П`ятниця, 29.03.2024, 13:06,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Обігрів маточника - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Обладнання кролівника » Обігрів маточника
Обігрів маточника
gam-uaДата: Понеділок, 06.12.2010, 11:33 | Сообщение # 1
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Користувач сайту Макс підняв проблему зимового окролу, зокрема що робити, щоб кролята не померзли. Я взяв на себе відповідальність сконструювати прилад для обігріву маточника. схема наступна

думаю що таке маточник у клітці знає кожен. така система дасть можливість у маточнику постійно тримати повітря за плюсової температури. виходить такий собі електрофен. принцим той же, але замість спіралі лампочка.

Як розповів Макс, обігрів електрогрілками небезпечний, бо були випадки "підсмаження" тварин. думаю альтернатива гідна.

вякщо комусь щось не зрозуміло, відповім у коментах

 
МаксДата: Понеділок, 06.12.2010, 21:15 | Сообщение # 2
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Мені здається що лампочки на 45, 75 Вт досить навіт 45 підійде більше. Вентилятор напевно зайвий, можливо буде створюватися всередині швидкий повтряобмін, а як відомо з літератури це негатив впливає на самопочуття тварин тим більш новонароджених.
Треба з кимсь порадитися щодо вентилятору. Я напевно проти малень. двигуна але ще поміркую.
Взагалі ідея хороша, треба тестувати спочатку просто на морозі а не на кроликах. Тому що можливо все.
Ви зі мною згодні?
Мене хвилює вогнебезпека(не згорить наша клітказ її мешканцями). Як вийти з положення яскравого світла?

Ваша критика і пропозиції!!!!!!!!!!! Пишіть не залиш. осторонь)))))))

 
gam-uaДата: Вівторок, 07.12.2010, 08:24 | Сообщение # 3
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
клітка не згорить, але може труба поплавиться без моторчика. слушне зауваження щодо сквозняку. можна закільцювати вхід вихід тепла. тобто ганяти повітря по кругу.
ідея погана. є інша простіша і краща.

відсів потрібний для рівномірного розподілу тепла по пластині і коробці з металу від лампочки. брати можна щось інше, но неварто, бо на морозі замерзне, розшириться і роздавить лампочку. патрон для лампоцчи бажано брати керамічний. рівномірне розподілення тепла. виходить такий собі радіатор.
 
МаксДата: Вівторок, 07.12.2010, 16:54 | Сообщение # 4
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Потрібно тільки оббити маточник з зовні або з середини теплоізолюючим матеріалом, щось на зразок фольги. В магазині бачив аналоги але як вона називається не знаю.
можна прикрути керамічний патрон до стелі маточника та і все.

А може обшити з середени маточник пінопластом та і все. Але потрібно пофарбувати його щоб не гризли кролі або обшити чимось.
і без усяких ломпочок, хоча якщо мороз великий то вона потрібно без сумніву.

 
gam-uaДата: Середа, 08.12.2010, 14:28 | Сообщение # 5
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
можна просто лампочку, но вона буде світить і можливо роздражати кролицю.

можна й просто утеплити, але ж йшла мова про окроли за мінусових температур в районі -10, -15. тож просто утеплювач не допоможе.

Крім того йшла мова про аналог електрогрілки у маточнику, що пропонує Михайлов.

Вважаю останню конструкцію самодостатньою і такою, що відповідає рішенню поставленної задачі.

критика!!!?

 
МаксДата: Середа, 08.12.2010, 16:33 | Сообщение # 6
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Згоден с тим що я відійшов від теми. З останньою конструкцією погоджусь але теплоізолюючим матеріалом обшити треба!!!!!!!!

Як буде час пошукаю електро схему для підтримки постійної температури, іншими словами терморигулятор який застосовується в інкубаторах

 
gam-uaДата: Четвер, 09.12.2010, 08:27 | Сообщение # 7
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
то тема закрита cry biggrin

можна з утювага вперти, коли в клітці буде +200 він відімкне. і тушеня готова. biggrin biggrin biggrin wink

 
МаксДата: Понеділок, 13.12.2010, 17:00 | Сообщение # 8
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Тему треба розвивати. Раніше писав що чекаю окрол він відбувся але кролиця трохи нарвала пуху і 11 кроленят замерзли. Думаю тепер що за декілька днів до окролу буду переводити кролиць у сарай до пічки. Ви з такою проблемою не стикалися? Це вже 2 випадок. У тому році кроленята померзли і в сараї інша кролиця теж не нарвала пуху.
Можливо це тому що вони кролилися перший раз?
 
gam-uaДата: Вівторок, 14.12.2010, 08:34 | Сообщение # 9
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
у мне вперше коли кролилася то пуху було достатньо. і мамка з неї хороша. думаю це тому, що після линьки осінньої. а груди були голі в неї?
 
МаксДата: Вівторок, 14.12.2010, 17:22 | Сообщение # 10
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
ПО НІЙ НЕ ВИДНО ЩО ВОНА РВАЛА ПУХ І КОРМИЛА КРОЛЕНЯТ ПІСЛЯ ОКРОЛУ. АЛЕ ПУПИ ПОВІДГРИЗАЛА
 
gam-uaДата: Середа, 15.12.2010, 08:01 | Сообщение # 11
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
думаю не варто її тримати.
 
МаксДата: Середа, 15.12.2010, 17:58 | Сообщение # 12
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
У неї ще є шанс. Річ у тому що вона по екстерєру дуже гарна. Та маса у своїй породі добра.
 
gam-uaДата: Четвер, 16.12.2010, 09:12 | Сообщение # 13
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
ну 2 місяці пожна й почекати. не критично. якщо все повториться ще пару раз то на тушонку.
 
ГостьДата: Середа, 12.01.2011, 18:10 | Сообщение # 14
Группа: Гости
Статус:  
у мене ще не замерзали сіно, пух,клітку тряпкою замотав і -20 і всі живі.
 
МаксДата: Середа, 12.01.2011, 20:05 | Сообщение # 15
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Гость, Вам щастить, кролиці у вас з досвідом а у мене молоді.

Сьогодні робив маточник утеплений пінопластом(товщина 3 см.). скажу довбатися довго(треба налагодити конвеєр), матеріалу йде у 2 рази більше. Робив пів дня. Але у ньому кроленятам буде тепло. Завтра винису малих з мамкою у клітку на двір.

Розміри маточника виходять великі.
Отримувати зимові окроли поки що у ньому не буду. Нащо ризикувати якщо кролицю можна занести.

Фото не скину на вигляд не дуже. Зверху обшивав що було рейки з ящики, ДВП, фанера.

Взагалі хто що думає про утеплення маточників пінопластом.

 
yurecДата: Середа, 12.01.2011, 21:16 | Сообщение # 16
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
я наприклад маточники не утеплюю щільно зкручую ящик з фанери або дошки обовязково роблю його зручним для використаня шоб не лазити через клітку до нього
роблю його з кришкою з верху або висувним типу шуфляди боком а коли морози накидаю старого ганчіря і обмотою його
 
МаксДата: Середа, 12.01.2011, 21:19 | Сообщение # 17
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
У мене такий вмпадок що клітки стоять батареєю і тому на зовні маточник ніяк не поставити. З весни буду робити нові клітки типу клітки маточник(на сайті те фото є) тільки без профілю і маточник пінопластом утеплю.
 
yurecДата: Середа, 12.01.2011, 21:22 | Сообщение # 18
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
Макс, для чого його утеплювати пінопластом коли маточни це не коробка з двирима а там постійно є вхід відкритий
ліпше робити маточник щільним можна оббити клійонкою для більшої ізоляції шпар
а коли утипляти то ліпше всьотаки буде з лампою або переносити в приміщення окрольну кролицю
 
МаксДата: Середа, 12.01.2011, 21:28 | Сообщение # 19
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Вхід у маточник раніше робив з фронту а зараз з боку як у книжці. З боку вхід набагато краще себе зарекомендував.
1 кроленята менше за соском витягуються.
2. як нора(нібі в природі)
3. набагато тепліше. тому якщо утеплити пінопластом тепло від кроленят буде більше зберігатися.

Взагалі окролт треба проводити у приміщенні бажано під наглядом.
Не замерзають і пробле менше. Зараз так роблю

Додано (12.01.2011, 22:28)
---------------------------------------------
до завтра!!!!!

 
rudiДата: Четвер, 07.07.2011, 12:44 | Сообщение # 20
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Простіше буде зробити маточник з подвійним дном. Те дно, що знаходиться в середині маточника зробити з бляхи тоді між ними можна буде покласти електрогрілку от і все.
 
stasДата: Неділя, 22.01.2012, 14:29 | Сообщение # 21
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 37
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
rudi ти правий ! Електрогрілка набагато краще .
 
nikДата: Неділя, 22.01.2012, 17:19 | Сообщение # 22
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Я наприклад ніколи не обігрівав маточники, а на дно маточника просто кладу лист з пінопласту (3-4см), і забиваю маточник сіном, решту роботи кролиця зробить сама.

Сообщение отредактировал nik - Неділя, 22.01.2012, 17:20
 
stepanДата: Вівторок, 28.02.2012, 18:14 | Сообщение # 23
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 56
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Я чув історію: як мужик утеплив буду для пса, і він облисів після того. І як у тебе справи Макс з маточником, бо я теж хотів оббити пінопластом, але почув таку історію і завагався.
 
rabbit nazatДата: Понеділок, 18.02.2013, 10:38 | Сообщение # 24
Группа: Гости
Статус:  
Stepan вмене хата пiнопластом утеплена але нiхто з моïх не лисий а на другому поверсi пiнопласт навiть з середини
 
vitaliy5252Дата: П`ятниця, 19.04.2013, 20:57 | Сообщение # 25
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 236
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
rabbit nazat biggrin
 
gam-uaДата: П`ятниця, 19.04.2013, 22:18 | Сообщение # 26
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
пінопласт із середини неможна як в хаті так і в маточнику. бо в маточнику пообгризають, а в хаті зявиться точка роси. короче стіни гнистимуть.
 
pavloДата: Субота, 29.03.2014, 21:01 | Сообщение # 27
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 29
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
про пінопласт у мене в хаті цвіли кутки верхні - чорна пліснява грибок, утеплили хатку зовні пінопластом, поштукатурили і ріст грибка припинився а своїх вуханів я на зиму утепляю пінопластом так як його маю дармового магазин ламали розбирали і пішов уламки позбирав. так само утеплював бджіл але з середини стояла сирість то я утепляв зовні і мав економію на кормах!

Додано (29.03.2014, 21:01)
---------------------------------------------
а от про підігрів плівкою електричною хотів би спитатися хто і де на Україні її продає? я би купив але не можу знайти. думаю річ ця корисна - для підтвердження можу сказати що у весняний період я у вулики для швидшого розвитку сімей кладу електричні підігрівачі радянського виробництва і ЗАВЖДИ виграю на 2-3 тижні вперед!!!

 
gam-uaДата: Субота, 29.03.2014, 21:21 | Сообщение # 28
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
pavlo, одне діло утеплення із наружі, інше із середини. якби ви поклали у хаті пінопласт, то вугли б цвіли все одно.

ось те що вам потрібно. просто ви незнали що шукати. http://prom.ua/p6723317-teplyj-pol-dnepropetrovsk.html
 
pavloДата: Вівторок, 22.04.2014, 21:16 | Сообщение # 29
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 29
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
дуже дякую попробую купити, я ці пластини бачив в ютюбі у одного російського кролевода але китиайські - говорить працюють добре хоч і ціна смішна
 
gam-uaДата: Субота, 26.04.2014, 19:45 | Сообщение # 30
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
працювати будуть. головне добре ізолювати. але пишуть що кролі малеча добре зимують і в пінопласті.
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Обладнання кролівника » Обігрів маточника
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz