П`ятниця, 29.03.2024, 12:04,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Книга для початківців. - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » К У Р И Л К А » Книга для початківців.
Книга для початківців.
gam-uaДата: Четвер, 24.11.2011, 13:55 | Сообщение # 1
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
У даному розділі пропоную створити книгу досвіду для початківців. Кожен відвідувач із власного досвіду має вписати по одному повідомленню і так до якогось фіналу. Але це не мають бути передруковані статті з інших джерел. Лише власний досвід своїми словами. Обговорення досвіду якогось кролівника суворо заборонено, лише можна описувати власний досвід.

 
gam-uaДата: Четвер, 24.11.2011, 14:06 | Сообщение # 2
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Я почав займатися кролівництвом 2 роки тому. До цього був перерив близько 10 років. Памятаю якось знайшов сітку із старої клітки і викинув її на брух твердо собі сказавши: "НІКОЛИ не буду тримати кролів". Аж виявилося помилився.

Спонукала велика кількість вільного часу. Ну не весь же час сидіти перед теликом і безтямно бродити вулицями.

Першими моїми кролями стали сірі велетні, парочку купив у сусідньому місті Ніжин, 300 грн за пару. Кролівник мав багато кролів на продаж, говорив що з різних гнізд. До цього дуже сумнівався що обрати, адже поряд стояв чоловік бухенький із простячками, а мен ідуже хотілось породистих. Вважав що це круто. тепер розумію що пилився у виборі породи, адже від багатьох кролівників чую, що фландр, велетні це вищий пілотаж. А я його поки неосвоївв.

Коли забрав кролів у сумку, кролівнки порадив якийсь антибиотик постійно давати з кормом, і він ще в слід кричав ЗАПИШИ бо забудеш. Я кричав незабуду і забув.

діло було зимою те. віз я кроликів у автобусі, а там жарище неносиме. людей набилося.. я кролят у сімці поставив між ніг і всю дорогу навіть боявся заглянути до сумки чи незадихнулися. сам мало невчадів. мало що людей повно, так ще й кролі на поатку поїздки території помітили.

приїхав, привідкрив сумску, а кролі ледь живі. подихавши морозним повітрям швидко оклигали.

иайже місяць вони жили в мене в одному ящику з під телевізора. клітки небуло.

сталось так, що кролики із ящика зникли. а якщик стояв у коридорі що веде на двір...
 
ekologДата: Вівторок, 13.03.2012, 13:24 | Сообщение # 3
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 299
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Може кому пригодиться
Прикрепления: knigakrolik.exe (574.7 Kb) · krolikovodstvo1.pdf (329.8 Kb)
 
ekologДата: Вівторок, 13.03.2012, 13:25 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 299
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
gam-ua, Вибач можливо не втему закинь куди треба.
 
kalterДата: Субота, 07.04.2012, 19:48 | Сообщение # 5
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
gam-ua створи будь ласка окремо форум "Методична література" так швидше буде находитись.
Сьогодні купив цікаву книгу по кролівництву , відсканую в пдф виложу.
 
gam-uaДата: Субота, 07.04.2012, 21:29 | Сообщение # 6
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
kalter, э файлосховище.
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » К У Р И Л К А » Книга для початківців.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz