | Сообщение # 47
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
чорний, це наверно міксоматос якщо це так то він невиліковується але десь читав що при міксоматозі і вгхк давали тройну дозу вакцини і так врятували кроликів,у мене такого слава Богу небуло.
 
gam-uaДата: Середа, 30.03.2011, 07:22 | Сообщение # 48
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
не міксоматоз, він інший. але лікувати треба.
 
PetrukДата: Середа, 30.03.2011, 21:12 | Сообщение # 49
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 27
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
я цього літа пробував лікувати міксоматоз в запущеній формі препаратами оксимікол 10% і АСД-2фракції із 8 кролів вижили 5 0дна з них вже другий раз привела кроленята
 
чорнийДата: Неділя, 17.04.2011, 14:40 | Сообщение # 50
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 25
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline  
одужав мій хворий кріль на підшкірний кліщ? ИВЕРМЕКТИН 1% + ПРОДЕВИТ а д е +АМІТРАЗИН і навіть догнав братів
Прикрепления: 6728729.jpg (100.2 Kb)
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Хвороби кролів » Хвороби: Питання-Відповідь
  • Сторінка 1 з 14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 13
  • 14
  • »
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz