П`ятниця, 29.03.2024, 06:07,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Швидкість росту кролів - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: gam-ua  
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Годівля кролів. Всі аспекти. » Швидкість росту кролів (Які аспекти сприяють швидкому і не шкідливому вирощуванні???)
Швидкість росту кролів
Romachka112Дата: Четвер, 25.08.2011, 07:50 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Всім привіт. Поділіться, будьте добрі, своїми правилами вирощування. В період від народження і по місячно яка вага у кроликів, якими темпами зростають і що цьому сприяє???
В мене кроликам вже 3 місяць (сірий велетень) а вони і 1 кг не мають...( раціон без преміксів...
Наперід дякую за інформацію...
 
gam-uaДата: Четвер, 25.08.2011, 16:36 | Сообщение # 2
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Romachka112, таж фігня. працюємо над виправленням.

ну я грішу на кокцидіоз, глисти, які живуть не в шлунку а в печінці і між кишками. крім того на траву. коли почав давати городній бурян почалося відкладення жиру. до того були худющі. на предмет треба краще годувати скажу, що при одному типі годівлі кролята в різних клітках мають помітне відставання у рості між собою. клітка А 700 грам, клітка Б 900 грам. прртому що в клітці Б менші на пар утижнів і з ущільненого окролу.
 
Romachka112Дата: П`ятниця, 26.08.2011, 07:12 | Сообщение # 3
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
gam-ua, є на сайті інформація якими темпами в середньому мають рости кролята і який корм краще давати???
для експерименту, від дня відлучення кролят від мамки почав регулярно давати зерноі: ячмінь, кукурудза, овес - думав, там калорійність більша і таке сяке...))) але результату як такого не було.... от на кролиці-мамі відразу видно - збільшувала вагу на очах (але я її і до кроля пустив, бо коли відлучив від кролят, то була так собі худюща)
а на рахунок глистів не думаю, тоді би якісь ознаки, там понос, какулі непонятні..... хоча, я далеко не такий кролівник як ти...))))))
але всеодно дякую.....))
 
kalterДата: Понеділок, 28.11.2011, 10:40 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
В мене в раціоні лугова трава і кожен день овес, молочай як лакомка, ростуть нормально ))))
Хлопці може проблема з племеним виробником? мама нормальна папа так собі, або навпаки.
Ледь не забув, вода в клітках присутня постійно!

Додано (28.11.2011, 10:40)
---------------------------------------------
В мене якийсь капець, кролі з останього виводку не ростуть, ріст стоїть на місці, як були маленькі так і є, і овес їдять кожен день, може глисти (((((

Сообщение отредактировал kalter - П`ятниця, 26.08.2011, 07:33
 
seyvalterДата: Понеділок, 28.11.2011, 10:53 | Сообщение # 5
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (Romachka112)
Всім привіт. Поділіться, будьте добрі, своїми правилами вирощування. В період від народження і по місячно яка вага у кроликів, якими темпами зростають і що цьому сприяє???
В мене кроликам вже 3 місяць (сірий велетень) а вони і 1 кг не мають...( раціон без преміксів...
Наперід дякую за інформацію...


Це вже геть не добре, у мясних порід на три місяці має бути 2-2,5 кг. - у веліканів думаю має бути десь так само....
для справкі - вчора важив своїх мальків - вік 2,5 мчсяці - вага 1,7-1,8кг....
 
Vova7360Дата: Понеділок, 28.11.2011, 10:58 | Сообщение # 6
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (Romachka112)
Всім привіт. Поділіться, будьте добрі, своїми правилами вирощування. В період від народження і по місячно яка вага у кроликів, якими темпами зростають і що цьому сприяє??? В мене кроликам вже 3 місяць (сірий велетень) а вони і 1 кг не мають...( раціон без преміксів... Наперід дякую за інформацію...

Темпы роста зависят от условий содержания,кормления,профилактики болезней.Ну и естественно от маточного поголовья.
 
kalterДата: Понеділок, 28.11.2011, 11:07 | Сообщение # 7
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Я бачу покищо два недоліка які потрібно устранити:
1. Утеплити клітки
2. Провести профілактику глистів
бо даже бити нема що зараз. такі вони в мене бідненькі. хоча жруть нормально.
 
Vova7360Дата: Понеділок, 28.11.2011, 11:08 | Сообщение # 8
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (kalter)
Я бачу покищо два недоліка які потрібно устранити: 1. Утеплити клітки 2. Провести профілактику глистів бо даже бити нема що зараз. такі вони в мене бідненькі. хоча жруть нормально.

Ну если вы сами отвечаете на свой вопрос,коментарии излишни.
 
kalterДата: Понеділок, 28.11.2011, 11:27 | Сообщение # 9
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Я просто так думаю, але своя правда не завжди є правильною.
Мене головне цікавить те, чи було у когось так, що якийсь певний виводок зупинився геть у рості, і що для цього робила людина по даній проблемі.


Сообщение отредактировал kalter - Понеділок, 28.11.2011, 11:29
 
Vova7360Дата: Понеділок, 28.11.2011, 11:37 | Сообщение # 10
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (kalter)
Мене головне цікавить те, чи було у когось так, що якийсь певний виводок зупинився геть у рості, і що для цього робила людина по даній проблемі.

В первую очередь надо искать причину.А уж потом-что делать.
 
kalterДата: Вівторок, 29.11.2011, 09:02 | Сообщение # 11
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Quote (Vova7360)
В первую очередь надо искать причину.А уж потом-что делать.

Так і буду робити, якщо вдасться все путоьом, відпишусь.
 
roman_KДата: Неділя, 21.10.2012, 00:53 | Сообщение # 12
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
тут я прочитав що кролів годують вівсом, це звичайно можна! Але овес для кролів це так як дієта,,кролі з нього не поправляються! Краще давати ячмінь кукурудзу, варену картаплю з меленою пшеницею, ячменем! Найкращі показники росту є тоді коли кролів годують комбікормом+вода+сіно,,,ну і буряка деколи можна дати!
 
andrusДата: Понеділок, 22.10.2012, 19:33 | Сообщение # 13
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 68
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (roman_K)
кролів годують комбікормом+вода+сіно,,,

На м"ясо!!!Цілком згоден.Але для основного стада і для ремонтного молодняка овес необхідний,щоб забезпечити здорове потомство,а також попередити ожиріння!
 
roman_KДата: Понеділок, 22.10.2012, 21:18 | Сообщение # 14
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
andrus. Спасибі за інформацію, буду вводити в раціон і овес!
 
МіхалДата: Понеділок, 30.03.2015, 20:00 | Сообщение # 15
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Я годую молодняк комбікорм+сіно+вода. Приріст 40-50 грам/день
 
chobaoleg75Дата: Вівторок, 31.03.2015, 11:16 | Сообщение # 16
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 10
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
а я годую так-5кг вівса+1кг ячменю+1кг кукурудзи+1кг пшениці+10ложок солі-все це перемішую + сіно(постійно)+вода(постійно)
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Годівля кролів. Всі аспекти. » Швидкість росту кролів (Які аспекти сприяють швидкому і не шкідливому вирощуванні???)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz