Субота, 20.04.2024, 15:00,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Годівниці - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Обладнання кролівника » Годівниці
Годівниці
gam-uaДата: Середа, 27.10.2010, 15:24 | Сообщение # 1
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Типы кормушек, применяемых кролиководами любителями, прежде всего, продиктована фантазией самих кролиководов. Их можно сделать самостоятельно, поэтому средства, для покупки кормушки лучше направить в другое русло, например, купить жене ко дню рождения модные плаття. Конструкции попадаются самые разнообразные. Встречаются как самые элементарные, например, консервные банки, так и настоящие чудеса инженерной мысли. Основными материалами, из которых они выполняются это, как правило, дерево и железо. Керамические и пластмассовые встречаются несколько реже. Это связано с тем, что кролиководы предпочитают изготавливать кормушку самостоятельно из наиболее доступных материалов. Кормушки делают различной длины, а форма их, как правило, треугольная или конусовидная. Это обеспечивает легкий доступ животных к корму. Деревянные кормушки имеют ряд существенных недостатков. Например, то, что животные очень быстро их обгрызают. Чтобы этому воспрепятствовать специалисты покрывают края кормушки металлическим листом. Для того, чтобы животные не опрокидывали кормушку на нее устанавливаются специальные планки устойчивости, а также планка, расположенная сверху кормушки. Она позволяет проникнуть в кормушку только головы кролика.

Существует еще один вариант изготовления кормушки из жестяных консервных банок. Для начала по всему диаметру консервной банки стачиваются все острые края, которые остались после того, как банку вскрыли. В центре банки, перпендикулярно дну расположена трубка диаметром 25 мм и высотой 150 мм. Она служит и ручкой и ограничителем, который не позволяет крольчатам залезать в кормушку.

В специализированных магазинах можно купить кормушку для кроликов. Они сконструированы как небольшая жестяная емкость, высотой около 26 см, глубиной и длинной около 13см, с выгнутым дном. Передняя стенка обращена внутрь клетки и немного отогнута. Ее нижняя часть нависает над лотком. Корм опускается по мере его поедания животным.

Такая бункерная кормушка предназначена для тех случаев, когда владелец не имеет возможности посещать своих животных ежедневно. Засыпанного в нее корма хватает на несколько дней.

Существуют так же кормушки для кроликов со своеобразным дозатором. Но вопрос, какая из них лучше остается открытым. Все дело в том, что кролики питаются до восьмидесяти раз в день. Это практически круглосуточно. Соответственно желудочный сок выделяется постоянно, независимо от того, ест животное или нет. Если кролик не получает пищи, то это не идет ему на пользу. Поэтому большинство склоняется к мнению, что пища должна быть доступна всегда. Кормушки такого типа обеспечивают свободный доступ.

 
МаксДата: Понеділок, 06.12.2010, 21:17 | Сообщение # 2
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Як створити годівницю щоб кролики не розсипали і не вигрібали корм. Підкіжіть розміри......
 
gam-uaДата: Вівторок, 07.12.2010, 08:07 | Сообщение # 3
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
вихід бункерна кормушка. я розробив кормушку власної конструкції цього типу, але поки на дворі холодно, то не дуже хочеться з металом і молотком возитись на вулиці. десь гривень за 25 (собівартість і пересилка) можу зробить. головна відмінність від промислових, що йде менше металу, а отже вона дешевша. розробив також кормушку для масової годівлі молодняка. теж бункерна. аналогу точно немає. думаю після тог8о як викладу на сайті креслення обовязково хтось отримає патент і буде гроші заробляти.

но я добрий. викладую приблизну схему.

критика і питання?

таку годівницю іншої форми я бачив в неті за 70 грн. мо дешевша вдвічі, а при самостійному виготовленні взагалі може бути безкоштовна. головна складність зробити кришку яка буде наглухо кріпитися до корпусу і в яку буде плотно заходити пластикова труба. пластикова труба заходить у металеву, яка завальцована в кришку.

 
МаксДата: Вівторок, 07.12.2010, 17:11 | Сообщение # 4
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Чесно кажучи не зовсім "в'їхав" навіщо пластикова труба, лише для закладки корму?. Робив бункерну годівницю по своїм кресленням добре що лише одну, враження не дуже, не застосовую.
 
gam-uaДата: Середа, 08.12.2010, 14:21 | Сообщение # 5
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
пластикова труба дешевша за метал. вона для закладки корму.

чим несподобалася бункерна годівниця?

я зроблю і дам тобі креслення.

 
МаксДата: Середа, 08.12.2010, 17:49 | Сообщение # 6
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Критика будь ласка!!!!!!! Але це не остаточний варіант. Думаю принцип роботи зрозумієте. Труба теж пластикова

Додано (08.12.2010, 18:49)
---------------------------------------------
Забув, у моїй годівниці дно, тобто велику трубу знизу закриваємо фанерою, жерстью чи будь-яким матеріалом.

Прикрепления: 8613598.gif (18.3 Kb)
 
МаксДата: Середа, 08.12.2010, 18:05 | Сообщение # 7
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Такий тип годівниця ми застосовуємо для кормління курчат, курей. Можна застосувати і для кормління кролів.
Прикрепления: 9858157.gif (11.9 Kb)
 
gam-uaДата: Четвер, 09.12.2010, 08:06 | Сообщение # 8
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
ідеї хороші. особливо остання.

критика по першій. (ну це тільки для мене) я за вільний простір у клітці. крім того були в мене влітку поїлки такого типу. у поїлці постійно повно трави було.

друга конструкція оптимальна, але я ще й за те щоб у годівницю днів два-три не загляда, раптом відрядження.

 
МаксДата: Понеділок, 13.12.2010, 17:13 | Сообщение # 9
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Берем каністру, з під автомоб. мастила чи іншу розрізаємо так щоб нижня частина була 6-8 см. потім прикручуємо її шурупами до стінки клітки, а верхню частину також прикручуємо тільки у нис горлом та кщоб вона заходила у нижю частину десь на 3 см. Потім засипаємо корм спочатку в ниж. частину потоім у верхнюі все. Аналог автоматичної годівниці, якщо зіжруть саму годівницю то робимо нову.
 
yurecДата: Понеділок, 13.12.2010, 21:58 | Сообщение # 10
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
як закинути креслення кормушки? шото в мене не получається
 
gam-uaДата: Вівторок, 14.12.2010, 08:13 | Сообщение # 11
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Quote (yurec)
як закинути креслення
СПРОБУЙ тепер.

якщо можна то з описом конструкції

 
yurecДата: Вівторок, 14.12.2010, 13:51 | Сообщение # 12
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
розміри дуже великого значення немають яка ширина бляхи таку я роблю кормушку
пробував різні варіанти покишо найліпший цей і простий

Додано (14.12.2010, 14:51)
---------------------------------------------
їх можна робити як маленькими так і великими а якшо треба можу дати ше розміри

Прикрепления: 1297482.jpg (447.9 Kb)
 
gam-uaДата: Вівторок, 14.12.2010, 14:03 | Сообщение # 13
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
цікаво і креативно. а на власних клітках можеш показати? і фоточку окремої годівниці, якщо можна, крупніше.

на форумі нова тема про спарювання, коли кролиця не покривається. подивися.

 
МаксДата: Вівторок, 14.12.2010, 17:40 | Сообщение # 14
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
А МОЖНА РОЗМІРИ, найбільше цікавить кут нахилу перегородки і наскільки він не повинен доходити до дна(задньої стінки) годівниці.

А КОНСТРУКЦІЇ ГОДІВНИЦЬ НА ДВІ КЛІТКИ НЕ ПРАКТИКУЄТЕ?

 
yurecДата: Вівторок, 14.12.2010, 20:00 | Сообщение # 15
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
ширина немає значеня

Додано (14.12.2010, 21:00)
---------------------------------------------
звичайно можна на два відділення





Прикрепления: 6485495.jpg (279.9 Kb) · 8531548.jpg (90.0 Kb) · 1523587.jpg (322.5 Kb) · 9802499.jpg (270.8 Kb) · 0696366.jpg (345.7 Kb)
 
gam-uaДата: Середа, 15.12.2010, 08:00 | Сообщение # 16
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
мені подобаються. будем робить.
 
МаксДата: Середа, 15.12.2010, 18:05 | Сообщение # 17
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Дякую за розміри годівниці yurec. Спробую зробити.

Новозеландська порода всеж класна. У мене теж є порода цих кролів. Не такі вони і спокійні і врівноважені як пише література. Чи не так?

 
yurecДата: Вівторок, 21.12.2010, 12:52 | Сообщение # 18
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
якшо порівняти з простяками то трошки спокійніші зато в 3-4міс. дуже бурхливі вечером чуть клітки неперевертають
 
сашаДата: Четвер, 03.02.2011, 09:23 | Сообщение # 19
Майор
Группа: Друзі
Сообщений: 115
Награды: 5
Репутация: 2
Статус: Offline  
делал кормушки по такому принципу с небольшими изменениями
Прикрепления: 5638390.jpg (36.0 Kb)
 
gam-uaДата: Четвер, 03.02.2011, 14:20 | Сообщение # 20
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
саша, гарне креслення. а фото готової можна побачити?
 
MamayДата: П`ятниця, 18.02.2011, 01:07 | Сообщение # 21
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Допоможіть будь-ласка . Підскажіть які найкращі автопоїлки для кролів і де їх можна придбати , бо поголівя росте а на розливання води витрачається багато часу . Дякую за розуміння.
 
fors23Дата: П`ятниця, 18.02.2011, 21:58 | Сообщение # 22
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 48
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline  
Найкращі ніпельні!!!!
 
gam-uaДата: П`ятниця, 06.01.2012, 16:07 | Сообщение # 23
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  


пропоную таку годівниць для сіна. сіно потрібно попередньо подрібнити на сікарні.

яка ваша думка.
 
Vova7360Дата: П`ятниця, 06.01.2012, 16:11 | Сообщение # 24
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 338
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (gam-ua)
яка ваша думка.

отрицательная
 
gam-uaДата: П`ятниця, 06.01.2012, 16:13 | Сообщение # 25
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Vova7360, чому?

я наприклад годую клевером, люцеркою, багато обсипається і падає на підлогу. таким чином можна позбутися цієї проблеми.
 
РомаДата: П`ятниця, 06.01.2012, 19:11 | Сообщение # 26
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
gam-ua, пластикову трубу можуть напевне гризти(точно незнаю но бутилки з пластику особливо білого кольору(як з під йогурту) зїдають за дві неділі) і малишння і нетільки малишня буде туди в туалет ходити.
 
gam-uaДата: Понеділок, 11.06.2012, 08:54 | Сообщение # 27
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  


пропоную таку кормушку для сіна та зерна. знизу кормушка для зерна, над нею бункер для сіна. навішується на двері клітки із середини. як вам така конструкція? кормушка попередньо буде зручною для годівлі молодняка від тьох місяців.
 
kalterДата: Вівторок, 03.07.2012, 14:31 | Сообщение # 28
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
А фото вже готової хочеться побачити, якщо можна. gam-ua
 
gam-uaДата: Вівторок, 03.07.2012, 14:50 | Сообщение # 29
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
сно можна н едрібюнити. так навтіь краще. і не сруть, і не гризуть кролі пластик.
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Обладнання кролівника » Годівниці
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz