П`ятниця, 29.03.2024, 09:30,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Кролиця розкидає кролят! - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Розмноження кролів » Кролиця розкидає кролят!
Кролиця розкидає кролят!
ОлегДата: Середа, 16.02.2011, 18:13 | Сообщение # 1
Группа: Гости
Статус:  
Прівет:)))) я займаюся корлями і не можу їх ніяк розвести багато раз кролиця розкидала або приводила мертвих. я старався робити усі умови для кролиці
але це не допомогло 5 лютого 2011р вона зов привела мертвих хоча перший раз вона привела 9 кроленят і вони вижили. сама кролиця середноьї вгудованості.
Підскажіть що робити і що я роблю не так
 
РомаДата: Середа, 16.02.2011, 18:41 | Сообщение # 2
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Олег, я не дуже крутий кролевод але радив би тобі поміняти кролицю (ти часом не брата й сестру парував?) або зпаруй іншим кролем на рахунок вгодованості то жирні також погано приводять все залежить від породи кролика якщо вона для тебе недуже цінна то зміни кролицю а бо спробуй спарувати другим кролем.
 
МаксДата: Середа, 16.02.2011, 19:06 | Сообщение # 3
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
По-перше Олег ви впевнені що кроленята після окролу не замерзли.
По-друге після того як окролилася сразу ж треба подивитися на приплід. Якщо е мертві забрати якщо кроленята холодні але живі відігріти.
По-третє після окролу спробуй кролицю посадити до кроля. Може вона в охоті тому і розкидує кроленят.
По-четверте окрол повинен проходити у тиші. До кролиці ніхто не повинен лізти і щоб небуло ніяких гучних звуків.
Томущо вона може отримати стрес і тоді кроленята позадихаються всередені. Томущо вона буде народжувати дуже довго. Так як вони дохлі у середені кролиці то їй дуже важко розродитися і можна навіть втратити кролицю.
Це пишу з власного досвіду.

Також поряд з кролицею неповинно бути кроля.

Ну а останнє якщо є інші кролиці то заріж її і не втрачай часу.

 
ОлегДата: П`ятниця, 18.02.2011, 18:03 | Сообщение # 4
Группа: Гости
Статус:  
Чи можна спарувати кролинят які мають 3-3.5кг але на вигляд малі їм нічого не буде.
 
ОлегДата: П`ятниця, 18.02.2011, 18:04 | Сообщение # 5
Группа: Гости
Статус:  
Як поміняти фото замість чайника
 
ОлегДата: Неділя, 13.03.2011, 15:45 | Сообщение # 6
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 9
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
кролиця привела кролинят
 
LyudaДата: П`ятниця, 11.11.2011, 09:22 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Я купила кітну кролицю,гарно за нею доглядаля,як за малою дитиною ,сьогодні їй був срок окотитися,звечора кинула їй сіна багато,прийшла вранці,сіно зїдене,всі кроленята мертві,мабуть замерзли,ні пуху ніякого не було,нічого-(((,так шкода, іх там щось 12 штук.Цікаво,надалі буде так само? Чи якщо перший досвід негативний,може слідуючий приплід вижити?Чи кролиця вже і надалі буде"поганою матірю"
 
САРМАТДата: П`ятниця, 11.11.2011, 13:07 | Сообщение # 8
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 47
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
якщо кролиця вже не перший раз не може вивести потомтство міняй кролицю,або умови утримання ,коли вона народжує її не повино нічого турбувати.

Додано (11.11.2011, 14:00)
---------------------------------------------
Lyuda, на гніздо потрібно кидати солому ,а не сіно,і не за один день ,а днів за 5-7, і якщо це в неї був перший окрол попробуй ще раз ,якщо нічого не вийде тоді на забій.

Додано (11.11.2011, 14:04)
---------------------------------------------
Олег, спаровувати можна не скоріше ,а ніж в 5-6 місяців

Додано (11.11.2011, 14:07)
---------------------------------------------
Олег, в правому углі з верху зайди на ( мій профіль)

 
gam-uaДата: П`ятниця, 11.11.2011, 14:49 | Сообщение # 9
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Lyuda, причин може бути декілька.
1 погана матір
2 спрага, у кролиці має бути постійно вода
3 переляк, можливо щось налякало.
4 кролиці треба робить ящичок для гнізда.
 
РомаДата: П`ятниця, 11.11.2011, 19:25 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Quote (САРМАТ)
Lyuda, на гніздо потрібно кидати солому ,а не сіно,і не за один день ,а днів за 5-7, і якщо це в неї був перший окрол попробуй ще раз ,якщо нічого не вийде тоді на забій.
-нема різниці чи то сіно чи то солома я завжди сіно кидав і нормально. Якщо кроличка в перше кролилась то таке часто бува паруйте щераз бажано щоб маточник стояв за 10 днів до окролу і води з кормом повино в достатку.
 
РомаДата: П`ятниця, 11.11.2011, 19:32 | Сообщение # 11
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Quote (САРМАТ)
Олег, спаровувати можна не скоріше ,а ніж в 5-6 місяців
-Смотря яка порода якщо велетень то пізніше якщо середня скороспілка або простяк то з вагою 3.5-4 кг мозна сміло парувати бо інакше зажирніють і потім будете писати в тему Кріл відмовляється йти у злучку. biggrin
 
LyudaДата: Субота, 12.11.2011, 09:41 | Сообщение # 12
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Дякую усім за поради
 
gam-uaДата: Субота, 12.11.2011, 09:44 | Сообщение # 13
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Lyuda, будьласка, заходьте частіше, запитуйте, обовязково щось порадимо. завжди раді допомогти.
 
САРМАТДата: Субота, 12.11.2011, 15:00 | Сообщение # 14
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 47
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Рома, я знаю із власного досвіду, якщо кидав сіно то зїдала ,а солму ні.
 
gam-uaДата: Субота, 12.11.2011, 18:24 | Сообщение # 15
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
САРМАТ, ніклиб нездогадався.
 
РомаДата: Субота, 12.11.2011, 21:33 | Сообщение # 16
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Quote (САРМАТ)
Рома, я знаю із власного досвіду, якщо кидав сіно то зїдала ,а солму ні.
-знач більше сіна треба кидать,у мене просто соломи нема я на дно сиплю тирсу а зверху сіно.


Сообщение отредактировал Рома - Субота, 12.11.2011, 21:34
 
САРМАТДата: Неділя, 13.11.2011, 00:15 | Сообщение # 17
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 47
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Рома, Головне щоб були умови ,якщо не буде умов то не допоможе ні сіно ні солома.
 
ФландерДата: Неділя, 13.11.2011, 08:35 | Сообщение # 18
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 81
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline  
Мені якось в голову не влазить, як це можна ввечері дати кролиці перед окролом сіна, а на ранок вона все зїла. Вона що, перед тим тиждень постила?
Якщо в клітці не має окремого відсіку для малят, то повинно бути вдосталь сіна по всій клітці, щоб "мамка" могла вимостити гніздо і утеплити пухом, позаяк на дворі вже не літо.
Моя кролиця перед окролом вискочила з клітки, поки я готовив інше місце для неї, почала губити кролят по городі, нічого позбирав дав до нової клітки, нарвав пуху поклав у коробку з сіном, туди ж і три новонароджених кролят. Потім самка дородила ще вісім кролят і все мені "зійшло з рук" друга б напевно давно відмовилась від малят з такою пересадкою, а ця.... Так що буває різно, може її так батьки виховали angry angry angry
 
LyudaДата: Субота, 19.11.2011, 10:51 | Сообщение # 19
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Ні .вона у мене не постила,а сіна чи соломи я кидала її щодня по черзі ,але то вже неважливо,мені тоді поміняли ту кролицю на іншу,також кітну,кілька днів тому вона привела кроленят,було і гніздо і пуху багато,але одне було поза гніздом мертве,а сьогодні вранці чомусь двоє мертвих кроленят поза гніздом також,що може бути тому причиною,так боюся щоб інших не порозкидала.Знаю,що не можна лізти до гнізда,щоб кролиця не порозкидала ,тому навіть не чіпала його навіть до цих пір не знаю скільки їх там було і скільки залишилось.Засмутилась дуже, cry бо так хочеться,щоб діти мали змогу ласувати кролятинкою,але чи це я щось не правильно роблю? Чекаю ваших порад ,ну і критики звичайно,бо куди ж без неї
 
gam-uaДата: Субота, 19.11.2011, 11:13 | Сообщение # 20
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Lyuda, незасмучуйся. у мене теж так було. кролиця щодня кроля викидала. як за кылька днів зясувалося у гнізду було мертве. вона просто викидала нерозуміючи яке викида. тожпожеш розгорнути гніздо акуратно і поидивитись. можливо вони за сосками витягуються.

на кролефермах здається перед тим як залізти до гнізда прискали кролицю духами клітку і маточник і руки. запах кроолиця чужий рознізнити немогла і можна було все роздивитись.
 
LyudaДата: Субота, 19.11.2011, 17:51 | Сообщение # 21
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
gam-ua, Дякую
 
РомаДата: Субота, 19.11.2011, 17:57 | Сообщение # 22
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Друзі викиньте з голови слово"неможна лізти до гнізда" Можна але робити це треба обережно,чистими руками та без присутності в клітці кролиці. У мене в середу кролиця привила 15 крольчат я її прибрав з клітки окуратно розгорнув пух вибрав з гнізда всіх 15 крольчат і положив у коробку,потім я роздивився на них відібрав 8 найкращих і положив у гніздо загорнув пухом і впустив кролицю в клітку. Останіх 7 думав втопити але рішив попробувать випоїти козиним молоком то вже 3 день кормлю то незнаю поки всі живі.А заглядав сьогодні в тому самому порядку в гніздо то там такі кабани шо я удивився.Так що треба вчитися раціонально використовувать надані можливості.
 
ФландерДата: Субота, 19.11.2011, 22:44 | Сообщение # 23
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 81
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline  
Рома, у мене було щось подібне, народила 12 кролят. Прийняв рішення не видаляти жодного.
Просто через два дні частину пуху з гнізда відділив в іншу коробку, і помістив туди 4 найміцніших кролят.
Після того як самка покормила тих що були в гнізді, з них відібрав 4 найбільших і знову поміняв.
І так до тих пір поки не підросли, та вирівнялись в рості. Самка до тих маніпуляцій відносилась апсолютно спокійно.
Lyuda, за порадою Рома, можете спокійно глянути що робиться в гнізді забравши з клітки кролицю.
Цілком ймовірно що вони потяглись за соском після годування. Це відбувається як правило із-за нестачі молока у кролиці.
Можете зясувати чи молочна самка, легеньким пощупуванням молочних залоз самки, з періодичністю у 3 години.

І пуху і кролів Вам smile смайликами можна негречних дітей лякати...
 
LyudaДата: Понеділок, 21.11.2011, 16:03 | Сообщение # 24
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Всім дякую за поради, обовязково скористаюся wacko
 
MuhaylovuchДата: Середа, 07.12.2011, 21:29 | Сообщение # 25
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 35
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Доброго вечора форумчани. Читаю і бачу що багато цікавого можна взнати на цьому форумі. У мене таке запитання : "Самиця родила кроленят на сітці, чи можна перенести в роділку ???"
 
РомаДата: Середа, 07.12.2011, 21:40 | Сообщение # 26
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Quote (Muhaylovuch)
"Самиця родила кроленят на сітці, чи можна перенести в роділку ???"
-Якщо там кубло с пухом и нема загрози що кроленята проваляться то нетрогайте,якщо є така загроза то помийте руки потім натріть їх пухом ,и прибравши кролицю з клітки перенесіть кролят вроділку,потім впустіть кролицю и деякий час поспостерігайте за нею,якщо вона спокійно це восприйме то добре,якщо ні то напевне треба буде все вертати на місце тільки під низ на сітку щось підставити.


Сообщение отредактировал Рома - Середа, 07.12.2011, 21:41
 
MuhaylovuchДата: Середа, 07.12.2011, 22:13 | Сообщение # 27
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 35
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Тільки, що прийшов з сараю, є 7 кроленят з яких троє вже холодні були, но не мертві, забрав до-дому в ящичку гріються, здається все буде нормально, маю на увазі жити всі будуть, ще що самиця заспіває, вона первістка, але ручна, в смислі до рук іде небоїться, дасть Бог прийме малечу.
 
nikДата: Середа, 07.12.2011, 22:22 | Сообщение # 28
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
sad Muhaylovuch, краще б Ви до гнызда поклали бутилку з теплою водою.
 
MuhaylovuchДата: Середа, 07.12.2011, 22:27 | Сообщение # 29
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 35
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
та вже що буде те й буде. Надіюся на краще.
 
nikДата: Середа, 07.12.2011, 22:34 | Сообщение # 30
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Коли в клытці немає ніякого маточника то хоч збийте дві дошки кутом 90гр та поставте в вугол, щоб кроленята не так з гнізда розлазились. ( можливо я не зовсім зрозуміло пояснив)
 
MuhaylovuchДата: Середа, 07.12.2011, 22:42 | Сообщение # 31
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 35
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Маточник в наявноті, просто самка якогось милого не хотіла в маточнику народжувати, а на сітці зробила гніздо, я це гніздо переніс у маточник, а вона всерівно окролилася на сітці.
 
nikДата: Середа, 07.12.2011, 22:48 | Сообщение # 32
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
cool ?

Додано (07.12.2011, 22:48)
---------------------------------------------
Можливо Ви щось неправильно зробили, а які розміри маточника?

 
Vova7360Дата: Середа, 07.12.2011, 22:55 | Сообщение # 33
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Возможно первокролка?
 
MuhaylovuchДата: Середа, 07.12.2011, 22:56 | Сообщение # 34
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 35
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Десь приблизно 25х30. Діло втому, що там (в маточнику) не одна самиця окролилась, а остання зробила з маточника "туалет" bash
 
seyvalterДата: Четвер, 08.12.2011, 10:28 | Сообщение # 35
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Хлопці - таке питання - кролиця має з дня на день приводити (строк - 10-го числа), в клітці стоїть маточник - раніше вона в ньому постіно тусувалась - а зараз перед окролом напихала туди стільки сіна що руку всунути неможна, просто битком набито, от і думаю - може трохи викинути - чи не чіпати? Чи залізе вона туди коли буде кролитись?
 
ekologДата: Четвер, 08.12.2011, 11:57 | Сообщение # 36
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 299
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
на мою думку, можеш викинути , як треба їй то наносить собі ще. Але обережно тому що вона могла привести на кілька днів наперед і тепер просто захищає малих.
 
MuhaylovuchДата: Четвер, 08.12.2011, 15:22 | Сообщение # 37
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 35
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (Vova7360)
Возможно первокролка?


Так точно "первокролка"
 
nikДата: Четвер, 08.12.2011, 17:07 | Сообщение # 38
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (seyvalter)
Хлопці - таке питання - кролиця має з дня на день приводити (строк - 10-го числа), в клітці стоїть маточник - раніше вона в ньому постіно тусувалась - а зараз перед окролом напихала туди стільки сіна що руку всунути неможна, просто битком набито, от і думаю - може трохи викинути - чи не чіпати? Чи залізе вона туди коли буде кролитись

-Кролиця сама все зробить.
 
ГостьДата: Понеділок, 19.12.2011, 11:56 | Сообщение # 39
Группа: Гости
Статус:  
[quote=Макс]пишу з власного досвіду.[/quote]Привіт. скажіть будь ласка, а якщо кролиці не первокролки, вже не перший раз рожают, а зараз в цьому місяці всі кролиці викидают кроленят, даже пуху не рвуть. що це може бути.
 
СтепанДата: Понеділок, 19.12.2011, 17:58 | Сообщение # 40
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 80
Награды: 0
Репутация: -1
Статус: Offline  
Кроликів нічого або ніхто нетривожить.Можливо кролиця якраз в охоті і вона збуджена тому і розкидує кроленят.Провірте її чи вона в охоті,якщо незнаєте як то пошукайте на форумі.
 
gam-uaДата: Понеділок, 19.12.2011, 20:56 | Сообщение # 41
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Гость,
Quote (Гость)
всі кролиці викидают кроленят, даже пуху не рвуть.

1 стрес
2 погана годівля
3 мертвонароджені в гнізді.

а які умови утримання?
 
Vova7360Дата: Понеділок, 19.12.2011, 21:47 | Сообщение # 42
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (Гость)
в цьому місяці всі кролиці викидают кроленят, даже пуху не рвуть. що це може бути.

чем кормите?
 
РомаДата: Понеділок, 19.12.2011, 22:58 | Сообщение # 43
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
От недостатка клетчатки крольчиха может есть свой пух и крольчата просто замерзают, ну а дальше может и пороскидать.
 
seyvalterДата: Середа, 21.12.2011, 11:15 | Сообщение # 44
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Мужикі - треба консультація. Поставив для кролиці первокролкі маточник (ящік з фанери - вона туди і сіно сама наносила і сиділа постійно) - а вона дура в закутку біля нього привела (сьогодні враці - буквально на очах), пуху наскубла але вкрила погано (весь пух збоку) - сіном не накрила взагалі - але кролят вилизала і накормила. Я поправив гніздо за нею - вкрив пухом і сіном - але думаю - може їх в маточник перенести чи не варто зічіпати? і ще - як думаєте - це вона з переляку що перший раз чи мамка погана буде?
 
РомаДата: Середа, 21.12.2011, 11:54 | Сообщение # 45
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
seyvalter, У мене теж таке було з першокролкою я нічого не робив так як кубло гарне було тільки в мене деревяний пол з подстілкою.
 
zabota07Дата: Середа, 21.12.2011, 18:28 | Сообщение # 46
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 241
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (seyvalter)
але думаю - може їх в маточник перенести чи не варто зічіпати?

Обезательно в маточник.


Каждый человек создан Богом для счастья, радости и процветания, о чем говорит Слово Божье.
 
nikДата: Середа, 21.12.2011, 18:49 | Сообщение # 47
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (zabota07)
Обезательно в маточник.

Сергію, а чому Ви так думаєте?
 
РомаДата: Середа, 21.12.2011, 20:03 | Сообщение # 48
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Если самка все нормально зделала то не нада вобще их трогать пусть себе живут а то кто знает что у нее в голове положыш в маточник она их пороскидает по всей клетке и будет вам обезательно в маточник тем болие на сегодняшний день морозов сильных нет если уж сильная надобность то попробуйте переложить в маточник,у меня одной крольчихе ставиш маточник а она гнездо вобще делает в клетке и хорошо укрывает все как положено до сегодня не один крольчонок не сдох.
 
nikДата: Середа, 21.12.2011, 20:23 | Сообщение # 49
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (Рома)
Если самка все нормально зделала то не нада вобще их трогать

От саме так, я знаю багато кролівників в яких кролі нероджують без маточників і все проходить нормально і на протязі багатьох років, а от чи це правильно чи ні це вже інша справа, але на мою думку коло на привела в маточнику то не треба їх ні куди переносити.
 
seyvalterДата: Четвер, 22.12.2011, 11:33 | Сообщение # 50
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Сьогодні моніторив ситуацію - за суткі вона сіно з них скинула - але ще надерла пуху і повністю гарненько їх вкрила. Те що замерзнуть - не боюся - вони в приміщенні де дуже тепло (сам в шоці - вроді і сарай хоч і мурований а не грубий - а кролів багато надихують чи що? - але дуже тепло). Думаю просто дам планку яка б не давала їй кролят розтягнути якщо за цицьку вчепляця....
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Розмноження кролів » Кролиця розкидає кролят!
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz