Четвер, 28.03.2024, 19:06,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Загибель стада - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » К У Р И Л К А » Загибель стада
Загибель стада
gam-uaДата: Вівторок, 30.08.2011, 07:37 | Сообщение # 1
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Ось нарешті і я докотився до того, що незабаром втрачу все стадо. як неприкро констатувати, але я десь дав маху. можливо із втратою стада припиню підтримку сайту....... можливо взагалі його закрию.....

============
сьогодні знайомий пообіцяв дат ьпарочку простчків на розвод, коли всі мої видохнуть.

все почалося з весни, здавалося благополучне стадо почало чахну, першими вимерла малеча, практично півсотні молоденьких кролят пішли в небуття за незрозумілих ознак. жоден ветлікар і лабораторія недали чіткої видповіді на питання ЧОМУ.

серпень, початок лету комарів, рознощиків міксоматозу. заболіла кролиця Б. якраз дома небуло, то навіть незнаю точно дня. але не пятниця, бо все було гаразд. проколв кролів, а у кроля катострофічна втрата ваги, самі ребра, навіть укол дати нікуди, я його валю на бік, а він навіть невстає. при цьому кроличка поряд відмінно себе почуває. ждумаю то глисти. хоча нетак давно я їх і ганяв.

ще у клітці поряд із хворою кролицею живе здорова, але вже мабуть хвора. їх розділяє лише сітка.

почалася в мене така лажа, довелося провакцинувати повторно вагітну кролицю. тож тепер мабуть втрачу майбутнє стадо.

+++++++++++++++
--------------------------

мабут ьвсеж кролівництвом буду займатися і надалі, вже надто цікаві експеремнти можна ставити. але цього разу кролів триматиму у закритому приміщенні із обмеженим дроступом. килимок із хлоркою на порозі, умивальник із дизрочином, лампи денного світла, притяжна-витяжна вентиляція, москітна сітка на дверях, бокси, опалення на зимку і таке інше....

але це вже буде нове кролівництво. важко втрачати стадо і розуміти що ти практично нічого неможеш зробити, як просто забити все поголівя для порятунку поголівя у сусідких подвіррях.
 
seyvalterДата: Вівторок, 30.08.2011, 10:44 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Співчуваю! тих що ще живі спробй випустити на пашу - хай собі травички пошукають - гірше всеодно вже не буде...
Ще - залишки стада спробуй розкинути по різних кутках двору - щоб не контактували, мо хто вижеве....

Додано (30.08.2011, 11:44)
---------------------------------------------
Доречі, а не думаєш що причиною можуть бут саме неякісні ПРИВИВКИ? тобто профілактикою ти їх просто перетравив? Таке і в людей буває, не те що в кролів....

 
kalterДата: Вівторок, 30.08.2011, 12:19 | Сообщение # 3
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Сумно таке читати, нема слів одним словом...... сам задумався як воно далі має бути., тримайся gam-ua.
А щодо самих порід кролів, то у нас вже давно 90% колівників відмовился від великанів на корсить безпородніх, я особисто тримаю останіх і нічо, а там видно буде.
Надіюсь що ти переживеш ці втрати і з новими силами ще краще підуть у тебе справи.
 
vovazДата: Вівторок, 30.08.2011, 14:10 | Сообщение # 4
Сержант
Группа: Пользователи
Сообщений: 29
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
gam-ua. Привіт. Якщо любиш експериментувати, то попробуй ямний метод утримування. Удачі.
 
seyvalterДата: Вівторок, 30.08.2011, 15:04 | Сообщение # 5
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (kalter)
А щодо самих порід кролів, то у нас вже давно 90% колівників відмовился від великанів на корсить безпородніх, я особисто тримаю останіх і нічо, а там видно буде.


А чому не м"ясних? каліфорнію або новозеландців? ростуть чудово, плодяться теж, вихід м"яса кращий...
У мене є можливість порівняти - в одній клітці простячка і червона новозеландка - однолітки, то при однаковому зрозті простячка проти неї видається худою як драбина....
 
kalterДата: Середа, 31.08.2011, 08:21 | Сообщение # 6
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Quote (seyvalter)
А чому не м"ясних? каліфорнію або новозеландців? ростуть чудово, плодяться теж, вихід м"яса кращий...
У мене є можливість порівняти - в одній клітці простячка і червона новозеландка - однолітки, то при однаковому зрозті простячка проти неї видається худою як драбина....

Яж не спрою про те що порода то класно, м'яса багато і швидко. я про те що безпородні трохи живучиші!
П.С
Хоча породистих хочу все-таки спробувати.


Сообщение отредактировал kalter - Середа, 31.08.2011, 08:22
 
seyvalterДата: Середа, 31.08.2011, 14:54 | Сообщение # 7
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Тоді чого не пробуєш? як на мене, тримати одних простяків - переводити корми...
 
kalterДата: Вівторок, 06.09.2011, 10:22 | Сообщение # 8
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Quote (seyvalter)
Тоді чого не пробуєш? як на мене, тримати одних простяків - переводити корми...

Бо простяки покищо мене задовільняють )))) а до породи ще доберуся.
 
gam-uaДата: Понеділок, 27.02.2012, 23:02 | Сообщение # 9
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
проблеми незмусили на себе довго ждати. сьогодні в 6.40 дивлюся у вікно, а там на задньому дворі від городу якісь собаки кубляться. придивляюся щось сіре тягають. я як був так і вискочив. порвали мого єдиного самця якого я вже цілий рік ростив. розірвали сітку на клітці. собака сусідський з іншої вулиці, притензій хазяїну невиставляв. інший собака хрізна чий. але теж із сусідньої вулиці.

коли я відбив кроля він ще живий був, він помирав і ніби дивився мені у вічі.

я от думаю вони мені всих перетягають? як гадає простить їх чи зуб за зуб?

якось випало кроля з клітки, я за нм півдня ганявся. його той собака і піймав. думав ще тоді з нього шкуру спустить. пожалів.
 
kalterДата: Понеділок, 27.02.2012, 23:08 | Сообщение # 10
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Співчуваю, у мене теж була подібна історія недавно, батя погано закрив клітку, на ранок мого єдиного самця не було, якому вже теж був рік (такі ніразу його не пустив в роботу) у нас теж бродячих соб хватає, тому от купив знову самця і має ще 4 самців але їм потрібна інша кров, тому ще в планах купити самочку.
А щодо бродячих які в тебе, нада прийняти міри а то мужуть перетаскати!
 
gam-uaДата: Понеділок, 27.02.2012, 23:25 | Сообщение # 11
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
kalter, оце і я так думаю. довелося свого кота вбити бо почав кроленят таскати. якось помітив на клітці над кормушкою сидів. потім побачив із кролям. за вбитого кота мене совість досі мучить. а собак хотів вилами заколоть. хитрі зарази, потікали. і здобич лишили щоб легше бігти.
 
gam-uaДата: Понеділок, 27.02.2012, 23:51 | Сообщение # 12
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
порадили туберкульоз лічить.
 
kalterДата: Вівторок, 28.02.2012, 11:31 | Сообщение # 13
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Quote (gam-ua)
порадили туберкульоз лічить.


Зроби рогатку нормальну, де ЖД колія назбирай круглої руди, пару раз по боках даш ходити більш не будуть.
 
vladivarovДата: Середа, 10.10.2012, 01:09 | Сообщение # 14
Группа: Гости
Статус:  
Да мне кажется, что любой ответ будет являться субъективным. Сколько людей - столько мнений.
На вкус и цвет ...
 
pavloДата: П`ятниця, 28.03.2014, 21:45 | Сообщение # 15
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 29
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
зустрічався з подібним на виклику - подолали, але у кожного свій конкретний випадок

Додано (28.03.2014, 21:45)
---------------------------------------------
зустрічався з подібним на виклику - подолали, але у кожного свій конкретний випадок

 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » К У Р И Л К А » Загибель стада
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz