Вівторок, 16.04.2024, 05:31,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Кролі гризуть клітки - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: gam-ua  
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Годівля кролів. Всі аспекти. » Кролі гризуть клітки (Що робити, коли кролі гризуть деревяні клітки?)
Кролі гризуть клітки
bunnyДата: Понеділок, 25.06.2012, 20:49 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 5
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Поділіться досвідом будь ласка!
можливо їм чогось не вистачає?
 
gam-uaДата: Понеділок, 25.06.2012, 20:59 | Сообщение # 2
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
bunny, зуби ростуть, нада сточувать. мо ненаїдаються. спробуй помазати із середини отработкой.
 
bunnyДата: Понеділок, 25.06.2012, 21:16 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 5
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
я завжди обробляю отработкой після того як запускаю в нову клітку кролів!
але перед тим довго вивітрую!
а якщо помазати, коли вони там знаходяться то це їм не пошкодить?
 
RABOTYAGAДата: Понеділок, 25.06.2012, 21:36 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 52
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
у мене теж була така ситуація ! так переработка помогла але кролі трошки повимазувалися! smile
 
дддддДата: Неділя, 16.09.2012, 21:17 | Сообщение # 5
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 44
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
переробом (отработкою) нечув щоб мазали клітку в середині, я особисто білую вапном, але перед цим роблю дезенфекціюклітки обпалюю вонем, а потім білую гарно і чисто іклітки поки що не гризуть. також даю їм кукурудзи в качанах гристи будь яку деревину, бажано серу вини тоді гарно гризуть кору.
 
andrusДата: Понеділок, 17.09.2012, 12:33 | Сообщение # 6
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 68
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Мої постійно гризуть все,що можуть погризти.В них така фізіологія:зуби постійно ростуть,треба сточувать.недарма відносяться до гризунів.Ставлю в клітки будь-які непотрібні відрізки дошок з нетвердих порід дерев,допомагає.
 
gam-uaДата: Середа, 19.09.2012, 07:55 | Сообщение # 7
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
andrus, кролі не гризуни! така класифікація помилка біологів і вони це визнали. саме тому у багатьох зараз мясо кроля асоціюється із гризунами, як то миша чи нутрія.
а кролі кризти можуть і через умови годівлі, коли бракує клітковини, або погані умови годівлі і вони голодні.
 
кролюнДата: Неділя, 17.03.2013, 22:21 | Сообщение # 8
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 49
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
можна обити шпакльовочними уголками всі куткі тоді не гризуть. вони ДЕШЕВІ !!!!!
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Годівля кролів. Всі аспекти. » Кролі гризуть клітки (Що робити, коли кролі гризуть деревяні клітки?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz