Четвер, 28.03.2024, 19:29,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці КАК ЗАРАБОТАТЬ НА КРОЛИКАХ - Сторінка 5 - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Кролячий бізнес » КАК ЗАРАБОТАТЬ НА КРОЛИКАХ (давайте объединять усилия в реализации)
КАК ЗАРАБОТАТЬ НА КРОЛИКАХ
ekologДата: Середа, 18.07.2012, 10:50 | Сообщение # 201
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 299
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
Народ пишіть по чому кроляче мясо у вас на ринках. в нас такі ціни М.Луцьк 50грн за 1кг. а в м.Нововолинську 40грн за 1кг. ці на за шкірку м. Луцьк 2грн за 1 висушену. м.Нововолинськ 5 грн за 1 мокру-свіжу.
 
LVFДата: Четвер, 06.12.2012, 21:37 | Сообщение # 202
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Всім привіт! Полистав цю вітку, бачу "балакали, балакали-сіли і заплакали" cry Можу приймати до 500кг кролятини в місяць. Тушки без голови, з одною лапкою, печінка обовязково чиста, вага тушки 1,7-2,5 кг. Львів і львівська область. Плачу 40грн за кілограм. Пишіть на пошту unikrol(собака)mail.ru
 
олегДата: Четвер, 13.12.2012, 18:47 | Сообщение # 203
Группа: Гости
Статус:  
не перший рік тримаю вухастих, були і простяки і фландри і сріблясті , зупинився на останніх. хочу задати питання до всіх форумчан, скажіть будьласка що не так. за 4-5 міс ні одного разу не виходдило вигодувати кролика до ваги 3.5 кг хіба що фландри, але в цьому віці на них одні кості. при цьому годую лише натуральним кормом, без різної хімії, як вам вдається добитись таких результатів про які неодноразово згадують окремі форумчани . Ще одне запитання, якщо годувати комбікормом то можливо так і буде , але де економічна вигода якщо 1 кг комб коштує не меньше 3.5 грн .одним комбікормом не нагодуєш.
Навожу цитату з сайту каталог порід кролів.
"Молодняк сріблястої породи відрізняється гарною м'ясною скоростиглістю. При споживанні повнораціонних гранульованих комбікормів в 60-денному віці він важить в середньому 2 кг, в 90-денному 3 кг і в 120-денному - близько 4 кг. При цьому на 1 кг приросту живої маси тварини витрачають від 2,5 до 3,0 - 3,5 кг кормових одиниць. Забійний вихід у віці 90-120 днів коливається від 57 до 61%. "

звичайно наведені найкращі показники. Якщо врахувати що все у вас так гарно як на папері то не важко підрахувати що ми будемо мати щоб вигодувати кролика 4 кг він зїсть 3(корм од)*3.5 (ціна комбікорму)*4(вага кроля)*=42 грн, якщо врахувати вихід 55% то матимемо 2.2 кг тушку за ціною 40 грн за кг тобто 88 грн, але це буде лише тоді коли все буде ідеально не буде падіжу . реально ж таких показників добитись в невеликому підсобному господарстві не можливо, при цих розрахунках я не враховував затрати праці, вакцинацію, лікування і багато інших факторів які підвищують собівартість Де я помиляюсь???????????????
 
gam-uaДата: Четвер, 13.12.2012, 22:36 | Сообщение # 204
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
олег, із вами цікаво поспілкуватися. зареєструйтеся. сьогодні н афермах корм підбирають не лише по кормових одиниця. а й по білках. причом при вирощуванні телят на це особлива увага. яка у вас собівартість?
 
kalterДата: П`ятниця, 14.12.2012, 09:06 | Сообщение # 205
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Привіт форумчани
Я теж як і Олег вирощую кролів на природних кормах, але відмінність моїх кролів те, що вони без породні, вага тушок у віці 5,,,6 місяців становить 1.6...1.8 ще більше не було.
Який реальний виход тушок у Вас при такому віці породистих кролів, не по книжці так би мовити?
П.С
В найближчий час підшукую собі "Срібло" але покищо без результатів, в основному покручі які бажають видати за чисту монету.
 
олегДата: П`ятниця, 14.12.2012, 18:49 | Сообщение # 206
Группа: Гости
Статус:  
собівартість ніколи не підраховував, я годую кроликів майже всім що виросло на огороді, купую лише зерно та трошки комбікорм, тому мені підрахувати собівартість не так просто, та я і не ставив перед собою таку ціль. Мене більше цікавить як добитися таких результатів про які сказано було вище, та на мою думку все це не більше ніж вихваляння. Я не можу гарантувати чистоту породи своїх вуханів так як купував їх в різних людей (одного разу купував на фермі-все теж що і в хазяіна лише вдвічі дорожче) і ніхто мені родословної не надавав. Якщо судити по описах то в мене скоріше за все європейське срібло- світлий окрас, дорослі кролі мають вагу приблизно 3.5-4.5 кг. у віці 6 міс 2.5-3кг . Вихід м,яса приблизно 55-60% трішки кращий ніж у простяків.
наводячи вище розрахунки я взяв вартість не повнораціонного комбікорму -повнораціонний мультигейн коштує150грн за 25кг тобто 6 грн кг. якщо ним годувати то взагалі будуть лише збитки. щоб мати прибуток потрібно мати повний цикл виробництва, або хочаб власне кормовиробництво, а взагалі у всіх краінах сільське господарство особливо тваринництво було і є дотаційною галуззю . На мій погляд розбагатіти на кроликах у нашій державі не можливо.
 
ekologДата: Вівторок, 18.12.2012, 14:14 | Сообщение # 207
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 299
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline  
kalter, багато ще залежить від місця утримання кролів чи в приміщенні чи просто неба і також зовнішні фактори-тобто вплив навколишній. В мене простяки теж в 5 місяців 1,6-1,8 кг мають в забійній тушці. а от в хліві ціж кролі в 5 місяців 1,8-2,0. Породисті більше.
 
cereegaaДата: Вівторок, 18.12.2012, 20:43 | Сообщение # 208
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 47
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Всім привіт, розкажу за себе, прошлий рік тримав кролів на гранулах з добавками(сіно-люцерна, морква, капуста, кукурудза-качан), кролі в мене фландери, при окролі кролиця
саме більше має вісім кролинят, в 4 місячному віці забиваю, чиста тушка становила 2-2.5 килограми. Цей рік перейшов замість гранулів на зерно (овес, кукурудза, ячмінь, пшениця, макух-соняшниковий і сіно-люцерна, морква, капуста) за моїми підрахунками виходить дешевше купити зерносуміш10кг=22гр,ніж гранули 10кг=50гр, за один день кролику потрібно
зїсти 200 грам зерносумішу. Так я годую своїх кролів.
 
олег71Дата: Вівторок, 08.01.2013, 12:40 | Сообщение # 209
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 75
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
куди поділись оптимісти які зароблятимуть статки на кролях??????????
 
ВолодимирДата: Вівторок, 07.05.2013, 15:51 | Сообщение # 210
Группа: Гости
Статус:  
Я з Тернопільської області.Можу продавати живі кролі або кроляче мясо.Стосовно ціни можна домовитись.
 
kalterДата: Вівторок, 07.05.2013, 16:25 | Сообщение # 211
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
куди поділись оптимісти які зароблятимуть статки на кролях?????????? я вже змирився з неприбутковістью цього бізнесу, тримаю для себе ))))
 
gam-uaДата: Вівторок, 07.05.2013, 16:41 | Сообщение # 212
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
kalter, давно тебе не було. був у одного дыда. 200 кролыв. щодня забиває по одному. чисто для себе. на питання про міксоматоз, вгхк, кокцидіоз, прививки і випойки тільки очі вирячує. ніколи про це нечув і кролі не дохнуть. і клітки обикновенні. про продать говорть " А їсти тоді що?" от вам і бізнес. кролі це в першу чергу для душі, потім на мясо для сімї. а заробити можна тільки на продажі породистого молодняка по захмарній ціні. але це вже не кроликів розводити, а кролеводів.
щоб зламати цю систему заробляння грошей на людях якеі хочуть завести кролів дав знайомому кролицю дорослу на 2-3 місяці. поки виносить і вигодує приплод. чистокровна великанша. я за неї свого часу заплатив у 2 місяці 150 грн у 2010 році. отакий бізнес і заробіток на кролях.
 
kalterДата: Вівторок, 07.05.2013, 20:37 | Сообщение # 213
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Цитата (gam-ua)
kalter, давно тебе не було. був у одного дыда. 200 кролыв. щодня забиває по одному. чисто для себе. на питання про міксоматоз, вгхк, кокцидіоз, прививки і випойки тільки очі вирячує. ніколи про це нечув і кролі не дохнуть. і клітки обикновенні. про продать говорть " А їсти тоді що?" от вам і бізнес. кролі це в першу чергу для душі, потім на мясо для сімї. а заробити можна тільки на продажі породистого молодняка по захмарній ціні. але це вже не кроликів розводити, а кролеводів.щоб зламати цю систему заробляння грошей на людях якеі хочуть завести кролів дав знайомому кролицю дорослу на 2-3 місяці. поки виносить і вигодує приплод. чистокровна великанша. я за неї свого часу заплатив у 2 місяці 150 грн у 2010 році. отакий бізнес і заробіток на кролях.
Згоден на всі 100% з вище написаним.

Згоден на всі 100% з вище написаним.


Сообщение отредактировал kalter - Вівторок, 07.05.2013, 20:37
 
cereegaaДата: Вівторок, 07.05.2013, 21:43 | Сообщение # 214
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 47
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
панови я звами не згіден-тому що потрібно продавати кролів бодай небагато но потрібно перекривати росходи на корма для кролів
 
олег71Дата: Четвер, 09.05.2013, 20:41 | Сообщение # 215
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 75
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Цитата (cereegaa)
панови я звами не згіден-тому що потрібно продавати кролів бодай небагато но потрібно перекривати росходи на корма для кролів
який же це заробіток? добре якщо відібєш затрати, а прибуток тоді де? як бізнес кролівництво ні в тин ні в ворота.
 
vova22-99Дата: Четвер, 09.05.2013, 21:59 | Сообщение # 216
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
олег71,  Нормальний бізнес 40 кролематок принесе в місяць до 70-80 кролів на мясо це біля 100 кілограм мяса це грубо рахувати 5000 тисяч плюс шкіра
гривень 700 витрати сіно своє овес 100 кг 200 гр годувати сухими кормами вакцина ще гривень 100-150 податок якщо оформляти незнаю думаю 500 максимум робоча сила на початку своя а потім якщо добре піде наймати працівників на бензину 100-500 доставка мяса прибуток 4400 в місяць Я вже почав будувати шед
 
gam-uaДата: Четвер, 09.05.2013, 23:47 | Сообщение # 217
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
vova22-99, согласен. красиво виходить. но давай так рахувати.

1) 40 кролематок х 150 грн за голову=6000 за племінне поголівя. + самців на 500 грн. якщо вигодувати із своїх без відбору такий і вихід мяса буде. тим більше в любому випадку доведеться годувати в холосту десь 8 місяців.
2) своє сіно. сіно треба посіяти, покосити, поворушути, погребти, поскирдувати, привезти додому. це десь мінімум за саму перевозку 100 грн. 1 самці треба близько 1 кг сіна в день. 40 х 30 днів = 1200 кг сіна в місяцяь короче тон 3-4 треба накосити. це робота і час які також чогось коштують. не стільк зїдять скеільки перетопчуть.
3) овес. кожні в день 100 грам овса це = близько 100 кг. в місяць. да плюс молоднях який у 1,5 м вже буде повним ходом піїдать овес. 40 х 6 = 240 кролят. 1,7 кроленяти із кролематки по вашим розрахункам це нефортово. їм нада в місяць блиько 350 кг овса.
4) пиздик! 40% молодняка видохло. чого, ХЗ. якби все було ідеально то в темі "хвороби-питання, відповідь" щодня не зявляисяб повідомлення.
5) вакцинуєм лищок близько 200 кролів. 200 доз це по 20 ампул вгхк і мікса по 15 грн=600
6) кокцидіоз за 3-4 місяці зїсть десь на 150-200 грн.
7) рішаєм вопрос із гноєм: зїденого 1000 кг сіна+450 кг овса= близько півтори тону гною в місць. куда дівать? продать. весно, або осінню. а в нас травень, херова туча молодянка. гній лежить із червня по вересень, 4 міс х 1,5 тонни = 6000 кг гною посеред вашого кролячого ранчо.
8) рахуєм час. 400 кролят поділені по 20 у клітці (тут починає перти кокцидіоз і отих 40% отримуєм) і того 20 кліток. на одну клітку: дача корму 2 хв, заміна води 1 хв, підчистить 2 хв. і того 5 хв на 1 клітку х 20=  1,5 часов тільки на годування. а потом трамбуєм по траву. прицепом.
9) загальні витрати:6500+100+900+600+150=8250 грн на старт без врахування витрат на будівництво місця для утримання. а це мінівмум 30 грн 1 м квадрат.

рахуем прибуток 300 кролят за 4 місяці (нгу так получилось. то самки негуляють, до кролята дохнуть, то самка мамка погана) 300 х 2,5 кг (а більше без збалансованого комбікорму по цінін мінімум 4 грн/кг не буде) = 750 г мяса загалом. і шо з ним робить? кожен день воно хоче зрать. продаем оптом. по 50 грн кг. фортова ціна. = 37000 із великим кролячим хвостом. всі в золоті.

якби все так було просто то тисячі українців ходилиб у золоті. а взагалі напишіть у пошуку сайту "трактат" там буде про геометричну прогресію розмноження кролів.

розведення кролів у домашніх умовах на міясо із метою отримання прибутку це повна лажа. якщо тільки хто і заробляє то на розведенні кролиководів втюхуванням їм нових технологій і суперових нових порід кролів по ціні нового велосипеда.
 
gam-uaДата: Четвер, 09.05.2013, 23:48 | Сообщение # 218
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
vova22-99, а взагалі я вам бажаю успіху. і буду тількти радий якщо ваш бізнес план вдасться втілити в життя. нажаль тут таких багато було.
 
vova22-99Дата: П`ятниця, 10.05.2013, 22:51 | Сообщение # 219
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
gam-ua, на мою думку невсе так погано моточне пололівя планую виростити самому 4-5 моток і 3 кроля Кролі різні лінії я неспішу сіно своє овес 4 кролі вартість вівса на місяць 1,7 кроленята це неправильно поняв 10 самок парую 1 числа одного місяця наступних 10 знов 1 числа наступного місяця і так далі і кожного місяця буду мати від 10 самок кролів 70 кролів якщо все буде добре Про вакцинацію говорив я з одним кролівником який має ферму так він вакцинує Одного разу попалася вакцина нездала чи зберігали в аптеці не при ті температурі і 50 кролів закопав тепер бере вакцину напряму з Чехії я хочу попробувати вакцинувати тільки самок і кролів для них хоча я можу і помилятися Щодо годуваня то я ставлю шед на 26 віділень з сіниками кормушками для вівса і автоматичними напувалкати а гній буде падати в довге корито заду за шедом щодо гною то він мені мішати небуде для нього є спіціальне місце Збут зпочатку оптовикам і паралельно шукати інші ринки збуте це магазини ресторани кафе Вот такий в мене план А може це справді лажа но я оптиміст
 
gam-uaДата: Субота, 11.05.2013, 12:49 | Сообщение # 220
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
vova22-99, я бажаю вам успіху. і хотілося б побачити ваше будівництво шеда в фотографіях. багатьом буде цікаво.
 
vova22-99Дата: Неділя, 12.05.2013, 07:57 | Сообщение # 221
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
будівництво іде дуже помалу зараз тільки стовбчики забетонувавпід шед часу нема закінчу місяців за 3 хотів би знати чи піде цеф бізнес чи ні хто що думає
 
QvipmenДата: Неділя, 12.05.2013, 09:58 | Сообщение # 222
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 41
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
головне бажання і все у вас піде.
 
mr20Дата: Понеділок, 13.05.2013, 13:57 | Сообщение # 223
Группа: Гости
Статус:  
Давайте я вам трошки розкажу про реалії цього бізнесу з власного досвіду

Додано (13.05.2013, 12:49)
---------------------------------------------
Маю маленьку кролеферму на 25 кролематок. Великими порадами не запймаюсь, бо вважаю це нерентабельним (переконувати мене не треба).
Так що я можу вам сказати. Це бізнес. Так невеликий, але він приносить гроші.
Тепер все попорядку. На 1 кролематку треба 5 кліток. тобто одну для утримання само кролематки і 4 для відсадки молодняка і вигодовування до віку 5-5,5 міс.
Тобто на 25 кролематок 125 штук. У мене 135. Враховував ще клітки для самців + декілька резервних для жуде активних молдодих самців....

Додано (13.05.2013, 12:54)
---------------------------------------------
Тепер про витрати. Усі клітки у мене 100*50*45 (висота). Згруповані по 3 шткуи (тобто 3 яруси). Це не обов"язково, просто у мене місця мало було.
Отже собівартість одного блока 800 грн. Дерево купував по 1200 грн за куб, сітка по 25-30 грн за м. Сам виготовляв.
тобто на 45 блоків витратив 36000 грн. У мене бункерні кормушки і ніпельні поїлки. На цьому можна трошки здешевити.

Додано (13.05.2013, 13:28)
---------------------------------------------
кролематки я отримав з власного маленького господарства шляхом відбору від п"яти кролиць кращих кроленят протягом року. Самців купив.
Отже, протягом року від 25 кролиць можна отримати і виростити 750 кроликів (30 штук від однієї враховуючи відхід).
Для того, щоб виростити їх до живої маси 3,7-4,00 кг потрібно 15 тон зерносуміші (по 20 кг на 1 враховуючи витрати на утримання кролематок).

Додано (13.05.2013, 13:34)
---------------------------------------------
Даю овес, пшеницю, ячмінь і кукурудзу.
Усе купую в період жнив (тоді найнища ціна) і закуповую стільки, щоб вистарчило до наступних.
Отже, за 1 тонну я плачу в середньому 1700 грн (такі ціни у нас в регіоні. Пшениця 1800, ячмінь 1800, овес 1500, кукурудза 1550).
Усе зерно буде коштувати 25500 грн. Це уже враховуючи доставку....
Що стосується сіна, то я його не купую, але дармовим чи халявним не вважаю.
Щоб забезпечити усіх кроликів витрачаю на люцерну, мішанку, конюшину.... (в основному оплачую вартість насіння і роботу с/г техніки ) десь 3500 грн

Додано (13.05.2013, 13:39)
---------------------------------------------
Ще одна важлива стаття витрат - щеплення.
Молодняку роблю один укол Песторін- мормікс по ціні 2,7 грн + кокдіостатик для пропойки + щось від глистів.... Разом 3,5 грн.
Отже на 750 штук потрібно 2625 грн.
Ще крім того щеплення кролематок 150 грн.
Кролі у мене знаходяться далеко від дому, тому ще 6000 грн на пальне в рік
.

Додано (13.05.2013, 13:48)
---------------------------------------------
Разом усі витрати становлять приблизно 38000грн (не враховуємо вартість кліток)
Тепер результат. Куди я продаю м"ясо і як це довга історі.Врахуємо найпростіший варіант.
Ви усіх кроликів продаєте перекупщикам по 50 грн за кг. Це мінімальна ціна і продати досить легко.
тобто 750 штук * 1,75 (середня маса тушки )* 50 грн = 65625 грн. Якщо відняти усі витрати, то отримаємо 27625 грн прибутку.
Усі кролики були у шкурі. 750 в середньому по 7 грн = 5250.
Разом 32875 грн.
Це в місяць 2740. досить непогана зарплата як для середньостатистичного українця.

Додано (13.05.2013, 13:53)
---------------------------------------------
Зараз усі почнуть писати про витрати на працю.....
Це найпростіший варіант.
Для обслуговування кролів я витрачаю 3 години після роботи у вівторок і цілий день в суботу.
Не так вже багато часу.
Якщо організувати продаж м"яса постійним клієнтам по вищій ціні .... то ясна річ, що часу потрібно більше, але і заробіток буде набагато більшим.
Так успіхів усім і не забувайте, що крім м"яса можна продавати кролів на плем"я, а це вже зовсім інші гроші.
Єдина відмінність - що це розведення уже не кролів, а кролеководів)))))))))))))

Додано (13.05.2013, 13:57)
---------------------------------------------
І ще одне. Як і любий бізнес кролики потребують вкладення коштів. Якщо хочите організувати кролеферму хочаб на 20 кролематок і не маєте 50000 грн, то не мучте тварин і самі не мучтись

 
gam-uaДата: Понеділок, 13.05.2013, 20:06 | Сообщение # 224
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
mr20, а як у вас із падежем? який відсоток? тільки ніколи неповірю що немає падежу. адже в радянськолму союзі на фермах і то без падежу не обходилось.
 
goropa72Дата: Понеділок, 13.05.2013, 21:49 | Сообщение # 225
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 22
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
gam-ua, гарно дядько розтарабанив, аж образливо стало і мій Куцик поліз до себе в клітку. сьогодні він вже не вийде у мене складається таке враження що забій кролів на мясо він вважає як геноцид проти свого народу (раси)
 
gam-uaДата: Вівторок, 14.05.2013, 08:08 | Сообщение # 226
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
goropa72, так а в чому саме образа?
 
mr20Дата: Середа, 15.05.2013, 11:25 | Сообщение # 227
Группа: Гости
Статус:  
просто усі ми гуманні кролеководи і кроликів тримаємо просто для душі, а вбити його - це негуманно, от і образився))))

Додано (15.05.2013, 11:25)
---------------------------------------------
На рахунок падежа.
Падіж звісно є, але в основному серед молодняка. З цією проблемою я поборотись ніяк не можу. В основному гине мальок у віці до 2-х місяців.
Тому коли писав ,то враховував це, 30 шт від однієї кролиці в середньому. Я стараюсь отримати 5-6 окролів за рік.
Тобто 5 окролів по 6 шт = 30. А на падіж іде десь до 15 відсодків. Але є окроли і по 8 і по 10. Тобто реально від однієї самки вигодувати 30 кроликів.
Що стосується корму який з"їли кролики які відійшли, то його дуже мало, адже уже писав що відмирають в основному малі кролі.
Крім того певний відсоток кролів продаю на плем"я по 200-250 грн за шт, отже в середньому цей більший прибуток перекриває падіж.
От і все. Сперечатись я ні з ким не хочу і доводити нікому теж нічого не буду.
Просто розписав найпростішу схему заробітку на кроликах. Я її перевіряв і в мене вийшло.
Так що успіхів усім у починаннях кролячого бізнесу. А хто пише що на кроликах нічого не заробляє, а сам продає кролиць як племінний матеріал по 500 грн, то просто обманює людей.
Що стосується ціни на комбікорм у 5 грн за кг - то варінти два. Або переходьте на зерно, або виготовляйте власний.

 
gam-uaДата: Четвер, 16.05.2013, 07:45 | Сообщение # 228
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
mr20, завантажте фото ферми. дуже цікаво.
 
VolodyaBeleyДата: Субота, 25.05.2013, 15:33 | Сообщение # 229
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
mr20, розкажіть ,будь-ласка більш детально з усіма витратами на утримання кролів, а також як зробити власний корм щоб було максимально кормових одиниць
 
cocon123Дата: Неділя, 26.05.2013, 21:17 | Сообщение # 230
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 46
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Цитата (mr20)
реалії цього бізнесу з власного досвіду
неплохо все разложено .....и в принципе понятно...есть правда  пару ньюансов.....\но незначительных\.....


igor

Сообщение отредактировал cocon123 - Неділя, 26.05.2013, 21:53
 
mr20Дата: Вівторок, 04.06.2013, 19:34 | Сообщение # 231
Группа: Гости
Статус:  
Фото я обов"язково виставлю, але через 2 місяці. Закінчу ремонт, пофарбую клітки, виготовлю декілька нових, а то якось негарно показувати все старе і некрасиве))))) Про корм щось навіть не знаю, що написати. Годую зерном, воно постійно є в кормушках. От і все. Стараюсь давати різне зерно. Мрію про власний гронулятор, але шкода 2-3 тис дол. А усі витрати дуже важко порахувати. Можливо, але я цим якось так дуже прискіпливо не займався. І важко порахувати кожен болтик потрачений на клітку і скільки точно пішло бензини щоб привсти сіно....
 
vova22-99Дата: Четвер, 06.06.2013, 22:16 | Сообщение # 232
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
mr20, Що ви скажете рентабельно займатися кролями чи ні в мене вчора кролиця здохла кроленятам 11 днів кинув кроленята до другої але там два кроленята по 21 день принаймі нукусає
 
cocon123Дата: Субота, 15.06.2013, 19:47 | Сообщение # 233
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 46
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Цитата (mr20)
Мрію про власний гронулятор, але шкода 2-3 тис дол.
а чо такой дорогой..???   есть же и по дешевле


igor

Сообщение отредактировал cocon123 - Субота, 15.06.2013, 19:51
 
ПАЛЧЕЙДата: Четвер, 13.02.2014, 16:16 | Сообщение # 234
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 4
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
vova22-99,  Доброго  Вам дня.  Як справи у бізнесі по вирощуванню кролів?
 
alexinf1213Дата: Понеділок, 14.06.2021, 23:00 | Сообщение # 235
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
где все?
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Кролячий бізнес » КАК ЗАРАБОТАТЬ НА КРОЛИКАХ (давайте объединять усилия в реализации)
  • Сторінка 5 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz