Четвер, 28.03.2024, 16:04,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Солікокс - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » Медичні препарати в кролівництві » Антипаразитарні » Солікокс
Солікокс
gam-uaДата: Четвер, 24.11.2011, 23:11 | Сообщение # 1
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Солікокс

розчин для лікування кокцидіозів.

ємність 10 мл.





Прикрепления: 0029435.jpg (135.9 Kb) · 0022321.jpg (315.2 Kb) · 7689950.jpg (301.0 Kb)
 
СтепанДата: Неділя, 27.11.2011, 11:38 | Сообщение # 2
Группа: Гости
Статус:  
Хлопці підскажіть будь ласка пропоїв своїх кролів соликоксом два дні для профілактики.Через який час треба пропоїти знову для профилактики?
 
BarzДата: Неділя, 27.11.2011, 22:26 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 16
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Степан, Залежить який вік у кролів. Та ще хочу сказати, що на мою думку солікоксом заохочуватись не можна. Я в тому році не пожалів коштів та добавляв його у воду постійно майже до троьх місячного віку, звичайно в помірних дозах. В 3,5 місяці появились ознаки кокцидіозу. Коли дав солікокс - він не допоміг, ветеринар каже бактерії-шкідники звикли до препарату.
 
Vova7360Дата: Понеділок, 28.11.2011, 11:20 | Сообщение # 4
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (Barz)
Степан, Залежить який вік у кролів. Та ще хочу сказати, що на мою думку солікоксом заохочуватись не можна. Я в тому році не пожалів коштів та добавляв його у воду постійно майже до троьх місячного віку, звичайно в помірних дозах. В 3,5 місяці появились ознаки кокцидіозу. Коли дав солікокс - він не допоміг, ветеринар каже бактерії-шкідники звикли до препарату.

Ну это вряд ли...За такой короткий промежуток времени привыкания не будет.Кокцидиостатик надо менять хотя бы раз в год.
 
СтепанДата: Понеділок, 28.11.2011, 11:28 | Сообщение # 5
Группа: Гости
Статус:  
А про тромексін щось чули,може хтось пробував давати кроликам.Мені порадив його один кролівник зі стажем.
 
Vova7360Дата: Понеділок, 28.11.2011, 11:35 | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Для чего посоветовал применять?
 
СтепанДата: Понеділок, 28.11.2011, 22:26 | Сообщение # 7
Группа: Гости
Статус:  
Пропойувати кроликів якщо захворіли кокцидіозом.
 
сашаДата: Понеділок, 28.11.2011, 22:33 | Сообщение # 8
Майор
Группа: Друзі
Сообщений: 115
Награды: 5
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (Степан)
Пропойувати кроликів якщо захворіли кокцидіозом.
С инструкции
Дана асоціація активно діє на грампозитивні і грамнегативні мікроорганізми, що викликають більшість інфекцій дихальних шляхів.Показання до застосування:

Птахи: ускладнення після микоплазмозом, риніт, ентерит .
ВРХ: пастереллез, захворювання дихальних шляхів, ентерит.
Свині: пневмонія, гастроентерит, септицемія.
Кролики: риніт, пастерельозу, ентерит.
Вівці, кози: дизентерія, пневмонія .
 
СтепанДата: Середа, 30.11.2011, 22:51 | Сообщение # 9
Группа: Гости
Статус:  
Неможу зрозуміти.Вчора заходив до аптеки запитався що в них е від кокцидіозу і аптекар теж пропонував тромексін.
 
gam-uaДата: Понеділок, 05.12.2011, 10:58 | Сообщение # 10
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
саша, Степан,
Quote (саша)
Дана асоціація активно діє на грампозитивні і грамнегативні мікроорганізми,

кокцидія мікроорганізм, тож цілком можливо. кокцидія грам... + чи - ?
 
СтепанДата: Вівторок, 13.12.2011, 22:04 | Сообщение # 11
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 80
Награды: 0
Репутация: -1
Статус: Offline  
Напишіть будьте добрі хто як пропоює своіх кроликів солікоксом.
 
Vova7360Дата: Вівторок, 13.12.2011, 22:19 | Сообщение # 12
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (Степан)
Напишіть будьте добрі хто як пропоює своіх кроликів солікоксом.

Степан,я давал ссылку со схемой вакцинации и выпойкой от кокцидиоза.Вы читали?
 
СтепанДата: Вівторок, 13.12.2011, 22:27 | Сообщение # 13
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 80
Награды: 0
Репутация: -1
Статус: Offline  
Vova7360 если можно дайте еше раз силочку.
 
Vova7360Дата: Вівторок, 13.12.2011, 22:29 | Сообщение # 14
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (Степан)
Vova7360 если можно дайте еше раз силочку.

http://vladimir5999.mylivepage.ru/wiki....ЕКСАХ-2
 
СтепанДата: Вівторок, 13.12.2011, 22:46 | Сообщение # 15
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 80
Награды: 0
Репутация: -1
Статус: Offline  
немогу разобратся в ваших схемах.В таблицах указано 28-35 дней вакцыныа от миксы и 28-35 дней от ВГХК.Также профилактика от кокцыдиоза втаблице написано постояно с кормом но какой имено препарат?
 
Vova7360Дата: Вівторок, 13.12.2011, 22:58 | Сообщение # 16
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (Степан)
немогу разобратся в ваших схемах.

Схемы не мои,я ими пользуюсь.Составлял Афанасьев В.А.

Врач ветеринарной медицины
Quote (Степан)
В таблицах указано 28-35 дней вакцыныа от миксы и 28-35 дней от ВГХК.

Он пишет:"Мои личные убеждения положенные в основу разработки данной схемы профилактики;

•1. Вакцина против ВГБК (Био-Тест-Лаборатория г. Киев) - на сегодняшний день считаю лучшей для Украинских условий (куплена у производителя со склада, правильно доставлена и применена).

•2. Вакцина против миксоматоза (Био-Тест-Лаборатория г. Киев, «Евровет» г. Киев) (куплена у производителя, импортера со склада, правильно доставлена и применена).

•3. Допускаю возможность применения комплексных вакцин (миксоматоз+ВГБК) на откормочном поголовье для снижения трудозатрат и стрессовой нагрузки на животных.

http://www.krolikoff.com.ua/ru/veterinary.html

А это результаты разработанной им схемы

http://www.krolikoff.com.ua/ru/foto.html
Quote (Степан)
Также профилактика от кокцыдиоза втаблице написано постояно с кормом но какой имено препарат?

Имелось в виду кокцидиостатик в комбикорме.Вы Степан каким комбикормом пользуетесь?


Сообщение отредактировал Vova7360 - Вівторок, 13.12.2011, 23:10
 
pavloДата: Субота, 19.04.2014, 19:15 | Сообщение # 17
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 29
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
дуже цікаве повідомлення але питання де дістати цей комплексний препарат від пастерельозу та інших хворіб? як вони його розробили адже від пастерельозу застосовують вакцину. вони явно не мають свого НДІ і не фінансуть великий штат бактеріологів та вірусологів!  ось моя думка накачують вони ударними дозами кролів антибіотиками і потім це все нам продають а самі не їдять. а написали про це для того щоб показати які вони круті і в черговий раз нам втюхати якесь фуфло і заробити на нас гроші.
 
gam-uaДата: Субота, 26.04.2014, 19:54 | Сообщение # 18
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
pavlo, кролів тримав років пять і за весь час вони хворідли тільки після вакцинації. а от який я тільки кокцидіостатик не пробував нічого недопомогло. навтіь реєчна підлога.
 
pavloДата: Неділя, 27.04.2014, 02:05 | Сообщение # 19
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 29
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
у мене як видно з фото загальна підлога, і взагалі клітки зроблені з старих дверей, викинутих шкільних парт, все що на смітниках знайду одним словом на глибокій підстилці - тут щось не те! хворіли на що? на кокцидіоз? може це не кокцидіоз? або якась супер стійка форма? прояви шлункові? чи легеневі? гострі чи хронічні? може це та зараза що мучила Галичину? було у нас таке але правда не в мене - здихали кроленята, не хочу хвалитися але в мене ні, будучи на симпозіумі у ветакадемії прийшли до висновку що це пастерильоз стійка до антибіотиків форма внаслідок безконтрольного їх застосування (1995-1997рр). а в мене як завжди грошей не було і давав те що під рукою - хрін, полин, нагідки(календула), чорнобривці, ...раджуся з старим кролеводом кажу так і так може щось почати давати? а він мені каже нічого не давай! те що вижило у тебе шляхом природного відбору є саме стійке до хворіб! так і сталося і у мене почали купляти кроленят ті у кого повмирали але вже хімією не балувалися.

Додано (27.04.2014, 02:05)
---------------------------------------------
ага пригадав Ігліцкий доцент з кафедри хірургії я в нього ондатр купляв м.Городок львівська обл. при рег. примінені комбікорму - заводського, а там є кокцидіостатик виникає резистенція, його доза мала щоб вбити а постійна присутність викликає звикання. отже менше користуємось дорогими комбікормами, а переходьте на звичайне дешеве зерно суміші-мішанки, дешевше буде.

 
Т@р@сДата: Четвер, 10.07.2014, 07:16 | Сообщение # 20
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Я пропоюю кроликів "Солікоксом" кожен місяць(два дні).1мл на 1кг ваги тварини, 10мл води на 1мл препарату. так нормально, чи частіше? Хто що порадить? Якщо міняти препарати, то який інший препарат рекомендуєте використовувати і як часто міняти. В мене кролики їдять сіно, зерно та черствий хліб ну і само собою вода в них завжди є. Чи при такому раціоні потрібно давати кролям препарати для лікування кокцидіозів??
 
QvipmenДата: Четвер, 10.07.2014, 08:05 | Сообщение # 21
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 41
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Т@р@с, Для профілактики, Солікокс давайте молодняку від тоді як починають їсти і до 2 місяців з інтервалом 7 днів, по 1мл. на 1 літр води три дня підряд. Від 2 і старше міс. давайте два рази в міс. по 2 дня в пропорції такій самій як і молодняку. Це для профілактики, на рахунок лікування Солікокс навряд чи потяне.
Чередуйте препарати що 3-4міс., щоб не було звикання. Байкокс - Солікокс та ін.
Добре ще давати разом з тим молочну кислоту. Пропорції такі самі.
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » Медичні препарати в кролівництві » Антипаразитарні » Солікокс
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz