Четвер, 28.03.2024, 09:27,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Термонська - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Породи кролів » Термонська (Термонська)
Термонська
pannon20Дата: Неділя, 10.06.2012, 12:01 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 5
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Що за порода така термонська,хто що про неї знає
 
АндрійДата: Субота, 23.06.2012, 21:35 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 59
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Десь прочитав на якомусь сйті що термонська це тойже панон, але точно не знаю?????
 
САРМАТДата: Неділя, 24.06.2012, 13:21 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 47
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
pannon20, інформації дуже мало,але мені здається,що це щось похоже на каліфорнійську та новозеланську
 
АндрійДата: Четвер, 23.08.2012, 10:27 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 59
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Термонська біла-м'ясна порода.
Висока інтенсивність росту.
Самки мають високу молочність.
В окролі 10-12 кроленят.
Вага 7-8 і більше.
Як на мене мають поганий імунітет.
 
andrusДата: Середа, 05.09.2012, 14:20 | Сообщение # 5
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 68
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (Андрій)
Висока інтенсивність росту.
Самки мають високу молочність.
В окролі 10-12 кроленят.
Вага 7-8 і більше.

Таке пишуть всі джерела про кроликів,які я читав.Практика диктує зовсім інше,хоча про цю породу вперше прочитав на даному форумі.
 
gam-uaДата: Середа, 05.09.2012, 19:18 | Сообщение # 6
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
andrus, а як щодо вашої практи із цією породою?
 
andrusДата: Середа, 05.09.2012, 19:42 | Сообщение # 7
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 68
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Вибачте,gam-ua,в мене даної породи немає.Я мав на увазі те,що на практиці виходить не так як пише книжка.В мене кролі інтенсивно ростуть до 4-х міс.В результаті більше 4-х кг в пів року нема!!!А більше 180 днів годувати не варто--даремна витрата кормів(кролі,які йдуть на м"ясо)
 
gam-uaДата: Четвер, 06.09.2012, 19:29 | Сообщение # 8
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
andrus, ну то ще яка порода і чим годувати. аспектів багато що впливають на собівартість. якщо маєш одну кролицю то забивати шість кролят при живій вазі 2,5 мармазм. інша справа коли в тебе півсотні молодняка.
 
ekologДата: Вівторок, 11.09.2012, 14:22 | Сообщение # 9
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 299
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
gam-ua,
Quote (gam-ua)
ну то ще яка порода і чим годувати. аспектів багато що впливають на собівартість. якщо маєш одну кролицю то забивати шість кролят при живій вазі 2,5 мармазм. інша справа коли в тебе півсотні молодняка.
якщо собідо дому то можна ще покормити трошки а на ринок то нормально тушки виходять по 1,5 кг це десь 60-70 гривень за тушку як в якому регіоні.
 
gam-uaДата: Середа, 12.09.2012, 20:48 | Сообщение # 10
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
ekolog, таки да, тушку 3 кг буде продать складно.
 
karpinromanДата: Середа, 08.10.2014, 18:51 | Сообщение # 11
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Всім привіт!Тримаю термонців.Порода хороша,тільки не так аж швидко набирають вагу як про це пишуть.В мене до 6 місяців набирають 3,5-4 кг.Не знаю чи це нормально.Хто займається термонцями,буду радий почути ваш досвід.

Додано (08.10.2014, 18:51)
---------------------------------------------
Білий термонський то порода, виведена у Бельгії в результаті бельгійської селекцій білих велетнів. Будова цієї породи являє посередній тип між бельгійським велетнем та новозеландським білим. Перші кролики цієї породи попали до Польщі в 1978 році, чергове на початку 80 років. 

Найнижча допустима маса тіла у віці 8 місяців і вище 3,5 кг, найвища 5,7 кг. Гармонійна будова тіла. Довгий тулуб, добре м'язистий з міцним і широким задом, перед, трохи звужений. Голова, міцно осаджена на довгії шиї. Міцні кінцівки. Короткий хвіст, прилягаючий до тулуба. В дорослих самок (понад 1 рік) допустиме невелике, симетричне підгруддя. Голова, легко здовжена. Вуха, середньо товсті, добре осаджене, закруглене на кінцях, волосате. Довжина вух 13-15 см. Покрив волосся середньо густий, пружинистий. Довжина волосу близько 3 см. Колір волосу на цілому тілі білий, без блиску. Червоні очі, кігті тілесних кольорів або білого кольору.

 
Т@р@сДата: Вівторок, 17.03.2015, 14:11 | Сообщение # 12
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
hello привіт, нещодавно отримав собі дорослу кролицю цієї породи, про успіхи напишу! 15 квітня буду чекати приплід (самець також термонець). Опис такий як і у всій літературі, те саме і розповідають ті, хто утримує їх! Буде малеча, то й буде детальна інформація та приблизні числа щодо набору ваги. book  Чекаю малечу! Мій племінник, від якого отримав пухнасту, ВСІХ простяків ліквідував, залишив тільки 1 шиншилу і пару метеликів, все решта термонці, коли я почав цікавитись ними, то він поміняв мою кролицю на термонця, типу "попробуй і сам розводити їх". От і чекаю результатів паралельно і буду порівнювати своїх простяків (сьогодні кролицю простяка впущу до самця для паралельного порівняння) завтра скину фото піддослідних)))

Додано (17.03.2015, 14:11)
---------------------------------------------
karpinroman, чим годуєте, скільки малечі народжується, скільки маєте термонців??


Сообщение отредактировал Т@р@с - Вівторок, 17.03.2015, 14:11
 
karpinromanДата: Середа, 18.03.2015, 07:14 | Сообщение # 13
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Т@р@с, Годую на зерносуміші,скоріше годував на ПК але ціна різко піднялася тому перейшов на зерносуміш.Прирости хороші,проте на ПК були кращі.Народжується всередньому 8 кроленят,хоча бувають і по 14 шт в окролі.На разі маю 10 кролиць та 2 самця маточного поголівля,ніяк не можу збільшити,бо весь молодняк розходиться на продажу в 45 дневному віці.Успіхів тобі в розведенні нової породи.Буду чекати на результати.
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Породи кролів » Термонська (Термонська)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz