Вівторок, 16.04.2024, 10:14,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці сірий велетень - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Породи кролів » сірий велетень (кролі породи сірий велетень)
сірий велетень
кролюнДата: Неділя, 24.03.2013, 21:37 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 49
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
здоров усім!!!!!!!
Я тримаю кролих сірого велетня
хочу купити і кроля але не знаю як за зовнішнім виглядом відрізнити від простяків
будь -ласка підкажіть хто знає
 
vitaliy5252Дата: Неділя, 24.03.2013, 22:31 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 236
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
більші за розмірами!і більші вуха!
 
кролюнДата: Понеділок, 25.03.2013, 09:01 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 49
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
то це я знаю!!!!!
А ще щось??? Шоб точно знати що породистий???
 
vitaliy5252Дата: Понеділок, 25.03.2013, 19:43 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 236
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
більше гарантій не мае!залишаєтся тількі довіряти на слово!
 
odinvtolpe1Дата: Четвер, 07.02.2019, 14:55 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 9
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Эта порода была выведена в конце ХІХ века неподалёку от столицы Австрии стараниями группы местных селекционеров, возглавляемых Иоганном Константином Шульцем. Энтузиасты поставили перед собой цель получить на базе породы крупных фламандских кроликов мясного направления, известных также как фландры или бельгийские великаны, животное, которое помимо мяса будет иметь ценную и красивую шкурку.

Додано (07.02.2019, 14:56)
---------------------------------------------
https://fermer.blog/media/res/4/3/9/3/3/43933.pls1xc.jpg
Для решения этой задачи Шульц и его помощники скрестили фландра с аборигенными животными более мелких размеров, но исключительно голубого окраса. В некоторых источниках вторую линию, положенную в основу венской голубой породы, называют муравской. Однако, видимо, это не совсем корректно, поскольку в действительности муравские кролики были выведены в Чехии минимум на 10 лет позже, чем их австрийские собратья.

 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Породи кролів » сірий велетень (кролі породи сірий велетень)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz