Четвер, 28.03.2024, 12:06,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Частота окролів - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Розмноження кролів » Частота окролів (Частота окролів та кількість окролів на рік)
Частота окролів
YourikДата: Неділя, 04.12.2011, 09:04 | Сообщение # 1
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 52
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Як часто можна парувати кролицю? Яка нормальна кількість окролів на рік?
 
zabota07Дата: Неділя, 04.12.2011, 16:44 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 241
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (Yourik)
? Яка нормальна кількість окролів на рік?

Все зависит от породы, узнайте все про породу которую держыте и вперед.


Каждый человек создан Богом для счастья, радости и процветания, о чем говорит Слово Божье.
 
РомаДата: Неділя, 04.12.2011, 18:08 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Yourik, Треба дивитись індивідуально по кролиці яка у неї вага яка з неї мака тобто яка молочність як довго ти плануеш її використовувати,особисто я з окролами неспішу(дістрофіків ніколи незлучаю) треба щоб самка набрала форму після попереднього окролу. Якщо тобі на самку пофіг то паруеш на 5 день після окролу на 28-30 день відсажуеш молодняк і через 5 днів знову окрол,але як довго вона протягне я незнаю.
 
zabota07Дата: Неділя, 04.12.2011, 18:32 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 241
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (Рома)
,але як довго вона протягне я незнаю.

Обер- Класика, после 5 окролов в год с самки будет набор костей а не класика. А промышленая порода должна плотно кролитца, иначе зажыреит и капец. Я например Паннона парую 5 раз в год. Не которых самок жалел то зажырели, пришлось в суп. А вообще Паннона можно паровать 6-7 раз в год.


Каждый человек создан Богом для счастья, радости и процветания, о чем говорит Слово Божье.
 
РомаДата: Неділя, 04.12.2011, 18:59 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Перед тим як парувать нада подумать-" А оно мне нада?" а не попаровать всех самок а потом подумать " Что мне с ними делать а главное чем кормить".

Сообщение отредактировал Рома - Неділя, 04.12.2011, 20:15
 
zabota07Дата: Неділя, 04.12.2011, 21:27 | Сообщение # 6
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 241
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (Рома)
Перед тим як парувать нада подумать-" А оно мне нада?" а не попаровать всех самок а потом подумать " Что мне с ними делать а главное чем кормить".

Тогда зачем занимаца кроликами? зачем? почему? есть самки значит они должны работать-иначе на суп их.


Каждый человек создан Богом для счастья, радости и процветания, о чем говорит Слово Божье.
 
YourikДата: Неділя, 04.12.2011, 21:36 | Сообщение # 7
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 52
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Та простяки в мене...мабуть, буду парувати на 20-25 день після окролу...побачу що воно з цього вийде
 
Vova7360Дата: Неділя, 04.12.2011, 21:38 | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (Yourik)
Та простяки в мене...мабуть, буду парувати на 20-25 день після окролу...побачу що воно з цього вийде

Вы пытаетесь сделать полу уплотненный окрол.смотрите на состояние самки и количество предыдущих крольчат под ней.
 
РомаДата: Неділя, 04.12.2011, 21:39 | Сообщение # 9
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Quote (Yourik)
Та простяки в мене...мабуть, буду парувати на 20-25 день після окролу...побачу що воно з цього вийде
-привіт, взагалі як на мене самий оптимальний варіант 45 днів.По самці будеш дивитись.
 
YourikДата: Неділя, 04.12.2011, 21:43 | Сообщение # 10
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 52
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
До цього уплотньонні окроли не практикував, але є бажання, та й кормити є чим,
 
Vova7360Дата: Неділя, 04.12.2011, 21:46 | Сообщение # 11
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (Yourik)
До цього уплотньонні окроли не практикував

Уплотненный это немного не то.
Quote (Yourik)
але є бажання

Осторожно надо с такими желаниями.Можно и самку потерять и крольчат и будущий выводок.
Quote (Yourik)
та й кормити є чим

Чем если не секрет?


Сообщение отредактировал Vova7360 - Неділя, 04.12.2011, 21:48
 
РомаДата: Неділя, 04.12.2011, 21:50 | Сообщение # 12
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
На своем опыте знаю что луче 1 хороший кролик чем 10 доходяг.
 
YourikДата: Неділя, 04.12.2011, 22:01 | Сообщение # 13
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 52
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
З вище сказаного можна зробити такі висновки, що треба дивитися по стану кролиці.

Як гадаєте чи нормально буде, якщо через місяць після окролу спарувати кролицю ще раз і після другого окролу дати вітпочити кролиці 2 місяці, а потім знову два окроли(через місяць один від одного)
 
РомаДата: Неділя, 04.12.2011, 22:05 | Сообщение # 14
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Quote (Yourik)
Як гадаєте чи нормально буде, якщо через місяць після окролу спарувати кролицю ще раз і після другого окролу дати вітпочити кролиці 2 місяці, а потім знову два окроли(через місяць один від одного)
-простяка жми на всю biggrin (я простяків парував на 5 день після окролу и на 28-30 день крольчат відсажував).Головне щоб вгодовані були.
 
YourikДата: Неділя, 04.12.2011, 22:08 | Сообщение # 15
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 52
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
І скільки разів підряд?
 
nikДата: Неділя, 04.12.2011, 22:09 | Сообщение # 16
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (Рома)
простяка жми на всю biggrin

От і вийде що 10 і всі доходяги. А як простячка ,то це що робо,т чи не жива істота?
 
Vova7360Дата: Неділя, 04.12.2011, 22:12 | Сообщение # 17
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (nik)
А як простячка ,то це що робо,т чи не жива істота?


good
 
Vova7360Дата: Неділя, 04.12.2011, 22:14 | Сообщение # 18
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (nik)
От і вийде що 10 і всі доходяги.

10+1(самка)
 
РомаДата: Неділя, 04.12.2011, 22:27 | Сообщение # 19
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
У мене всі нормальні були.Треба просто їх добре кормити.Простяк то як супер мясна порода. happy Я мяса з них в свое время багато отримав.
 
zabota07Дата: Понеділок, 05.12.2011, 07:31 | Сообщение # 20
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 241
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (Рома)
Простяк то як супер мясна порода. happy Я мяса з них в свое время багато отримав.

Да! просто супер Рома. happy


Каждый человек создан Богом для счастья, радости и процветания, о чем говорит Слово Божье.
 
gam-uaДата: Понеділок, 05.12.2011, 09:16 | Сообщение # 21
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
калькулятр окролів

Quote (Yourik)
Як часто можна парувати кролицю?

парувати хоч кожен денб до отримання вагітності biggrin

Quote (Yourik)
Яка нормальна кількість окролів на рік?

погоджусь із хлопцями (доречі, а чого дівчат немає, вони кролдями не займається?), все залежить від конкретних умов.

особисто я парував в рамках експеременту (моя справа які експеременти ставити!) на 2 і 5 день, вагітніють нормально.
перше покоління кролят теж має нормальний винляд, друге по упитаності у тіж строки із першими нічим не відрізняється.

фактично це природні умови, коли кролиця вагітніє після родів. однак у природі кролі живуть гуртом, і кролята можуть кормитися від різних самок. крім того виживання молодняка до 30 днів менше ніж у домашніх умовах. це варто взяти до уваги.

так от, після другого окролу кролиця 2роки сильно втратила у вазі, 1 рік мала нормальну вагу. кролят в обох було порівну корми одні. до цього часу відчувається у старшої трохи кістяк як на спину руку положить. а в молодшої шар жиру. профілактика хвороб в обох в один день проходила.

тож як бачимо варто і особливості організму враховувати.

про кролят. зараз лишилося 2 кроля одного виводку із різницею у віці місяць. вага +- 100 грамів у порівнянні між собою і кролями від одного виводку.

але хочу зауважити цікаву особливість. кролиця і кріль наче бцули чистокровні. перші виводки були всі сірозаячі, другі виводки були із сірими, білими, чорними... чого так я незнає. і чому саме другий виводок.
 
ВійтДата: Понеділок, 05.12.2011, 10:58 | Сообщение # 22
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 55
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
у мене вчора кролиця народила у сьомий раз притому що вперше народила 27.02 2011 р
 
gam-uaДата: Понеділок, 05.12.2011, 11:03 | Сообщение # 23
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Війт, цілком можливо... Як кроличка, яка схема паровки. годівлі.
 
seyvalterДата: Понеділок, 05.12.2011, 12:20 | Сообщение # 24
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Що сперичатись - треба по конкретній кролиці дивитись. У мене є шампанька розжирівша, у неї маси добрих 5 кг, 10-го числа має привести - планую зразу її по другому кругу - з таким жирком нічого їй не станиця, загалом я вважаю що можна пускати зразу на другий круг якщо після родів самка має 3,5-4 кг ваги і спина гладка + у неї на данний момент не більше 6-ти кроленят.
 
helenДата: Неділя, 23.02.2014, 12:55 | Сообщение # 25
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 11
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Крілицю-каліфорнійця (з 08.07.13р. народження) спаровувала уже два рази із контрольним спаровуванням і нечого. ЇЇ вага на сьогоднішній день 3,50 кг. В чому причина? Що робити?
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Розмноження кролів » Частота окролів (Частота окролів та кількість окролів на рік)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz