Четвер, 28.03.2024, 13:12,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Пуск нового кролятника - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Обладнання кролівника » Пуск нового кролятника
Пуск нового кролятника
seyvalterДата: П`ятниця, 05.08.2011, 16:21 | Сообщение # 1
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Доброго дня колеги! Стикнувся з проблемою і дуже потрібна порада досвідчених "зайців".
Передумови. Зблатува мене товариш займатися кролями, Все чин-чином, я як порядний зробив кролятник у хліві, наробив кормушок (Дякую за креслення!!!), заготовив кормів. Підходить час брати кролів (поки ще під самками). І тут виникло запитання:
Запитання - Чи потрібно робити якусь дезинфекцію у НОВИХ клітках і сараї де вже років 10 жили одні миші? Думав побілити і те і те з додаванням хлоркі - та вчора мене зупинив знайомий кролевод - каже що не варто, мовляв він так зробив і одразу після запуску кролі подохли - грішить що саме від тої дезинфекції.... Я і налякався... Зрозумійте правильно - та дві пари породистих кролів це добра копійка навіть по-знайомству, шкода буде просто закопати, а ще гірше - одразу розчаруватись....
Отже хто з вас і як обробляв нові клітки і приміщення перед заселенням? Буду вдячний за відповіді
 
ФландерДата: Субота, 06.08.2011, 00:36 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 81
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline  
Думав побілити і те і те з додаванням хлоркі
seyvalter Якщо нові клітки зроблені з нових дощок, то на мою думку нічого білити чи хлорувати не потрібно.
Я теж після кілька-річної перерви задумувався чи потрібно дезинфікувати старі клітки (металеві).
Може й варто було паяльною лампою або кипятком пройтись, та я махнув на це веєром і запустив кролів.
Одна відмінність, я брав дорослих.
Може в когось інша думка, відпишіться.


Сообщение отредактировал Фландер - Субота, 06.08.2011, 01:01
 
kalterДата: Понеділок, 08.08.2011, 07:20 | Сообщение # 3
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Я в нову клітку пускав без усякої Дезінфекції. але на слідую чий рік планую все-таки провести ( напевно паяльною лампою).
А миші це звісно не найкращі друзі, і взагалі я за вуличне утримання. бо як то в приміщені належно організувати утримання важкувато в плані належних умов утримання.
 
seyvalterДата: Понеділок, 08.08.2011, 09:51 | Сообщение # 4
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Дякую! певно зроблю так само! а за мишей я не турбуюсь - сарайчик зробив практично герметичним (бетонна підлога, підбитий бляхою і дошкою в напуск потолок, міліметрова металева сітка на вікні, щільні двері).
 
gam-uaДата: Вівторок, 09.08.2011, 11:15 | Сообщение # 5
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
seyvalter, нові клітки оброблять нетреба. обовязково винищити всіх гризунів.

Quote (seyvalter)
сарайчик зробив практично герметичним

а як питання із вентиляцією? який у вас температурний режим? як відводите аміак?
 
seyvalterДата: Середа, 10.08.2011, 11:18 | Сообщение # 6
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Є віконце, для убезпеченя від мух-комарів-мишей забив його металевою сіткою з міліметровими отворами, туди комар не влізе - не те що миша. підлога - суцільний бетон - крім того спеціально робив кролятник так щоб підлога вільно проглядалась і люба шпарина одразу виявлялася.
 
gam-uaДата: Середа, 10.08.2011, 11:38 | Сообщение # 7
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
seyvalter, одного вікна замала. треба притяжно-витяжну вентиляцію, хочаб самоточну. навіть у клітці яка стоїть на вілиці запах аміаку досить відчутний.

фотки відео кролятника викладеш? дуже цікаво.
 
seyvalterДата: Середа, 10.08.2011, 14:59 | Сообщение # 8
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Ок. Викладу якщо розберусь як, тільки напевне десь на днях - сьогодні заселення - повно клопоту. За запах не боюся - по перше там колись двоє поросят жило - навряд від кролів буде гірше, по друге - друг у якого беру кролі (він займається цим професійно) свої клітки ззовні промазує соляркою щоб мухі не лізли - збираюсь робити так само, а це глушить запах.
 
gam-uaДата: Середа, 10.08.2011, 16:27 | Сообщение # 9
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
свині і кролі смердят ьпо різному. у кролів у мочі велика кількість аміаку. фактично з мочею вони виділяють чистий аміак, ну майже такий на запах як аптечний 10%. зваж на це.
питання не в запахаха, а в здорові поголівя.
 
СтепашкаДата: Субота, 08.02.2014, 12:41 | Сообщение # 10
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
seyvalter, Я сім років займаюсь кролями , повірте моєму гікому досвіду аміак ,це страшна штука навіть на вулиці.Перші пів року у приміщенні було все супер, а потім підлога від насичення перестала вбирати мочю і тут все іпочалось.Нижній ярус видох як мухи після отрути і ні ветеринари ні лабораторія не могли назвать істинної причини.Згодом спілкуючись з людьми та листаючи спец.літературу Я вияснив учім справа.Якщо є бажання зателефонуйте розкажу детальніше 050-305-96-77.
 
Ua_UaДата: Понеділок, 24.02.2014, 20:31 | Сообщение # 11
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 9
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Всім привіт! а хто може підказати чи можна тримати кролів у одному приміщені з курками? чи не будуть кролі хворіти від курей?
 
helenДата: Вівторок, 25.02.2014, 15:43 | Сообщение # 12
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Цитата Степашка ()
Нижній ярус видох як мухи після отрути
те саме було і в мене
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Обладнання кролівника » Пуск нового кролятника
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz