П`ятниця, 19.04.2024, 02:19,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Утримання кролів за мінусових температур - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: gam-ua  
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Годівля кролів. Всі аспекти. » Утримання кролів за мінусових температур
Утримання кролів за мінусових температур
gam-uaДата: Четвер, 02.12.2010, 09:39 | Сообщение # 1
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
На дворі різко знизилася температура. Із +1 за добу опустилася до -15. Пропоную обговорити тему зимового утримання кролів за мінусових температур та поділитися досвідом.

Особисто я на час таких морозів виключив із раціону кролів соковиті корми і мокрі мішанки. Толку з них ніякого, кролі невстигають їх поїдати, як вони вже перетворюються на лід. Оскільки кролів утримує на вулиці, то прийнято рішення в клітках із літнім молодняком завісити двері тканиною. Крім того збільшено кількість зерновх у раціоні. Поїння тільки теплою водою.

А як ви утримуєте кролів взимку?

"При понижении температуры окружающей среды на согревание тела необходима дополнительная энергия. Так, при температуре 5 °С на 1 кг живой массы необходимо дополнительно затратить в сутки 14—15 ккал, а при минус 10 °С — 76 ккал. Энергия образуется при расщеплении жиров и углеводов, которые формируются в организме из питательных веществ корма. Следовательно, зимой при наружном содержании кроликов им надо давать корма на 30—35% больше, чем в теплое время года.
Температура тела кроликов определяется в прямой кишке. В период покоя она равна 39 °С, колебания составляют от 35,8 до 39,5 °С. Эти колебания зависят от температуры окружающего воздуха: чем она выше, тем выше температура тела, и наоборот.
Кролики хорошо себя чувствуют при температуре воздуха от плюс 15 до 22 °С. Однако они вполне переносят температуру воздуха от минус 30 до плюс 30 °С. Очень чувствительны к сырости и сквознякам".

 
МаксДата: Четвер, 02.12.2010, 17:30 | Сообщение # 2
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Я наприклад у раціон влючив більше грубих та соковитих кормів(це та ж вода). Думаю переводити з повнораціонного комбікорму на звичайні концентрати. Знаю що взимку дають сніг замість води. Сьогодні так і зробив.

Мене більш хвилює те що такі морозі, а внедовзі окроли. Що робити?

 
gam-uaДата: Четвер, 02.12.2010, 17:37 | Сообщение # 3
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Із окролами у мене та ж ситуація. Знайомий просто накидав побільше соломи. Але кролята вже пять днів як зявилися. І ще він завісив дверцята. Я планую кролицю забрати до коридору в хаті. там десь +5. Думаю це буде для них не критично.

Як тобі передноворічний дизайн сайту?

 
gam-uaДата: Четвер, 02.12.2010, 17:38 | Сообщение # 4
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Макс, можна детальніше проповнораціонний комбікорм і чим викликане баження переходу?
 
МаксДата: Четвер, 02.12.2010, 17:51 | Сообщение # 5
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Щодо дизайну подобається!!!
 
gam-uaДата: Четвер, 02.12.2010, 17:51 | Сообщение # 6
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
можна під маточник покласти електрогрілку. так типа придумав вЕЛИКИй михайлов. ну це й лисому понятно.
 
МаксДата: Четвер, 02.12.2010, 18:06 | Сообщение # 7
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Тепер про комбікорм. Всю осінь годував кролів повнораціонним комбікормом спочатку бачив лише плюси а тепер одні мінуси.
Плюси:
швидко роздаєш
добре їдять
майже ніяких відходів типу сіно, солома, залишки корнеплодів
У СКЛАДІ КОМБІКОРМУ ЙДУТЬ ДЕЯКІ ВЕТ. ПРЕПАРАТИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИКИ ЗАХВОР.

Мінуси:
померла кролиця від "запору" та ще й на 20 день лактації
недостатня поживна цінність комбікорму(ДЛЯ МАМОК)(ХОЧА МОЛОДНЯК МАСУ НАБИРАЄ ШВИДКО)

потрібно додатково давати корнеплоди щоб підвищити норму корм. одиниць

п'ють багато води 0,5 л на добу не вистачає(А ЗАРАЗ МОРОЗИ І ЯК БУТИ)
а камбікорм цей розбухає всередені кроликів (які відчуття у малих)
НАЙГОЛОВНІШИЙ МІНУС ЦІНА КУСАЄТЬСЯ

 
gam-uaДата: Четвер, 02.12.2010, 18:10 | Сообщение # 8
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
як ти кормові одиниці розраховуєш?

жах, дійсно варто переходити

 
МаксДата: Четвер, 02.12.2010, 18:11 | Сообщение # 9
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Електрогрілка- додаткові витрати та й ще можна кроленят підсмажити( колись у рідні був досвід з курчатами )
Ще ж треба її десь придбати.
Але маточники використовуються у клітках Михайлова і їх аналогах. Позитивні результаи є, інакше б не використ.
 
gam-uaДата: Четвер, 02.12.2010, 18:17 | Сообщение # 10
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
я пропоную підвісити звичайну лампочку сотку. звичайно захистити сіткою. пофарбувати у матовий колір. коштує дешевше, ну а за місяць ну хай на троячку нагорить. а кролята за дві неділі вже з гнізда почнуть вилазити. краще використати інфрачервону лампу звичайно, але вона бере багато і велика. такими свиней підігрівають. вона дуже ефективна. іншого виходу не бачу.

якщо будуть кошти то на вихідних зроблю клітку-маточник. з підвищиним збереженням тепла.

 
МаксДата: Четвер, 02.12.2010, 18:26 | Сообщение # 11
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Є звичайна книжка про утримання кролів м'ясних порід а там різні таблиці про класиф. кормів їх склади та інш.

Я користуюся рецептами раціонів кормління які там представлені.

Влітку деякі перевірив на молодняку, вражає. Але все міряти мішати дуже довго і кормові добавки кошт. немало

Додано (02.12.2010, 19:26)
---------------------------------------------
Щодо лампочки цікава ідея. Треба поміркувати....

P.S. вибач треба йти. До завтра!

 
gam-uaДата: П`ятниця, 03.12.2010, 08:22 | Сообщение # 12
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Макс, таблицями поділишся із сайтом, якщо звісно не шкода?
 
МаксДата: П`ятниця, 03.12.2010, 17:28 | Сообщение # 13
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Добре! Тільки потрібен час. В якому форматі їх треба представити?
 
gam-uaДата: Понеділок, 06.12.2010, 11:17 | Сообщение # 14
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Quote (Макс)
Добре! Тільки потрібен час. В якому форматі їх треба представити?
у будь-якому зручному для тебе форматі. все що вважатимеш за потрібне. а формул про по падежу немає? колись траплялись, але ненадав уваги, тепер шкодую.
 
МаксДата: Понеділок, 06.12.2010, 21:24 | Сообщение # 15
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Щодо формул то не має.
Порадився із кролівником з великим стажем практики(раніше розводив породу Фландр зараз Обр) щодо поїння водою за мінус. темп.

каже: "Один раз на добу теплою водою поїти, налив тепл. води і через годину дві як попили кролі вили воду щоб не

замерзала, а то наступний раз коли будеш поїти прийд. віддерати лід"

 
gam-uaДата: Вівторок, 07.12.2010, 07:52 | Сообщение # 16
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
думаю можна додати сіль до води. нада спробувати, сіль має підвищити температуру замерзання.
 
МаксДата: П`ятниця, 10.12.2010, 19:34 | Сообщение # 17
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Читав на іншому форумі що на кролів це погано впливає. Я сіль додаю у концентрати.
 
gam-uaДата: Понеділок, 13.12.2010, 08:30 | Сообщение # 18
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
у мене за раз кролі можуть випити до півлітри води. дорослі. навіть незнаю чи це нормально?
 
МаксДата: Понеділок, 13.12.2010, 16:50 | Сообщение # 19
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
У мене стільки пили літом. Зараз такого не спостерігаю. Ввів у раціон більше корнеплодів та і все. Це також можливо зумовлено тим що вода дається лише один раз на добу.

Пють воду значить у раціоні багато білків а для синтезу їх потрібно багато води.....

 
gam-uaДата: Вівторок, 14.12.2010, 08:41 | Сообщение # 20
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
мабуть тому що раз на добу.
 
yurecДата: Субота, 18.12.2010, 22:01 | Сообщение # 21
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
а в мене кролиця відморозила вуха це перший випадок
сталось так : пішов я годувати кролів перед цим в ночі було близько -18 дивлюсь а в самки одне вухо звисає ,на вусі маленька рана, саме вухо спухло і почервоніло я подумав шо її вкусив самець тому шо день передцим вона була у злучці ,
став лікувати від укусу 2 дні, ставало гірше вухо почало гноїтися, аж тут я бачу що друге вухо якесь не таке ,
доторкнувшись до нього я поняв шо це не укус а відмороження (кінець вуха замерз як кусок льоду) .
тоді я переніс її в тепле місце розтер вуха жиром. рани обробив йодом.
починає одужувати, з пухлин поробилса рани з яких витікав гній ,зараз рани позасихали ,але надвір її немає смислу вже виносити
 
gam-uaДата: Неділя, 19.12.2010, 15:36 | Сообщение # 22
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
кажуть ха вуха кролів тримати неможна. а тут відмороження.... як кролиця почувається?
 
МаксДата: Неділя, 19.12.2010, 16:25 | Сообщение # 23
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Скажу що кролі краще почуваються на морозі ніж коли йде дощ. При мокрій погоді у моєї кролиці зявляється соплі а на морозі все клас.

А випадків примерзання лап не зустрічалося?

 
gam-uaДата: Неділя, 19.12.2010, 16:36 | Сообщение # 24
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
щоб лапи не примерзали, треба тримати на нормальній підлозі. а взагалі кролі живуть в сирих норах, зимою бігають по снігу, і риють до трави. і нічого, і міксоматоз не бере, і ВГХК вони незнають.
 
МаксДата: Неділя, 19.12.2010, 16:48 | Сообщение # 25
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Я на сітку кладу фанеру, у мої практиці примерзання лап не було, а от у знайомих було.

Щодо нічого не бере Я НЕ ЗГОДЕН АБСОЛЮТНО. Років 40 назад може і було все впорядку.

 
gam-uaДата: Неділя, 19.12.2010, 16:54 | Сообщение # 26
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Quote (Макс)
Щодо нічого не бере Я НЕ ЗГОДЕН АБСОЛЮТНО. Років 40 назад може і було все впорядку

кролі завезені в австралію - найбільше горе австралійських фермерів. ну НЕХОЧУТЬ ВОНИ ДОХНУТЬ! ну жруть як не в сеьбе. а тут хоч сам кролицю паруй biggrin

- вова, чого в школі небуло?
- помагав батьку корову парувать.
- а він сам не міг?
- міг, но бичком краще... biggrin biggrin biggrin

 
МаксДата: Неділя, 19.12.2010, 16:56 | Сообщение # 27
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Бабуся казала вирощували кролів по 100 штук у клітках і горя не знали. А потім ближче до 80 років почали масово дохнути. каже що у ямі теж добре розводити.

Сообщение отредактировал Макс - Неділя, 19.12.2010, 16:56
 
yurecДата: Понеділок, 20.12.2010, 17:32 | Сообщение # 28
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
кролиця відходить
 
МаксДата: Понеділок, 20.12.2010, 17:39 | Сообщение # 29
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Добре! Ти її після одужання знову на двір?
 
yurecДата: Вівторок, 21.12.2010, 12:15 | Сообщение # 30
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
Макс, як потепліє а вопше ше один виводок добитися і піде на мясо важить близько 8.5кг
 
СаняДата: Субота, 25.12.2010, 18:35 | Сообщение # 31
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 44
Награды: 2
Репутация: 3
Статус: Offline  
не знаю у меня все клетки нормальные не мерзнут не было такого чтоб мерзли ,хотя зима какает о у нас тут непонят ноя то -6,7 то через неделю +8,9 непонятно нечего !!
 
МаксДата: Субота, 25.12.2010, 19:17 | Сообщение # 32
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
У моєму регіоні найбільший мороз був -8 та і то пару годин. Кролі морозу не бояться а от перепадів температур типу +5 а на вечір чи ранок -5 дуже погано сказується на їхньому самопочутті. Побачив на власному досвіді
 
ветеринарДата: Субота, 25.12.2010, 21:57 | Сообщение # 33
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 6
Награды: 1
Репутация: 5
Статус: Offline  
Утримував кролів завжди в клітках на вулиці.
1. В клітці завжди повинно бути багато якісного сіна. І для тепла і для їжі.
2. Воду взимку не даю, але даю моркву, буряк тричі на добу.
3. Кукурудза в качанах, хліб.
 
yurecДата: Неділя, 26.12.2010, 21:09 | Сообщение # 34
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
в мене кролі тоже надворі
клітки деревяні або з фанери а підлога реїчна і сітчата
піднизом бункер типу шуфляди для екстраментів
вроді небуло ше проблем з морозом кромі як одна кролиця відморозила вуха
 
fors23Дата: П`ятниця, 18.02.2011, 16:51 | Сообщение # 35
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 48
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline  
Клітки з кролями Я утримую в приміщенні там менший ризик обморожень Клітки в мене реєчні і сітчасті вода майже не замерзає
 
TarkaДата: П`ятниця, 18.02.2011, 21:53 | Сообщение # 36
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
В мене навела на дворі при мінус 16 в обідню пору, зараз же підчепив лампочку сотку над ними, четвертий день політ нормальний 6 штук, а морози не попускають....
 
gam-uaДата: Понеділок, 21.02.2011, 07:28 | Сообщение # 37
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Tarka, як політ?
 
TarkaДата: Вівторок, 22.02.2011, 19:13 | Сообщение # 38
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Тиждень пройшов, політ нормальний
 
ekologДата: Середа, 23.11.2011, 13:32 | Сообщение # 39
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 299
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Підкажіть яким комбікормом краще кормити кролів, І скількивін коштує? бо я даю кролям тільки пшеницю найдешевша із зернових
 
nikДата: Середа, 23.11.2011, 13:56 | Сообщение # 40
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Звичайно кролячим, тому що він повністю збалансований і підібранний весь компонент складових наобхідних саме для кролячого організму, але коли нема кролячого його можна замінити свинячим, тільки потрібно давати трішки менше тому що від нього кріль жирніє. А що до цін то все залежить від виробнока та регіону де він продається. в нас наприклад кролячий миронівський Мультигейн коштує 5.50/кг, продається в фірменній упаковці по 10 кг,
 
ekologДата: Четвер, 24.11.2011, 10:11 | Сообщение # 41
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 299
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
nik, А скільки треба такого комбікорму наприклад на 1 самку на рік. Або на 1 кроленя відлучене у віці 50-53 дні і годоване до віку 135-днів. ?
бо якщо давати пшеницю то на 1 кролицю в рік виходить десь 40 кг а на кроленя приблизно до 135днів 8 кг. це всередньму.
 
nikДата: Четвер, 24.11.2011, 10:34 | Сообщение # 42
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
ekolog, я не веду настільки точних розрахунків скільки чого в грамах і т-д, я просто візуально бачу, в мене безнормове годування, годівнички для комбікорму бункерного типу, насипав годівничку та і все на декілька днів вистачає, а коли так роблю з свинячим комбікормом то результат не заставляє себе довго чекати як кругліють кролі видно і так. Виходячи із цих спостереженнь я коли годую свинячим просто сиплю невелику кількість на добу то і все, без ніякої там глибокої науки.

Додано (24.11.2011, 10:34)
---------------------------------------------
В основному в мене раціон годівлі такий - комбукорм, сіно, вода. Тому коли нема кролячого і даю свинячий, то результат дуже добре помітний.

 
ekologДата: П`ятниця, 25.11.2011, 09:04 | Сообщение # 43
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 299
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
nik, Я з розумів, але чи вигідно це ,корм купляється за гроші, м'ясо кролів теж коштує гроші, чи виходить шкіра за виправу? як внароді кажуть.
шукаю найоптимальніший корм, аби від кролів був прибуток.
 
seyvalterДата: П`ятниця, 25.11.2011, 10:40 | Сообщение # 44
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Навіть якщо кормити чистим зерном - всерівно вигідно. Я рахував - у мене десяток дорослих кролів - беру для них раз в два тижні 10 кг зерна (це порядка 20 гривень)- в клітках стоять бункеркі - такщо зерна вони жруть від пуза. Виходить - що за тиждень мій десяток з"їдає 5 кг (на 10 гривень) - тобто на утримання 1-го дорослого кроля я трачу 1 гривень в тиждень, або 4 гривні в місяць. Крім зерна даю раз в суткі кусочок буряка такий як сірникова коробочка і пучок сіна (навіть не сіна а зілля з картоплиння такого як палець). За 5 місяців (до забою) кроль об"їдає мене на 20 гривень.
 
nikДата: П`ятниця, 25.11.2011, 19:07 | Сообщение # 45
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (ekolog)
nik, Я з розумів, але чи вигідно це ,корм купляється за гроші, м'ясо кролів теж коштує гроші, чи виходить шкіра за виправу? як внароді кажуть.
шукаю найоптимальніший корм, аби від кролів був прибуток.

Шановний ekolog, я можу однозначно сказати що вигідно, я старвюсь годувати кролів кролячим комбікормом але бувають випадки коли його на даний момент в продвжі не має от і приходиться купляти свинячий а так як той і інший у нас продається в упаковці по 10кг то тут як то кажуть нема великого вибору, то беру невелику кількість тих 10 кіло тай згодовую , з чого і бачу різницю між свинячим і кролячим хоч свинячий і значно дорогший в ціні...
По друге в нас тема розмови точніше Ваше питання -"Яким комбікормом краще годувати кролів?", то я Вам і говорю краще годувати кролячим, потім привів Вам приклад свинячого як вийняток у критичних ситуаціях і пояснив Вам результат діїї цього комбікорму.
Основний раціон в моїхь кролів сіно-вода-комбіорм+зерно або зерносуміші, основна порода в господарстві білий паннон.
 
СтепанДата: Неділя, 27.11.2011, 11:32 | Сообщение # 46
Группа: Гости
Статус:  
Я кормлю своїх кролячим комбікормом але змішую його з овсом або любим другим зерном.
 
ekologДата: Неділя, 27.11.2011, 12:29 | Сообщение # 47
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 299
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
nik, дякую за поясненя , а немогли б Ви зробити такий розрахунок як я чи seyvalter з комбікормом хоча б приблизно. дуже цікаво.
 
ekologДата: Неділя, 27.11.2011, 12:32 | Сообщение # 48
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 299
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Думаю в зимку з зернових краще давати пшеницю, так як віднеї більше жиріють кролі а жир зимою необхідний їм для тепла щоб незамерзли , ну а влітку можна й овес бо в ньому міститься клітковина вона потрібна коли згодовувати зелені корма.
 
Vova7360Дата: Неділя, 27.11.2011, 17:59 | Сообщение # 49
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (ekolog)
Думаю в зимку з зернових краще давати пшеницю

Лучше не увлекаться пшеницей.
 
РомаДата: Неділя, 27.11.2011, 18:19 | Сообщение # 50
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Quote (Vova7360)
Лучше не увлекаться пшеницей.
-100% Ее нужно мешать с овсом ячменем,кукурудзой но чмсто пшеницу это опасно.
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Годівля кролів. Всі аспекти. » Утримання кролів за мінусових температур
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz