П`ятниця, 29.03.2024, 14:04,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Дерть із кукурудзи та серцевини качанів - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: gam-ua  
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Годівля кролів. Всі аспекти. » Дерть із кукурудзи та серцевини качанів
Дерть із кукурудзи та серцевини качанів
gam-uaДата: Четвер, 24.11.2011, 09:17 | Сообщение # 1
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Годуючи худобу зерном кукурудзи, зокрема кролів, дерть робиться виключно із самих зерен.

однак є мельниці що дають змогу помолоти качани прямо із серцевиною. Люди говорять що така дерть забиває свиням шлунки. Аяк на неї реагують кролі?

Чи можливо застосування такої дерті знизити витрати сіна, адже серцевина є наповнювачем який завжди викидається.

Поділіться власним досвідом чи хочаб думками з приводу.
 
nikДата: Четвер, 24.11.2011, 10:15 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
gam-ua, я думаю що не слід зайвий раз експерементувати з своїми улюбленцями, придивись уважно коли даеш кукурудзу в качанах то крольі серцевину не їдять так навіщо їх примушувати це робити і чекати невідомих наслідків для їхнього здоровя. Подруге дертею можна годуватии кролів тільки у вигляді мішанки (тому що вона пилить і це може викликати реніт) то коли є зерно краще його згодовувати в нануральному вигляті або мішати з якимось іще і згодовувати зерносуміші.
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Годівля кролів. Всі аспекти. » Дерть із кукурудзи та серцевини качанів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz