Четвер, 28.03.2024, 17:06,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Древесное кормление!!!!!!!!!! - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: gam-ua  
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Годівля кролів. Всі аспекти. » Древесное кормление!!!!!!!!!! (Можно ли кормить кроликов ветками с дерева?;..,КАКИМЫ?)
Древесное кормление!!!!!!!!!!
KASHONДата: Понеділок, 11.04.2011, 07:28 | Сообщение # 1
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 23
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
[color=yellow]Я кормил ветками из всех фруктовых дернвев кроме/ ОРЕХА/ давал листья ореха! в опредилёное время лета заготавливал ветки в месте слис тьями на зиму.Очень полезно.всё о заготовке есть в книгах
 
gam-uaДата: Понеділок, 11.04.2011, 08:19 | Сообщение # 2
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
KASHON, як результати? а ветки повністю поїдають? а в яких книгах?

давав вітки лози, але лише кору обгризали.

 
KASHONДата: Понеділок, 11.04.2011, 10:11 | Сообщение # 3
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 23
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Ні повністю незїдали що тонче аде обгризали кору викідав.кролі гризуть буряк моркву і-так далі але різці сточують обтвердіше і вітамін Книшка була за 70-80рр.пригадую можлво автором був Михайлов.

Сообщение отредактировал KASHON - Понеділок, 11.04.2011, 10:13
 
gam-uaДата: Понеділок, 11.04.2011, 10:21 | Сообщение # 4
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
KASHON, я михайлова н едуже ціню. бізнесмен він а не кролівник.
 
ГасилоДата: Субота, 11.06.2011, 13:14 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
В мене взимку було лише дві кролиці (взяв на розплід), так вони за зиму зїли 2 яблуні, 1 сливу та 1 абрикос, що були спиляні восени. Весною залишились лише стовбури та скелетні гілки. На гілочках,тих що давав у їжу, зїдали кору, крім того, частково зїдали деревину. Майже деревообробна фабрика biggrin !!! Абрикос їдять не дуже, мабуть дерево занадто смолисте. Саме тому не рекомендують давати березу. Прочитав в одному журналі, підшивка якого збереглась ще з радянських років, що кролі полюбляють хвойні породи (ото вже смолисте, так смолисте!),але спробував давати - зовсім не полюбляють. Найбільше люблять вербу, мабуть тому, що вона містить саліцилову кислоту, тобто природний антибіотик.
Взагалі, в зимову пору року, згідно з моїм, більш ніж скромним досвідом, кролі дуже охоче поїдають тонкі гілки дерев, особливо плодових.В мене є трохи саду, тому недостатку в цьому немає.


Сообщение отредактировал Гасило - Субота, 11.06.2011, 13:24
 
ДмитроДата: Неділя, 26.02.2012, 11:27 | Сообщение # 6
Группа: Гости
Статус:  
Годую гілками сосни, трощать як молоді. Читав що соснові гілки покращують апетит у кролів. А ще покращують смакові якості в кролятини.
 
stasДата: Неділя, 26.02.2012, 12:55 | Сообщение # 7
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 37
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Я даю гілки яблуні і вишні а сосну вони вмене нехочуть їсти
 
ggn63Дата: Понеділок, 27.02.2012, 15:37 | Сообщение # 8
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
У меня серый великан, так очень аппетитно поедают лозу виноградную. Я её нарезал по 20см, но лучше большими лозами по метру длиной (более устойчиво держатся при поедани)
 
saharokДата: Четвер, 10.01.2013, 20:26 | Сообщение # 9
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
даю гілки яблуні і сосни їдять прекрасно!!!!
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Годівля кролів. Всі аспекти. » Древесное кормление!!!!!!!!!! (Можно ли кормить кроликов ветками с дерева?;..,КАКИМЫ?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz