Субота, 20.04.2024, 08:23,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці КАК ЗАРАБОТАТЬ НА КРОЛИКАХ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Кролячий бізнес » КАК ЗАРАБОТАТЬ НА КРОЛИКАХ (давайте объединять усилия в реализации)
КАК ЗАРАБОТАТЬ НА КРОЛИКАХ
TOMAXДата: Середа, 08.06.2011, 15:51 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 16
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Здравствуйте. Я считаю что все, что написано на этом сайте правиль и важно. Но я к сожелению не нашел темы, в которой бы обсуждался вопрос реализации продукции. Предварительные расчеты на "пальцах" это хорошо. А как у кого обстояли дела. Поделитесь пожалуйста.
И еще, я думаю что каждый из присутствующих на форуме содержит небольшое количество, а крупным сетям необходимы объемы, и еще не просто объемы, а гарантированое их выполнение. А деньги производитель получит после реализации в торговой сети продукции кролиководства, но даже если быстро реализуется, заплатят через месяц.
Давайте обединимся в этом вопросе.
 
kalterДата: Четвер, 09.06.2011, 07:43 | Сообщение # 2
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Якщо чесно, тоя ніразу не бачив у наших супермаркетах кролятини ( крім тушонки), напевно за того що дійсно ніхто немає потужностей постачати товар в потрібних обємах.
Сама ідея обєднання цікава, хоча я розвожу для своїх потреб, а там видно буде.
П.С
У нас є дві великі кролеферми які розводять в великих обсягах, вони постачають в Київ, но там хімія йде повним ходом, яб те мясо не ївби., відповідно якщо ви не будете працювати по цьому принципу, то навряд витримаєте конкуренцію. Хібащо є один вихід, представлення вашої продукції як екологічно чистої, бо сам закордоном наприклад ( кури) то вони в маркетах є 3-х категорій : 1 - тримання в закритих інкубаторах і хімія ( саме дешеві, якраз вони представлені в основній масі на нашому ринку) 2- га це кури теж на біодобавках але у відкритиму утриманнні ( сердня ціна) і 3-тя найдорожча, це курити цілком природнього утримання, саме на них йде найкращий спрос не дивлячись на те що вони дорожщі.
Яким шляхом йти Вам .... це вже вам вирішувати.
 
gam-uaДата: Четвер, 09.06.2011, 07:47 | Сообщение # 3
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
TOMAX, реалізація питаня риторичне. кожному своє. якщо позиціонувати себе на малому ринку, можна нормально заробити. тобто мати своїх постійних клієнтів, сусідів, колег, родичів і т.д. головне піар на екологічності.
 
kalterДата: Четвер, 09.06.2011, 08:02 | Сообщение # 4
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Quote (gam-ua)
TOMAX, реалізація питаня риторичне. кожному своє. якщо позиціонувати себе на малому ринку, можна нормально заробити. тобто мати своїх постійних клієнтів, сусідів, колег, родичів і т.д. головне піар на екологічності.

+100% згоден . навіть і так може бути не поганий додатковий заробіток.
 
TOMAXДата: Четвер, 09.06.2011, 08:12 | Сообщение # 5
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 16
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Спасибо за коментарии. По поводу супермаркетов, в киевских супермаркетах кролики продаются по 60 грн/кг. Даже если они наценивают 80%, тогда закупочная цена КГ+33 грн. Поэтому я считаю выгодно. Лично я могу обеспечить объем 600 кг, каждые 4 месяца.
Вопрос. кто то пытался договариватся с супермаркетами, хоть 1 раз. Или с сетями экологической продукции.
 
kalterДата: Четвер, 09.06.2011, 08:20 | Сообщение # 6
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Нажаль такого досвіду нема, але дещо знаю.
Нада буде робити документи в санстанції на продукцію, аце взятки, це потрібно забойний цех і купу всякої фігні.................. або дозвіл вет.служби. бо санстанція навідається потом, щоб зрубити бабло ))))


Сообщение отредактировал kalter - Четвер, 09.06.2011, 08:23
 
TOMAXДата: Четвер, 09.06.2011, 11:28 | Сообщение # 7
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 16
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
ну вот и хорошо. Все так просто. Один из участников кооператива оформляет все бумажки, а другие продают свой товар под "видом" этого цеха. Например я имею 50 кролематок, а выдаю продукции, типа у меня их 1000. Кто проверит. и документы в порядке и деньги в кармане. А учасникам кооператива только польза от этого, ненадо замарачиватся, продавай свою продукцию да деньги зарабатывай.
Вопрос только один: сможем ли мы скооперироватся, набрать нормальное количество учасников, которые смогут тягатся с крупными фермами. Вообщем надо побороть каждый сам посебе "гордый и нищий", и объединятся.
 
kalterДата: Четвер, 09.06.2011, 12:54 | Сообщение # 8
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Справа в тому, що всі ми з різних місць, розташованих одне від одного на певній відстані.
Ну і напевно також більшість ще немає великіх обсягів продукції щоб іти в обєднання, а змалим обсягом продукції, максисм що потрібно для реалізації мяса, це довідка з вед.служби і аналіз лабараторії., а для продажі своїм клієнтам то тільки твоя власна репутація.
Хоча сама ідея обєднання в так званий копеаратив має право на життя, і думаю має зацікавити таких кролівників як Ви "TOMAX", тому хто хоче відпишеться вам обовязково.
Хочу вас спитати заради цікавості, так би мовити зрозуміти що вас спонукало на дану думку:
1. Я так зрозумів кролів у вас багато і займаєтеся ви цим професійно, зявився значний надлишок який можна реалізувати, а старі "знайомі" вже не взмозі купувати так багато, тому питання в тому, ви пробували реалізовувати свою продукцію в мясному павільйоні? для цього особливих юридичних документів не потрібно ( фіз.сосба. чи юр.особа).
2. Скільки в вашому районі населення? для теоретичного розрахунку потенційних покупців.
Загалом можна підрахувати на скілки ця ідея має право на життя в економічному плані.
Дано:
1. В копеаративі є 5 учасників
2. Кожен учасник може представити в місяць допустим 75 тушок сердньою вагою 1,8кг
Витрати
Податок за місяць ( якщо фіксований) треба дивтися варіанти, бо можливо на загальній системі це буде зробити вигідніше.
1. 200грн податок до податкової ( фізична особа. фіксований)
2. Пенсійний фонд десь 450грн
3. Бензина (доставка товару) ну нехай 300грн.
4. Вет.довідка та аналізи ХЗ скільки. точно ціни не скажу.
5. Інші витрати 500грн.
Всього вират з 1пункта по 5 = 1450
6. Витрати на виробництво (годівля та інше) 40% від реалізації продукції
Виходить
1. Сумуємо тушкі всіх учасників 75*5=375шт далі 375шт*1,8кг=675кг. далі 675кг*на закупівельну ціну 35грн=23625
2. сумуєм витрати грязний прибуток 23 625грн. - 40% витрат на врощування = 14175рн лишається чистими, далі віднімаємо 14175-1450=12725грн.
Виходить, ділим чистий прибуток на 5 учасників , 12725/5=2542грн на одного.
Висновок, щоб стало вигодно нада обсяги виробництва реалізації збільшити в декілька разів.
Це тільки моя субєктивна думка, і підрахунки суто теореичні. щоб все правильно врахуваи потрібно або прискіпливо підраховувати всі невідомі, або спробувати на практиці і тоді буде відомо. вигідно чи ні.
 
TOMAXДата: Четвер, 09.06.2011, 15:55 | Сообщение # 9
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 16
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Можно что-то делать, если есть экономический эфект. Я реализовую продукцию только частным клиентам в киев. но это все мелочь. а в том регионе где находится ферма, я даже и не думаю реализовывать населению. Поэтому вижу только один путь, крупный опт. Есть два варианта, первый самому выращивать, увеличивать и может когдато, если насобираю денег ( а денег надо много и на вакуумную упаковку и т.д.) можно дожить до крупного производства. А есть второй вариан намного проще, объдинится. Вопрос в решении стоит толькол в плоскости создания логистики. И ВСЕ.
 
gam-uaДата: Середа, 22.06.2011, 13:28 | Сообщение # 10
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
kalter,
Quote (kalter)
40% витрат на врощування

звідки цифра. ти часом не економіст?
 
kalterДата: Четвер, 23.06.2011, 07:44 | Сообщение # 11
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Досвід складання бізнес планів маю, але я не економіст, звідкі така цифра))) працюю просто я на аграрну корпорацію, і знаю в чому суть такого бізнесу, тільки великими обємами виробництва можна досягнути прибутку навіть 200%

Сообщение отредактировал kalter - Четвер, 23.06.2011, 07:44
 
gam-uaДата: Четвер, 23.06.2011, 08:51 | Сообщение # 12
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
kalter, отрумуєш непогано, то навіщо тобі кролики? для бізнесу чи душі? ме6ні більше для душі.

яка компанія, часом вона в нас не працює?
 
kalterДата: Четвер, 23.06.2011, 09:22 | Сообщение # 13
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Та отримую я не багато, не стільки скількиб вистачалоб на нормальне життя, кролі почав розводити для душі і для свого маленького синочка, хочу щоб він більш меньш їв нормальні продукти а не "гімно" з маркету.
Я простий сільський хлопець який зараз живе у місті, але село мене такі не відпускає )))) взяв собі присадибну ділянку, хочу збудувати невеличкій будинок 6*6м і там жити від весни до пізньої осені., манить мене природа. ліс, камені джунглії для мене "клітка".


Сообщение отредактировал kalter - Четвер, 23.06.2011, 09:23
 
gam-uaДата: Четвер, 23.06.2011, 13:23 | Сообщение # 14
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
kalter, я тебе розумію.
 
TOMAXДата: Четвер, 23.06.2011, 20:14 | Сообщение # 15
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 16
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
а что дальше? о чем мы разговариваем?
 
kalterДата: П`ятниця, 24.06.2011, 08:37 | Сообщение # 16
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Quote (TOMAX)
TOMAX

Та є одна ідея, як реалізувати твої плани, але тут маштаб більш ніж серйозний має бути! тому ця тема має право на життя.. згодом викладу свої думки.
 
gam-uaДата: П`ятниця, 24.06.2011, 10:21 | Сообщение # 17
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
ой скільки машин треба... буде...
причому холодильників. фінансові вкладені скажені. але можливі. перш за все треба розрахувати скіьки хто заробить.
 
TOMAXДата: Середа, 29.06.2011, 09:04 | Сообщение # 18
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 16
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Если есть предложения, или хотя бы какие то идеи, пусть даже бредовые, давайте общатся. Кто готов обсудить, давайте номер телефона, созвонимся, я уверен что будет результат
 
kalterДата: П`ятниця, 19.08.2011, 09:12 | Сообщение # 19
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Я все більше і більше задумуюсь про кролячий бізнес........... гадаю треба об'єднати зусилля для співставлення статестичних даних., як то:
1. Кількість корму який витрчається на відгодівлю 1 кроля віком до 4 місяців
а) підножні корми
б) куплені
2. Затрати на племених особин ( закупка з інших джерел. свої власні)
а) породи і їх пририсіст, на основі тих чи інших кормів
3. Ветеренарія
а) Профілактика і щеплення ( витрати на вакцину)
б) точний календар і перелік хвороб, причин, та іншого від якого іде падіж
4. Умови утримання ( клітка, яма, в приміщенні. на вулиці)

Для експерименту потрібно декілька господарств ( кількість і досвід будь який), готовий очолити групу для постановки основних задач.
Сам я звісно все не потяну. тому розраховую на підтримку gam-ua, та інших активних учасників ))))
П.С
Нумо хлопці створимо свою корпорацію
П.С
Як сказав один амереканський визначний економіст, справу варто починати там де це найважче, і там де ніхто не хоче за це братися, тільки тоді можливо досягти значного успіху.


Сообщение отредактировал kalter - П`ятниця, 19.08.2011, 09:23
 
gam-uaДата: П`ятниця, 19.08.2011, 12:06 | Сообщение # 20
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
kalter, допомогу гарантую. але твій патронат.

проблема в тому. що люди на довго не затримуються на сайті. дійсно можна зробити багато цікавих досліджень, не тих, що цікаві науковцям, а тим, що цікаве рядовим кролівникам і про які в жодній книзі непрочитати.

доречі, памятає дослідження хваороби 23 дня? схиляюся до думкит що то глисти.
 
kalterДата: П`ятниця, 19.08.2011, 12:27 | Сообщение # 21
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Quote (gam-ua)
kalter, допомогу гарантую. але твій патронат.

проблема в тому. що люди на довго не затримуються на сайті. дійсно можна зробити багато цікавих досліджень, не тих, що цікаві науковцям, а тим, що цікаве рядовим кролівникам і про які в жодній книзі непрочитати.

доречі, памятає дослідження хваороби 23 дня? схиляюся до думкит що то глисти.

Ну хто відпишеться в темі, з тими і будемо працювати.
А що тебе навернуло на думку, що то глисти.


Сообщение отредактировал kalter - П`ятниця, 19.08.2011, 12:27
 
mr20Дата: П`ятниця, 02.09.2011, 15:26 | Сообщение # 22
Группа: Гости
Статус:  
Впринципі ідея ТОМАХ мені подобається. Я пропоную більш простіше рішення. Ви встановлюєте ціну за 1 кг тушки. В кожному регіоні вибираєте людину яка готова з вами працювати і домовляєтесь з нею про об"єми поставки кролятини. Встановлюєте орієнтовні дати поставок. відповідно людина може зорієнтуватись на яке число і скільки кролів їй потрібно, а ви в свою чергу правильно зпрогнозувати і організувати поставку. Ясна річ, що кожен окремо в себе на господарстві не зможе забезпечити велику кількість поголів"я , а отже і як партнера окремого кролівника-любителя сприймати не можна, але якщо одна людина в регіоні буде збирати тушки, чи купляти живих кролів, то зможе полегшити збори м"яса і забезпечити певні об"єми.
Просто закупівельна ціна має враховувати витрати на доставку. Ось і все. Якщо така пропозиція вас зацікавила, то я готовий підтримати ідею. Пишіть mr20@rambler.ru Обговорювати цю тему можна довго. я думаю, що пора діяти.
 
VovaДата: Четвер, 15.09.2011, 20:56 | Сообщение # 23
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Львів і область починаю розвивати свій кролебізнес,такшо хлопці я з вами тут на довго.
 
Yavir777Дата: Четвер, 22.09.2011, 10:08 | Сообщение # 24
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Вітаю! Підтримую ідею, якщо буде щось конкретніше пишіть!
 
TOMAXДата: Четвер, 22.09.2011, 11:52 | Сообщение # 25
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 16
Награды: 1
Репутация: 2
Статус: Offline  
Здравствуйте. Это опять ТОМАХ. Тот который предложил идею объединения. Перечитав все сообщения, мне стало понятно, что все вы молодци, только раньше нехватало человека который бы сказал: Давайте!!!!.
Самое главное в нашем деле, это после сло согласны сотрудничать, не разбежатся опять по углам.
Предлагаю пишите мне на почту sytyy_vyacheslav@ukr.net
от вас информация:
регион
количество тушек в месяц которые стабильно можете обеспечить, или если сейча не можете, тогда когда сможете и сколько.
ваш телефон
я систематизирую информацию, проведу переговоры с торговыми сетями, и каждый из нашей команди будет посталять в магазины определенного региона.
Ну представте такую картину. Я прихожу и говорю у меня 1000 тушек в месяц, мне говорят хорощо, но ты их развези свежими в Одесский регион, Львов, Николаев.
А так если у меня 100 тушек ч их поставляю в киевский регион, и гарантирую что сеть магазинов в других регионах тоже получит по 100 тушек. Только доставлять их будут напрямую, оперативно, свежими. Я уверен торговые сети это должно заинтересовать.
давайте начнем
 
gam-uaДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:36 | Сообщение # 26
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
TOMAX, Vova, Yavir777, як успіхи у справі? як вирішується питання санстанції, податкової?

зустрічна пропозиція, домовтеся із виробниками чебуреків у вашому регіоні. вон и всерінвно закуповують мясо.
 
VovaДата: Субота, 01.10.2011, 21:19 | Сообщение # 27
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
gam-ua ja tiljku инвн po4unatu xo4ew daj svij nomer mob pogovorumo
 
РомаДата: Субота, 01.10.2011, 21:27 | Сообщение # 28
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Я не бізнесмен нои знаю одне для того щоб з кролівництва був толк треба велике поголовя та постійне місце збуту.
 
gam-uaДата: Неділя, 02.10.2011, 21:09 | Сообщение # 29
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Quote (Vova)
gam-ua ja tiljku инвн po4unatu xo4ew daj svij nomer mob pogovorumo

Vova, непоняв.
 
РомаДата: Неділя, 02.10.2011, 21:18 | Сообщение # 30
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
ПРИВІТ, АНДРІЙ, а я поняв він написав "я тільки буду починати хочеш дай свій номер мобільного,поговоримо" biggrin

Сообщение отредактировал Рома - Неділя, 02.10.2011, 21:19
 
zabota07Дата: Субота, 03.12.2011, 08:31 | Сообщение # 31
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 241
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (Рома)
треба велике поголовя та постійне місце збуту.

Велике- не велике поголівя... а мисце збуту це перше що потрибно кролівнику.


Каждый человек создан Богом для счастья, радости и процветания, о чем говорит Слово Божье.
 
zabota07Дата: Четвер, 08.12.2011, 20:27 | Сообщение # 32
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 241
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline  
Девітся як треба. wink


А потім

Ну а потім отаке получаєтся.
wink
Прикрепления: 6515095.jpg (1.86 Mb) · 1835345.jpg (1.50 Mb) · 1433308.jpg (1.21 Mb) · 3540895.jpg (1.51 Mb) · 7760247.jpg (1.16 Mb)


Каждый человек создан Богом для счастья, радости и процветания, о чем говорит Слово Божье.

Сообщение отредактировал zabota07 - Четвер, 08.12.2011, 20:29
 
nikДата: Четвер, 08.12.2011, 20:33 | Сообщение # 33
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
smile smile smile
 
zabota07Дата: Четвер, 08.12.2011, 20:52 | Сообщение # 34
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 241
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (Рома)
Вішати лапшу?

Ох ты малчик happy
Ну а это я
вот так малчик нада.
Прикрепления: 4499280.jpg (1.11 Mb) · 5957376.jpg (364.8 Kb) · 5101170.jpg (1.58 Mb) · 5346621.jpg (1.60 Mb)


Каждый человек создан Богом для счастья, радости и процветания, о чем говорит Слово Божье.
 
zabota07Дата: Четвер, 08.12.2011, 20:56 | Сообщение # 35
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 241
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline  
.
Прикрепления: 9417458.jpg (42.4 Kb)


Каждый человек создан Богом для счастья, радости и процветания, о чем говорит Слово Божье.

Сообщение отредактировал zabota07 - Четвер, 08.12.2011, 20:57
 
nikДата: Четвер, 08.12.2011, 21:13 | Сообщение # 36
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Рома, а що тобі не в носа?
 
РомаДата: Четвер, 08.12.2011, 21:17 | Сообщение # 37
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Quote (nik)
Рома, а що тобі не в носа?
-Байки.
 
nikДата: Четвер, 08.12.2011, 21:32 | Сообщение # 38
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (Рома)
-Байки.

То, реагуй трішки спокійніше і не понось без потреби. Рома, я не бачу приводу чіплятись то людей, коли є бажання то можеш і свої фотки показати, чи поділитись своїми бізнесовими успіхами.

Додано (08.12.2011, 21:32)
---------------------------------------------
Рома тобі чоловік говорить
Візьми кролицю, вона приведе кроленят які будуть добре рости і набирати вагу а коли ти зможеш їх реалізувати то пізнеєш вагу соєї праці і на отримані кошти зможеш в певній мірі забезпечити своє сімейне благо. От ти мені скажи при чому тут байки, і навіщо відразу починати сваритись?

 
gam-uaДата: Четвер, 08.12.2011, 21:36 | Сообщение # 39
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
доречі реально розказано про бізнес на кролях. тут головне не тушками торгувати а поголівям. ціна зразу на сотню вище. треба буть психологом і знати ячк людям впарювати адже бізнес так і строїться. навіть якщо стоятимеш на базарі із тушкою її потрібно впарити покупцю. якщо чекати то ніхто нічого некупить.
 
zabota07Дата: Четвер, 08.12.2011, 21:37 | Сообщение # 40
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 241
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (nik)
Рома тобі чоловік говорить
Візьми кролицю, вона приведе кроленят які будуть добре рости і набирати вагу а коли ти зможеш їх реалізувати то пізнеєш вагу соєї праці і на отримані кошти зможеш в певній мірі забезпечити своє сімейне благо. От ти мені скажи при чому тут байки, і навіщо відразу починати сваритись?

Ох я вижу ты Коля хватаиш тему быстро... Ну а рома???? даже если мертвые воскресли, он не поверит. biggrin


Каждый человек создан Богом для счастья, радости и процветания, о чем говорит Слово Божье.
 
zabota07Дата: Четвер, 08.12.2011, 21:40 | Сообщение # 41
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 241
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (gam-ua)
її потрібно впарити покупцю. якщо чекати то ніхто нічого некупить.

Да, согласен на 100% но впаривать нужно качественый товар, и бизныс пойдет в верх. Кролиководы как рыбаки все знают и все могут wink


Каждый человек создан Богом для счастья, радости и процветания, о чем говорит Слово Божье.
 
nikДата: Четвер, 08.12.2011, 21:41 | Сообщение # 42
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (gam-ua)
тут головне не тушками торгувати а поголівям.

Щоб торгувати поголів*ям, а саме породистими кроликами то тут потрібно попрацювати значно більше чим з мясом, а коли є надлишок навіть і породистих кроликів то перетворити їх у м*ясо не є проблема, головне в любій торгівлі це щоб був збут.
 
zabota07Дата: Четвер, 08.12.2011, 21:43 | Сообщение # 43
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 241
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (nik)
це щоб був збут.

biggrin
Але його треба наладыты.
И ище раз подчеркиваю нужен качественый товар, и видение на перед wink


Каждый человек создан Богом для счастья, радости и процветания, о чем говорит Слово Божье.

Сообщение отредактировал zabota07 - Четвер, 08.12.2011, 21:45
 
nikДата: Четвер, 08.12.2011, 21:45 | Сообщение # 44
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (zabota07)
Ох я вижу ты Коля хватаиш тему быстро..

Читати по картинках учать ще в дитячому садку, а коли в людини ще й бурна фантазія і гедзь підкусує то тут можна писати що попало і без кінця.
 
РомаДата: Четвер, 08.12.2011, 21:46 | Сообщение # 45
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Андрій будеш впарювать то в результаті будеш з дульою в кармані.Будеш чесним кліенти і репутація будуть рости.
 
zabota07Дата: Четвер, 08.12.2011, 21:50 | Сообщение # 46
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 241
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (nik)
Читати по картинках учать ще в дитячому садку, а коли в людини ще й бурна фантазія і гедзь підкусує то тут можна писати що попало і без кінця

happy biggrin


Каждый человек создан Богом для счастья, радости и процветания, о чем говорит Слово Божье.
 
fors23Дата: Четвер, 08.12.2011, 21:51 | Сообщение # 47
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 48
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline  
Я б теж хотів здавати мясо!!!!!!!!!!
 
nikДата: Четвер, 08.12.2011, 21:51 | Сообщение # 48
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 249
Награды: 3
Репутация: 2
Статус: Offline  
Quote (Рома)
будеш впарювать то в результаті будеш з дульою в кармані

Саме головне це чесність, є багато кролівників які успішно торгують простяками або ж кроликами змішаних порід, але вони при цьому говорять покупцю що вони пропонують і те що може з цього кроля вирости. А коли ви візьмете нахрестите що попало а потім як чисту монету зпродаєте то тут Вам і весь бізнез то на ребрах то на пиці.
 
fors23Дата: Четвер, 08.12.2011, 21:53 | Сообщение # 49
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 48
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline  
ДЕ У ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ МОЖНА ЗДАТИ!!!!!!!!!!!!! МОЖЕ З ВАС ХТО МАЄ ТОЧКУ ЗБУТУ МЯСА!!!!!!!!!!!!
 
zabota07Дата: Четвер, 08.12.2011, 21:53 | Сообщение # 50
Подполковник
Группа: Довірені
Сообщений: 241
Награды: 2
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (fors23)
Я б теж хотів здавати мясо!!!!!!!!!!

А що вам мешаит здавать его?


Каждый человек создан Богом для счастья, радости и процветания, о чем говорит Слово Божье.

Сообщение отредактировал zabota07 - Четвер, 08.12.2011, 21:54
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Кролячий бізнес » КАК ЗАРАБОТАТЬ НА КРОЛИКАХ (давайте объединять усилия в реализации)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz