П`ятниця, 29.03.2024, 12:31,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Дезинфектор - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Обладнання кролівника » Дезинфектор
Дезинфектор
gam-uaДата: Неділя, 15.01.2012, 15:02 | Сообщение # 1
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
пропоную вашій увазі простий у виготовленні дезинфектор кліток.

більшість тих хто знезаражує клітки користується паядбною лампою. а що робити коли клітка оббита плівкою? полумя її обовязково пошкодить, та і в сараї з сіном та павутиною, некраще місце для відкритого полуммя.

тож я пропоную скористатися парою, температура якої більше 100 градусів.

ось проста схема



можна переобладнати старий оприскувач радянського зразка, він витримує тиск до 3 атмосфер, тож струмінь пари буде досить потужним. підійде і радянськимй вогнегасник, 2 атмосфери він точно витримає. краже взяти звичайно ресивер із КАМАЗа, отримаємо більшу температуру пари за рахунок зібільшення критичного тиску.

як нагрівальний еелмент пропоную використати у низькоатмосферних дезинефекторах звичайну нагріввальну спираль від чайника.

дана штука ідельно підходить для зовнішньої вийки двигуна.

ваша думка щодо дезинфектора і окремо щодо дезинфекції парою. як вийти із ситуації коли клітка оббита плівкою щоб її незнімати?
 
seyvalterДата: Понеділок, 16.01.2012, 11:27 | Сообщение # 2
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (gam-ua)
ваша думка щодо дезинфектора і окремо щодо дезинфекції парою. як вийти із ситуації коли клітка оббита плівкою щоб її незнімати?


Я б взяв хлороване вапно. А ці всі дивайси можуть їбан...ти в руках так що бабка не відшепче. Якщо і використовувати такий прилад - то заводській, якомусь самопалу ржавому я б не довіряв.
 
САРМАТДата: Понеділок, 16.01.2012, 12:21 | Сообщение # 3
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 47
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
seyvalter, я з тобою цілком згоден ,якщо використовувати то заводський.
 
Т@р@сДата: Вівторок, 17.03.2015, 13:51 | Сообщение # 4
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
я за хлороване вапно!
 
drogyuraДата: Четвер, 07.05.2015, 13:34 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
привіт всім, цікавить питання, чи можна робити дезінфекцію бактерицидною лампою? хто знає на скільки це ефективно? дякую.
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Обладнання кролівника » Дезинфектор
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz