Четвер, 25.04.2024, 09:10,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Клітка, пошагове виготовлення - Сторінка 2 - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Обладнання кролівника » Клітка, пошагове виготовлення
Клітка, пошагове виготовлення
gam-uaДата: П`ятниця, 18.02.2011, 13:56 | Сообщение # 1
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Як і обіцяв викладую перезентацією моєї клітки із покроковим виготовленням. Клітка має типорозмір 40*65 на висоту 50 см. (одне відділення). У клітці використано систему, коли сама клітка являється маточником. Єдиний отвір через який потрапляє свіже повітря це дверцята. Використану унікальну, як на мене, ідею розміщення годівниці для соковитих кормів і концентратів. Зокрема це розміщені на дверцятах ясла виготовлені із металопрофілю. постійно маю проблему, коли кролі вивертають із мисок мішанку, бульби, зерно. Клітка також спроектована так, що біля бункера для сіна-трави можна приєднати додатковий маточник. В інший час вся клітка закрити фанерою, пресованим картоном. Щоб не проїдали кролі, спершу йде будівельна сітка, а потім фанера. Мав гіркий досвід, коли дах підшитий фанерою кролі просто прогризли і потікали. Крім того, клітку планується використовувати в літній жаркий час. Щоб зменшити температуру в клітці, планується природня вентиляція, яка буде без протягів. Місце де кролиця теоретично влаштує гніздо має з двох сторін затишок. Якщо є якісь питання, задавайте.
Щоб не томити, викладую відео. Далі пошагове виготовлення клітки у фото.

на клітку пішло 4 навіси, близько 20 саморізім, 350 грам гвоздів сімдесятки, півкіла 50. дошка не купувалась, тільки на пол за ціною 1,50 грн. штука. дошка із піддонів. клітка буде повністю зашита, зверху лежатиме шиферина. нахил для стьоку води навмисно незроблено, бо довго робить, натомість під шифер буде підложено щось для скату.
 
gam-uaДата: П`ятниця, 25.03.2011, 14:34 | Сообщение # 51
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Андрей, зареєструй нову пошту. хоча бтут http://i.ua

запиши пароль і логін, потім поговорим.

 
gam-uaДата: П`ятниця, 25.03.2011, 14:53 | Сообщение # 52
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Шановний Андрій, Вам бан за нецензурне висловлювання і немотивовану агресію. Бан зніму в понеділок, може раніше.
 
АндрійДата: Четвер, 07.04.2011, 11:58 | Сообщение # 53
Группа: Гости
Статус:  
Спасибі! Все навіть дуже зрозуміло. Обов'язково зроблю по твоїй схемі. Дякую.
 
gam-uaДата: Четвер, 07.04.2011, 12:02 | Сообщение # 54
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Андрій, клітки зручні, в кормушку влазить півмішка сіна. годівниці практично чисті. а от поїлку треба ставити знаружи. як, незнаю
 
kolyaДата: Неділя, 10.04.2011, 13:43 | Сообщение # 55
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Скажіть будь-ласка, чи може бути ось така штахетина на підлогу до клітки. В мене є її багато, чи всеж таки робити з рейок?
Прикрепления: Doc1.doc (1.69 Mb)
 
kolyaДата: Неділя, 10.04.2011, 14:07 | Сообщение # 56
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Клітка ось така. І ще хотів би порадитись, як тут краще зробити для калу і мочі?
Прикрепления: 3386427.jpg (134.4 Kb)
 
РомаДата: Неділя, 10.04.2011, 18:13 | Сообщение # 57
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Quote (kolya)
Скажіть будь-ласка, чи може бути ось така штахетина на підлогу до клітки. В мене є її багато, чи всеж таки робити з рейок?
-можеш спробувати для дорослих кроликів бо у малих лапи будуть провалюваться наверно.

Quote (kolya)
Клітка ось така. І ще хотів би порадитись, як тут краще зробити для калу і мочі?
-клітка чудова на пол сітку або рейки або штахитини ті що ви показували(для дорослих кролів),а між першив та другим поверхом зробіть піддони або хочаб шиферину прикріпіть(щоб на нижніх кроликів не текла мола і кал).для кроликів велетнів треба тільки суцільний пол і з підстілкою.
 
gam-uaДата: Понеділок, 11.04.2011, 08:50 | Сообщение # 58
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
kolya, який діаметр отворів? як я розумію клітка повністю залізна. то ж робити вже основательно.
ну я б робив ось так як на фото. хоча варіантів маса.просто так буде зрічніше мить із шланги. а якщо наклон на зад, то буде погано мить. якщо переробиш наклон, то лис заліза може бути відразу і дахом. щоб нічого не переробляти, прсто полож замість даху метавлопрофіль оцинкований чи фарбований і хай буде скат назад. тільки таку клутку під стіну не поставиш, треба щоб півметра було, щоб зализти почистить.

клітка класна, можеш із розмірами?

Прикрепления: 7278691.jpg (316.2 Kb)
 
gam-uaДата: Понеділок, 11.04.2011, 08:52 | Сообщение # 59
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
kolya, ще таке питання, із гаража вийде? бо я колись зробив клітку, а вона в древі не пролазить. довелося ножки обпиляти.
 
kolyaДата: Вівторок, 12.04.2011, 09:28 | Сообщение # 60
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Розміри клітки на фото. А з гаражу вийде. пробував виносити.
 
kolyaДата: Вівторок, 12.04.2011, 09:42 | Сообщение # 61
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Розмір
Прикрепления: 3202583.jpg (146.9 Kb)
 
gam-uaДата: Середа, 13.04.2011, 11:37 | Сообщение # 62
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
kolya, класна клітка. виклади пожалуста фото готової. зацікавила конструкція.
 
gam-uaДата: Середа, 13.04.2011, 11:40 | Сообщение # 63
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
при виготовленні моєї клітки допущено неточність, занадто велика решотка на годівниці. кролі вигрібають сіно під ноги. тому потрібно перевязати проволкою перетинки, щоб вийшла сітка розміром десь 5 см на 10 см. так вони і їдять нормально і не вигрібають.
 
KASHONДата: Субота, 16.04.2011, 06:19 | Сообщение # 64
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 23
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
В сем прывет КАШОН ЮСА,,,,,,,,,,,,,,пару дней тому купил клемпы и зажым.Если нужно в клетке зделать дверь .ИЗ сетки. имеем пару фото
Прикрепления: 6746177.jpg (128.4 Kb) · 2273314.jpg (84.9 Kb)
 
KASHONДата: Субота, 16.04.2011, 06:21 | Сообщение # 65
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 23
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Если нужно в клетке зделать дверь .ИЗ сетки. имеем пару фото
Прикрепления: 5675426.jpg (89.6 Kb) · 8236132.jpg (72.3 Kb)
 
KASHONДата: Субота, 16.04.2011, 06:27 | Сообщение # 66
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 23
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
.ИЗ сетки. имеем пару фото

Додано (16.04.2011, 07:27)
---------------------------------------------
Видио клетки ето клас жаль нету коментария КАШОН СОЕДИНЬОНЫЕ Штаты Америки КашоН surprised smile

Прикрепления: 6281990.jpg (77.8 Kb) · 4466666.jpg (90.0 Kb) · 3120915.jpg (75.9 Kb)
 
ВійтДата: Субота, 16.04.2011, 17:58 | Сообщение # 67
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 55
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Привіт КАШОН маю різний інструмент , купляв на господарці треба усього такий бачу уперше ,скільки такий коштує в штатах
 
KASHONДата: Субота, 16.04.2011, 19:32 | Сообщение # 68
Сержант
Группа: Друзі
Сообщений: 23
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Зажым стоит 14доларов??? А за клемпы 5долров в пакете 130шт.
 
gam-uaДата: Понеділок, 18.04.2011, 07:31 | Сообщение # 69
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
KASHON, прикольна штука. якщо не помиляюся то пряме його застьсування обжим проводів електричних?
штучка така, що можна самому зробити. клеми саморобні теж не проблема. якщо клітка повністю із сітки, то прибор просто незамінний.
 
gam-uaДата: Вівторок, 26.04.2011, 08:23 | Сообщение # 70
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
ПОПРАВКА: кожне кліткове відділення потрібно робити на 10-15 сантиметрів ширшою, якщо її використовувати без гніздового ящика. це якщо кролі великої породи.
 
kalterДата: Четвер, 09.06.2011, 07:27 | Сообщение # 71
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Доброго дня.
От прийшов час і потрібно йти на розширення жилої площі для своїх кроликів )))))
Вирішив я збудувати 3-х ярусну клітку, фото схеми прикріпляю


ТТХ
Довжина клітки 1,8м
Висота 1,8м
Кількість поверхів- 3
Кількість відділень в ряду - 3
Матеріал
Бокові стінки і задня частина клітки- ОСП ( або як там його, грубе ДСП )
Пол - сітчастий
Внутрішні пергородки - сітка
Подон для какуль - жесть
Зовнішня частина клітки (дверкі) - сітка
Криша- рубероїд або що підберу.
Загальні дані
Комушкі для сіна або соковитих кормів по боках, для сухи кормів ( типу овес) внурішня кормушка з метало профілю., тільки в середніх клітках кормушкі будуть на дверках навішенні.
Поілка- ще не визначився (може буде ніпельна)
Кількість утримуванихк кролів в одному відділені 2 шт ( Ш 0,6м* В 0,5м*Г 0,6м)
Ось таке приблизно хочу зробити., але є питання.
Утримуватися в цій клітці планується відсаджений молодняк до 4 місяців на мясо.. матчник є окремо.
Чи достатньо місця для отримання 2 голів кролів у відділені розміром Ш 0,6м* В 0,5м*Г 0,6м ?
Який розмір ячейки сітки краще для полу (кролі звичайні безпородні)
Може хто бачить вже явні косяки. прохання прокоментувати. щоб при будівництві уникнути боків. які потім важко буде виправити.
Завчасно вдячний, з повагою Kalter

Додано (07.06.2011, 13:49)
---------------------------------------------
Хлопці, підскажіть то якуж нада брати сітку для пола? у нас якась є по 16грн м2 25* на скількість... точно не писало.

Додано (09.06.2011, 08:27)
---------------------------------------------
Вчора приступив до виготовлення клітки, правда вирішив робити покищо в 2 яруса, пол буде дервяний з просвітами 2см, а то млін обходив всі магазини, такі нормальної сітки не надибав, продавці сказали що взагалі ніколи такої сітки не возили, щоб товщина прута була 2мм.
Но!!!!! мені один знайомий ( займається розведенням перепелів) підсказав де можна замовит гарну сітку ( калену) в м. Харків завод.імн.Фрунзе, у них є нормальна сітка.
Дороблю клітку, виложу фотозвіт.

Прикрепления: 9967067.png (40.9 Kb)
 
gam-uaДата: Четвер, 09.06.2011, 07:56 | Сообщение # 72
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
kalter, клас. буде час відпишусь. впринципі такуж ідею із кормушками збирався використати і я. тобто бокові кормушки, а в середніх навішується на дверцятах.

раджу стьох зробить із пласмаси, вагонки наприклад, щоб какулі непримерзали. сам розумієш, метал.
висота 50 см вибрана вірно, але краще 45, щоб був напуск на сітку. таким чином купивши 2 м сітки отрумуємо 4 м на стіни.

по кількості в клітці незнаю. різні книги, різні рекомендації. на фермах утримують шо їм і сісти ніде.
на рахунок сітки на підлогу незнаю, в магазині нормальної немає. можна зварити із прутків 2 мм на каркасі із уголка. покрити краскою, буде вічне. але треба матеріал і полуавтомат.

радий вітати у команді кролеводів. заглядай частіше, з нетерпінням чекаю твого фотозвіту.
 
faraДата: Четвер, 16.06.2011, 18:10 | Сообщение # 73
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
моя кліточка
Прикрепления: 0514299.jpg (269.1 Kb)
 
РомаДата: Четвер, 16.06.2011, 19:54 | Сообщение # 74
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
fara, молочинка так тримати!!!
 
kalterДата: П`ятниця, 17.06.2011, 07:19 | Сообщение # 75
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Класна клітка, бо я свою тільки сьогодні напевно 1 поверх дороблю.
fara а що то в тебе за такі цікаві поїлкі, мож про них розказати/показати?.
Також якщо не важко укажи розміри клітки, опиши свої відчуття по використанню даної конструкції. так сказать +-.
Завчасно дякую.


Сообщение отредактировал kalter - П`ятниця, 17.06.2011, 07:21
 
РомаДата: П`ятниця, 17.06.2011, 14:32 | Сообщение # 76
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
kalter, Наскільки я знаю то це ніпеля вмонтовані в пластиковібутилки вони бувають з пластиковим і нержавіючим корпусом і їх вартість коливається від 4-12 грн в залежності від якості.
 
kalterДата: П`ятниця, 17.06.2011, 15:45 | Сообщение # 77
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Quote
Рома
Та я зиряв у нас у ветаптеці, якісь там є ніпеля по 6грн., але мені сказали що вони для якихось залізних поїлок.. може то вони.
 
gam-uaДата: П`ятниця, 17.06.2011, 16:32 | Сообщение # 78
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
келітка у фари непогана. але краще колі відкривається на сторону.

4-6 грн ніпеля? а по 35 у зоомагазині шарикові нехочете?!!! меніб ті ніпеля хоч в руках потримать...

Рома, можеш для мене купити одну ніпельну поїлку? краще дві. перешлеш поштою, я гроші на мобільний віддам. хочу спробувати сам зробить, але потрібні розміри, щоб токарю до толку показати. можливо потім поділимось якось.
 
РомаДата: Субота, 18.06.2011, 10:39 | Сообщение # 79
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
У мене в самого нема як поеду до Саши у Вознесенск то тод куплю.
 
faraДата: Неділя, 19.06.2011, 12:09 | Сообщение # 80
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Клітка має розміри висота 1.7м. , ширина 0.7м. , довжина 2.0м. виходить що розміри однієї секції 1.0х0.7х0.4м. розміщую 5 кроликів навідгодівлі в одну секцію .
Зробив дверці які відкриваються на низ так як для відкритя на бік прийшлось або зменшувати дверці ,а це мені не захотілось так я при відкриті на низ вона відкривається повністю . А поїлки зробив з ніпеля взяв в вет аптеці шланга та бутилки півторачки завів ніпель подальше в клітку так як буває що незначно прокапує то при цьому вода капає в підон мінус звичайна що прокапує але з іншої сторони вода завжди чиста і без фекаліїв які часто потрапляють в воду. Між клітками стоять підони з оцинковки тому вичищаю коже або через день але на це трачу 5 хвилин. Яслі вміщають близько мішка трави або сіна . Зараз займаюсь виготовлення автокормушки. Фото поїлки згодом додам.
 
kalterДата: П`ятниця, 01.07.2011, 07:23 | Сообщение # 81
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Ось і мої клітки
Перша клітка це такий собі "пологовий будинок"

Друга . це вже багатоповерховий будинок )))
50% готовності

90% готовності

Прикрепления: 9542080.jpg (212.7 Kb) · 8238605.jpg (148.8 Kb) · 0167958.jpg (196.8 Kb) · 9976552.jpg (215.2 Kb)


Сообщение отредактировал kalter - П`ятниця, 01.07.2011, 07:26
 
ГостьДата: П`ятниця, 01.07.2011, 10:47 | Сообщение # 82
Группа: Гости
Статус:  
клітки хороші. от якби пошагове ивготовленняч.
 
kalterДата: П`ятниця, 01.07.2011, 12:29 | Сообщение # 83
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Та хотів спочатку все фоткати, але все закрутилося, то не мав змоги, і так два тижня робив ))))
П.С
Буде натхнення, то я всештаки напишу статтю з детальним описом будівництва клітки )))) просто зараз попутно займаюся випуском журнала AIRSOFT UKRAINE.


Сообщение отредактировал kalter - П`ятниця, 01.07.2011, 13:23
 
Romachka112Дата: Середа, 06.07.2011, 13:40 | Сообщение # 84
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
привіт усім... посидів годинку на сайті - прийшло прозріння, я такий знавець кролів як з Пушкіна льотчик-іспітатель..)))
багато ПОЧАТКОВИХ питань, якщо по можливості допоможіть.
сам початківець і ось перглянувши рубрики в першу чергу потрібно розпочати з клітки..... і ось питання: кормушку необхідно відділяти від обєму загальної клітки решіткою і з якою метою???
в мене клітка закритого типу, розташована на землі - я підстилаю солому, чи доцільно і потрібно.....?????
Дякую всім за відповіді
Р.S.
Тільки не смійтеся, думаю у мене ще багато буде запитань, які Вам будуть здаватися дивними tongue
tongue
 
kalterДата: Середа, 06.07.2011, 14:55 | Сообщение # 85
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Кормушка робиться ( віділяється решіткою) для того щоб кролі брали меньше під ногі корм, відповідно буде раціональне їх використання.
Якщо у вас пол "сплошний" то звісно мусите підстиляти соломую, щоб вона хоя якось абсорбувала екскременти, але краще як будете робити нову, робіть пол решітчастий.
Решітчастий пол- завжди суха клітка, більшість какуль провалюються самі кріз пол на землю, що позбавляє потреби кожен день прибирати клітку.


Сообщение отредактировал kalter - Середа, 06.07.2011, 14:56
 
Romachka112Дата: Четвер, 07.07.2011, 10:16 | Сообщение # 86
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
kalter, щиро дякую...) а самі кролі не гризуть решітку, чи при поїданні корму можуть випадково гризнути - на зуби не проблема?
я так розумію клітка, яка побудована на ніжках краща, ніж та, яка розміщується на землі....)))
 
kalterДата: Четвер, 07.07.2011, 12:54 | Сообщение # 87
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Quote (Romachka112)
kalter, щиро дякую...) а самі кролі не гризуть решітку, чи при поїданні корму можуть випадково гризнути - на зуби не проблема?
я так розумію клітка, яка побудована на ніжках краща, ніж та, яка розміщується на землі....)))

Думаю що прям на землі, не є дуже добре, хоч на якісь колодкі/блокі/інше підставте.
1. Земля як не є а вологою і холодом тяне ( розведення в ямах сюди не плутати. то інше).
2. Обслуговувати таку клітку не зручно як ту яка трохі на висоті ( в мене допустім маточник взагалі на такій висоті, що я нормально стою в рост, чищу клітку. годую кролицю і те .се) а комфорт в роботі це так сказать 20% успіху в будь якіій справі.
Прутикі здається не гризуть, не помічав. бо іноді полюбляю дати кролям їсти. а сам сяду і любуюся ними, моя кролиця "Люська" так взагалі коли поїсть то підходить до дверцят, ілізе ніби цілуватися ))))) малявкі теж потім її копіювали..
П.С
Відсадив своїх малявок в 40 днів, а вчора зробив ветеринар усім привівки від мікси, через 14 днів зроблю від геморологічки вже сам, а чешську комбіновану лишу на ревакцінацію.. це так до слова.


Сообщение отредактировал kalter - Четвер, 07.07.2011, 12:56
 
Romachka112Дата: Четвер, 07.07.2011, 14:31 | Сообщение # 88
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
kalter, дякую...) блін, який я далекий...)
 
kalterДата: Четвер, 07.07.2011, 14:39 | Сообщение # 89
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Не перживай, я тоже тільки вчуся )))
 
Romachka112Дата: П`ятниця, 08.07.2011, 12:36 | Сообщение # 90
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (gam-ua)
можливо є питання?

привіт... а розміри клітки (площа підлоги) становить скільки???))
думаю потрібно лише дошки підлоги по вертикалі класти, для зручнішої чистки клітки, але творіння - класне, респект..)

Додано (08.07.2011, 13:36)
---------------------------------------------
підскажіть, чув, що коли кроликів тримати не в клітках, а на відкритій території - то вони швидко розвиваються і ростуть.??? для прикладу, я у себе зробив такий собі "вольєр" повипускав кроликів - то таке враження, що вони натішитися на можуть, одна проблема, що землю деруть.....) але свсти та подивитися на їхні дії - релакс для душі..)))
звісно це тільки на період теплої бездощової погоди...


Сообщение отредактировал Romachka112 - П`ятниця, 08.07.2011, 12:47
 
gam-uaДата: Понеділок, 11.07.2011, 08:46 | Сообщение # 91
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Quote (gam-ua)
Клітка має типорозмір 40*65 на висоту 50 см.


друга половинка стільки ж. тобто загальна площа клітки 80 см*130 см.
Quote (Romachka112)
думаю потрібно лише дошки підлоги по вертикалі класти


цілком згоден, але дошки були по 140 см, відходу було б багато.

кроля прутики не гризуть.
 
Romachka112Дата: Понеділок, 11.07.2011, 16:24 | Сообщение # 92
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
gam-ua, дякую...) ось думаю собі таку на вихідних виготовити..... але чи вистачить місця???)
 
gam-uaДата: Вівторок, 12.07.2011, 15:31 | Сообщение # 93
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Romachka112,
Quote (Romachka112)
чи вистачить місця???)

для кролицы великоъ породи і 8 кролят достатньо, хоча ширину можна збільшити. сантиметрів на 15-20
 
Romachka112Дата: Четвер, 14.07.2011, 13:43 | Сообщение # 94
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
дякую..)
 
gam-uaДата: Четвер, 14.07.2011, 13:47 | Сообщение # 95
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Romachka112, да нызашо, викладуй фото своэъ клытки.
 
ViktorUAДата: П`ятниця, 15.07.2011, 11:50 | Сообщение # 96
Группа: Гости
Статус:  
http://dv0r.ru/forum/index.php?topic=1217.msg265999#msg265999

мо кому згодиться.

можете і сюди копірнуть, я не проти.
 
gam-uaДата: П`ятниця, 15.07.2011, 12:06 | Сообщение # 97
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
ViktorUA, дякую. скопіюємо, якщо не проти. клітка заслуговує на появу в усьмоу неті.
 
АндрейДата: Понеділок, 25.07.2011, 00:01 | Сообщение # 98
Группа: Гости
Статус:  
взяв собі вєтнамську кролицю, яку першу привівку треба їй давати?
І чим її зараз годуваті, їй тільки 1 місяць!
 
gam-uaДата: Понеділок, 25.07.2011, 07:14 | Сообщение # 99
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Андрей, а чого не корейську? Писать в тему!!!! останнє попередження!

перше ВГХК, потім міксоматоз.

питання годівлі риторичне. рекомендував би мішанки, а кращеі сухий гранульований комбікорм.

що за чудо із вєтнаму? фото скинь, може тебе накололи?
 
kalterДата: Четвер, 24.11.2011, 11:10 | Сообщение # 100
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Нус можу вже зробити деякі висновки по використанню свої кліток:
1. Решітчастий пол рулить, чистити клітки можна 1 раз на тиждень, і займає це часу на клітку 5хв.
2. Зазор в моїй клітці між першим ярусом і другим 7см. відповідно какулі з другого поверха сиплються на перший , і цей зазор швидко забивається, тобто нада як мінімум його збільшити до 10см а вкращому випадку всі 15см.
3. Кормушкі збоку це кльово, розхід кормів іде меньший. ніж просто ложити під ноги.
4. Ну з поїлкою такі питання не вирішилося до кінця, купувати польську поїлку за 30грн 0,5лт шкода якось.
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Обладнання кролівника » Клітка, пошагове виготовлення
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz