П`ятниця, 29.03.2024, 03:23,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці що це за хвороба??? - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Хвороби кролів » що це за хвороба???
що це за хвороба???
sonceДата: Понеділок, 26.05.2014, 11:35 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 3
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
привіт усім... пишу вперше.у мене така проблема здихають маленькі кролики  їм майже 2-місяці??? ознак ніяких вони жваві їдять овес--пасуться ...почали гинути буквально того тижня. я їх повиносила на подвіря 1-день загинуло 2 у приміщенні,потім на подвірї  2-день також, 3-день жодного, 4-день 1, потім ще 1, 2 дні всіживі та здорові  думала,що сильніший імунітет тому не дохнуть та все марно почали здихать ще 1, лишилось покищо 3 ,а було 10 і все це від 1 крілиці . крілиця каліфорнійської породи первістка. допоможіть, що маю робити???????
 
TsarДата: Неділя, 15.06.2014, 18:52 | Сообщение # 2
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 26
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Важко сказати, втрати за останніх три дні 6 голів 2-х місячних кролів, сірих велетнів, моя підозра що в сіні щось попадається... ходиш, дивишся і корм і чистоту в вольєрах і клітках дотримуюсь, і не кокцидіоз бо не вздуває.... треба тільки лабораторне втручання....
 
sonceДата: Понеділок, 23.06.2014, 22:28 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 3
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
  • Привіт Tsar ... Хочу подякувати за вашу відповідь. Пройшов майже місяць і у мене так і залишилися ті 3 кролики живими. До лабораторіі не зверталися бо далеко,а наш ветеринар нічого не тямить від кроликів не говорячи вже про іхні хвороби.:hello: Я думаю що проблема у іхньому татові, я тоді ще немала свого самця і ми схрещували з чужим, а він був меншим за самицю вдвічі і так собі... Тепер у нас є самець каліфорнієць і новозеландець тільки другий ще малий а перший уже має 2 здорових виводки із самицями породи сірий великан.
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Хвороби кролів » що це за хвороба???
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz