П`ятниця, 19.04.2024, 05:13,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці как правильно прививать? - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Хвороби кролів » как правильно прививать?
как правильно прививать?
akishaДата: Неділя, 27.02.2011, 18:03 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline  
очень интересно послушать советы опытных кролиководов о времени проведения вакцинации,выбора вакцины сроков ревакцинации. я думаю интересно будет многим. Поделитесь опытом.

Додано (27.02.2011, 19:03)
---------------------------------------------
лично я в этом деле новичок,прививал один раз а о ревакцинации вообще понятия не имел.Надеюсь на вашу помощь

 
BarzДата: Неділя, 27.02.2011, 22:45 | Сообщение # 2
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 16
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
На мою думку усі вакцинують лише від міксімотози та ГБК. Особисто я вакциную вакцинами м. Покров Російської Федерації. Дефіциту ніколи на дані вакцини немає, і у мене ніколи не було випадків, коли б вакцина не подіяла. Від ци хвороб у мене за пять років жодний кріль не здох.

Додано (27.02.2011, 23:45)
---------------------------------------------
Терміни та час проведення вакцинацій завжди вказані у вкладиші до вакцин. Я їх дотримуюсь.

 
gam-uaДата: Вівторок, 01.03.2011, 15:05 | Сообщение # 3
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
akisha, на сайті є всі терміни. колоти слід у внутрішню частину стегна задніх лап. хоча пишуть що підшкірно.
 
МаксДата: Вівторок, 01.03.2011, 16:51 | Сообщение # 4
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
РІЗНА ВАКЦИНА КОЛИТЬСЯ ПОРІЗНОМУ.
Чеська підшкірно, російська у стегно(мяз) краще з внутрішньої сторони.

Колись чеську вколов у мяз не подивившись куди треба. Просто машинально по звичці. Все добре!

 
akishaДата: Вівторок, 01.03.2011, 20:58 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline  
спасибо
 
gam-uaДата: Середа, 02.03.2011, 07:37 | Сообщение # 6
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Макс, я тоже колов не під шкіру. і нічого. цікавить питання, а під шкіру це відтягнути і вколоти, чи так як роблять пробу манту підшкірно? кубик під шкіру рідини це багато.
 
gam-uaДата: Середа, 09.03.2011, 08:16 | Сообщение # 7
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Barz, є вакцини в ампулах, поштучно. на десяток. то там вкладишів немає. бо в упаковці із вкладешем їх 10-20.
 
PetrukДата: Середа, 09.03.2011, 19:37 | Сообщение # 8
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 27
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Підшкірне введення це відтянути шкіру і ввести голку під таким кутом щоб не пошкодити мязеву тканину
 
gam-uaДата: Четвер, 10.03.2011, 07:08 | Сообщение # 9
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Petruk, яка різниця як вводити? не подіє, чи можливе зараження вакциною?
 
PetrukДата: Четвер, 10.03.2011, 22:25 | Сообщение # 10
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 27
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Під час введення вакцини любим спсобом ми штучно заражаємо організм ослабленим збудником конкретної хвороби в дуже малій кількості і організм переборюючи цього збудника виробляє проти нього імунітет. Тому не можна вводитивакцину кролям які вже захворіли щоб не збільшити кількість збудника в організмі.
А на питання яка різниця як вводити відповім залежно що вводити наприклад розчин хлористого кальцію10 прцентний йде виключно внутрівенно крапельним способом а якщо ввести внутрімязево або підшкірно то цей р-ин спалює тканину з якою контактує і тоді утворюються набряки і пошкоджена ділянка починає гнити,розчин пеніциліну вводять внутрімязево а якщо ввести підшкірно то утворюються нариви нагнояння тому завод виробник в інструкції зазначає і спосіб застосування (введення) препарату
 
gam-uaДата: Неділя, 13.03.2011, 11:04 | Сообщение # 11
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Petruk, змістовно. а я от стормозив конкретно. покровська від вгхк колеться по 0,5 на голову. колов двокубовими, а потім взяв 5кубовий і не глянувши набрав до звичного рівня, але вийшло 1 куб. другий день крлиця почувається нормально.

цікаво, передозування дуже кретичне? звачаючи на попереднє пропоювання вітамінами групи АДЕ?
-------------------------------
колов різними шприцами бо була підозра на інфекцію в одному гнізді.

 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Хвороби кролів » как правильно прививать?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz