Четвер, 18.04.2024, 11:44,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Смерть від комбікорму - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: gam-ua  
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Годівля кролів. Всі аспекти. » Смерть від комбікорму
Смерть від комбікорму
gam-uaДата: Четвер, 17.11.2011, 17:54 | Сообщение # 1
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Сьогодні один серйозний кролівник розповів про випадок, коли кролик загинув через комбікорм (як я розумію гранульований). маса що потрапила до шлунку набухла і розірвала його. Страшилка чи ні може хтось розповість із власного досвіду?
 
seyvalterДата: Четвер, 17.11.2011, 18:36 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
У мене щось подібне було - кітна самка сиділа на гранулах і загнулась, але 100% ствержувати не можу, не вскривав...
 
РомаДата: Четвер, 17.11.2011, 18:40 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
gam-ua, Хлопці про що ви говорете багато кролівників кормлять комбікормо і все нормальното може якийсь бракований.
 
nikДата: Четвер, 17.11.2011, 22:30 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Рома, про те й мова, що може бути неякісний комбікорм. Я одного разу набрався комбікорму фірми Сілівана, то не знав потім куди його подіти, кролі їли його скажімо так мне з задоволенням, та і пішли різні проблеми того здуло, те здохло...
 
Vova7360Дата: Неділя, 27.11.2011, 22:27 | Сообщение # 5
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (nik)
Рома, про те й мова, що може бути неякісний комбікорм. Я одного разу набрався комбікорму фірми Сілівана, то не знав потім куди його подіти, кролі їли його скажімо так мне з задоволенням, та і пішли різні проблеми того здуло, те здохло...

Пока не будет своей кормовой базы,будут проблемы с комбикормом.У нас в этом году пострадало 4хозяйства от таращанского комбикорма.При чем случаи были по всей Украине.короче за свои же деньги мы травим своих животных...
 
nikДата: Неділя, 27.11.2011, 22:35 | Сообщение # 6
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
А я з товаришом думали заказати тону на двох таращанського, начебто відгуки про нього були і не погані.
 
Vova7360Дата: Неділя, 27.11.2011, 22:36 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (nik)
А я з товаришом думали заказати тону на двох таращанського, начебто відгуки про нього були і не погані.

Партия на партию не приходится.
 
АндрійДата: Субота, 29.09.2012, 19:14 | Сообщение # 8
Группа: Гости
Статус:  
скільки по трібно кг преміксу для одного кроля для повного зросту
 
211450Дата: Четвер, 11.10.2012, 10:25 | Сообщение # 9
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Загибель кролів при годуванні ГРАНУЛЬОВАНИМ комбікормом можливе лише:
1) при годуванні неякісним комбікормом (тухлий, зацвилий, з неякісних складників і тд.)
2) при недостатній кількості води для напування
3) при неправильному переході годування з інших кормів на комбікорм
Іншого не дано. Хіба збіг обставин: почали годувати кроликів а вони в цей час хворіли і причиною загибелі стала хвороба.
Щодо розірвання шлунку... це смішно. Травна система кроля побудована так, що споживана їжа завжди проштовхує ту, яка є в травній системі.
Бачив таких унікалів що згодовували кролям курячий комбікорм, а потім жалілися про масову загибель тварин...
 
sopolidomДата: Субота, 01.12.2012, 21:26 | Сообщение # 10
Группа: Гости
Статус:  
Скачать grand theft auto 3 для android гта на андроид grand theft auto 3 для android Скачать гта на андроид Скачать gta 3 на android gta 3 на android
gta 3 скачать на андроид <a href=http://vk.com/club46038653>gta для андроид 2.2</a> скачать gta 3 андроид
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Годівля кролів. Всі аспекти. » Смерть від комбікорму
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz