Субота, 20.04.2024, 03:27,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Хвороби: Питання-Відповідь - Сторінка 3 - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Хвороби кролів » Хвороби: Питання-Відповідь
Хвороби: Питання-Відповідь
kalterДата: Вівторок, 23.08.2011, 12:46 | Сообщение # 101
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Від вушного кліща є гарний і дієвий рецепт:
1. Прокепятити звичайну соняшникову олію, дочекатися докі охолоне повністью.
2. залити у вуха.
3. Кріль буде матлахати вухами і те се, але результат буде на лице, і давити нічого не нада.
 
gam-uaДата: Вівторок, 23.08.2011, 14:56 | Сообщение # 102
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
kalter, поправка, не у внутрішнє вухо! а на раковину вуха уражену кліщем.
 
РомаДата: Середа, 24.08.2011, 10:54 | Сообщение # 103
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
У внутрішнє також. є припарат амітразін це капати у вухо і вушну ракокину,а є івермектин це колоти підшкірно по о,3 куба він здається і від гільмітів.
 
Romachka112Дата: Четвер, 25.08.2011, 07:17 | Сообщение # 104
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
всім дякую... буду мати на увазі.....)))))
 
gam-uaДата: Четвер, 25.08.2011, 07:43 | Сообщение # 105
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Рома, привіт, давно тебе небачив.

вушна раковина і внутрішнє вухо, хіба варто на слухову перетинку лити олію?

щодо уколів незнаю, не застосовував.
 
kalterДата: П`ятниця, 26.08.2011, 07:41 | Сообщение # 106
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Quote (gam-ua)
Рома, привіт, давно тебе небачив.

вушна раковина і внутрішнє вухо, хіба варто на слухову перетинку лити олію?

щодо уколів незнаю, не застосовував.

Ну а людям як капають каплі у вуха )))) нічого не буде, олія не агресивна.. здається, камфорна олія!


Сообщение отредактировал kalter - П`ятниця, 26.08.2011, 07:44
 
gromadskayaДата: П`ятниця, 26.08.2011, 11:07 | Сообщение # 107
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
В мене втому році влітку теж всі кролики похворіли міксоматозом, такі страшні були що дивитися важко на них було, хтось порадив випустити їх на волю....ми випустили тільки не на волю, а на подвір*я.......вони вигризли все: і червоні бурячки і петрушку, короче все що влізло....вижили всі, крім однієї кролиці яка заглянула вгості до мого пса Вулканчика. два місяці назад одна з тих кролиць що перехворіла болячкою привела кроленят, в 5 тижнів довелося відлучити їх, бо погризли їй дуже соски, на слідуючий день майже в усіх були припухші очі...троє загинуло ще будучи біля кролиці. cry ....вичитала на цьомуж сайті що треба годувати чорнобривцями, так і зробила....після того гинути перестали і очі розплющилися cool але в моєму господарстві щось не ладне...знаєте є приказка...як не вмер данило, то болячка вдушила.......ще двоє малих втікли через кормушку cry ...Кролематка так відгуляла з кролем, що паранила спину....тепер рана гноїться......пороблено і задавнено

Додано (26.08.2011, 12:07)
---------------------------------------------
І в мене похворіли привиті кролята трьохмісячного віку..... cry Але хвороба якось не так протікає....в них страшний нежить, кашляють дуже...може їм спробувати антибіотик поколоти або що...ну щоб від пневмонії не повмерали cry як же їм допомогти

 
kalterДата: П`ятниця, 26.08.2011, 14:00 | Сообщение # 108
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
А який сенс, вони навіть якщо і виживуть, будуть носіями. на племя їх не варто буде використовувати, чогось мені так думається.
 
gam-uaДата: Понеділок, 29.08.2011, 12:11 | Сообщение # 109
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Yourik, kalter, gromadskaya, привіт всім! Можете мене привітатти, у моєму господарстві міксоматоз. хвора покищо одна кролиця. сьогодні вже третій-4 день. на другий день ховроби (мене напередодні дома небуло) проколов бровасептол, 2 куби на 4 кг ваги. ніби трохи очі відкрились. сьогодні проведу вакцинацію всього поголівя. планував зробити це ще минулих вихідних, проте довелося відлучитися. повернувся а ту таке.

сьогодні проколов інтерферон (імуностимулятор). дорослим його колють 3 кубики. я в колов кролиці 1, ще один планую годині о 5.
хоч сьогодні хоч завтра проколю антибіотик знову.

в перший день дав жменю чорнробривців. подивимось на результат. планую зробити із них відвар.

конюктивіт, який починався сьогодні повністю зник.
-------------------------------
чому я так лікую (лікування від міксоматозу нерозроблено):
1) антибіотик врятує від можливих інфекційних процесів, які виражені в опухолях і які можут ьперекинутися на легеі і інші органи.
2) інтерферон (білок люди який неогбхідний для імунітету)лікує від вірусів, а як відомо жоден антибіотик безсилий проти них.
3) чорнобривці нібито перевірений засіб від міксоматозу.

--------------------------------
планую проколоти якусь групу вітамінів.
якщо погодиться знайомий, то хочу із його кролів через вушну артерію взяти кров і вколоти хворому. його кролі не так давно вакциновані.
-----------------------------
хоч втрачу все поголівя, хоч буде якийсь толк. тоді з вас мені медаль.
 
YourikДата: Понеділок, 29.08.2011, 12:30 | Сообщение # 110
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 52
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Удачі в лікуванні...
 
gam-uaДата: Понеділок, 29.08.2011, 12:50 | Сообщение # 111
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Yourik, твої слова да кролю в вуха.
 
kalterДата: Понеділок, 29.08.2011, 14:15 | Сообщение # 112
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
gam-ua ми віримо в тебе, і знову я на свому, відбери якогось кроля, забадяж йому укол "Капустина" ))))
 
seyvalterДата: Понеділок, 29.08.2011, 14:33 | Сообщение # 113
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Я просто КОЖЕН ДЕНЬ даю по трошки чорнобривці. Профілактика краща за лікування.
 
gam-uaДата: Понеділок, 29.08.2011, 14:38 | Сообщение # 114
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
kalter, яукол капустіна потребує свіжих яєць із гнізда а я таких немаю. якщо я правильно зрозумів. то імуностимулятори саме за таго принципу і працюють як укол капустіна.

seyvalter, це точно.

--------------------------------
бентежить лише одне, кріль залишиться носієм вірусу? в такому разі кролята родяться із імунітетом чи як?
 
kalterДата: Понеділок, 29.08.2011, 15:31 | Сообщение # 115
Подполковник
Группа: Друзі
Сообщений: 235
Награды: 2
Репутация: 4
Статус: Offline  
Як шкода, а мігби бути цікавий дослід.
 
gam-uaДата: Вівторок, 30.08.2011, 07:24 | Сообщение # 116
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
вчора дав ще раз бровасептол.

повторив іннєкцію інтерферону.

ранком дав чорнобривців.

кролиця погано їсть, пішла відмова від корму. зовнішні озхнаки мікси залишаються без змін, конюктивіт неспостерігається, очі бачать. четвертий день хвороби.

провакцинував все стадо, виявив хворого кроля, ознаки:опущені вуха, катастрофічна втрата ваги, загальне знесилення.буду випоювати козячим молоком.
 
cocon123Дата: Середа, 31.08.2011, 23:38 | Сообщение # 117
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 46
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
яка зараз обстановка в твому господарстві,,,вдалося врятувати кроля,і як остальне поголівя,,,

igor
 
ИгорьДата: Неділя, 04.09.2011, 15:58 | Сообщение # 118
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Добрий день вушного кліща все життя мій батько виводив за допомогою сонящникової олії та кирасину я теж так роблю допомагає 100%
 
ИгорьДата: Неділя, 04.09.2011, 16:08 | Сообщение # 119
Рядовой
Группа: Довірені
Сообщений: 14
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
gam-ua, а що таке укол капустіна вперше чую розкажи підробніше дякую. Доречі у мене цого літа теж кролі на міксаматоз захворіли майже всі так я їм зробив подвійну прививку та кожного ранку давав чорнобривіці та у воду додавав дитячій імутал для підвищення імунної системи всі кролі вижили.
 
ФландерДата: Неділя, 04.09.2011, 20:50 | Сообщение # 120
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 81
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline  
http://forum.sibmama.ru/viewtopic.php?t=30190
Якщо є бажання поексперементувати - пробуйте що получиться.
На кролях теж успішно застосовують.


Сообщение отредактировал Фландер - Неділя, 04.09.2011, 20:52
 
yanuskaДата: П`ятниця, 23.09.2011, 10:46 | Сообщение # 121
Группа: Гости
Статус:  
миксоматоз возможно вылечить? заболел 4рех месячний декоративный кролик='(
 
seyvalterДата: Понеділок, 26.09.2011, 10:27 | Сообщение # 122
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
корми чорнобривцями має пройти.
 
ЕляДата: Середа, 28.09.2011, 10:54 | Сообщение # 123
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Ознаки: здуття, кал темно-червоного, аж бурякового кольору.
Здуття виявила вранці, смерть наступила в обідню пору.
Це молода кроличка, непарована.

напередодні ввела в раціон топінамбур

зазвичай годую сіном, коренеплодами, кукурудзою
Підскажіть яке це захворювання?
 
ФландерДата: Середа, 28.09.2011, 14:12 | Сообщение # 124
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 81
Награды: 2
Репутация: 1
Статус: Offline  
Не геморогічка часом?
Ви щеплення робили кролям?
 
seyvalterДата: Середа, 28.09.2011, 16:21 | Сообщение # 125
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (Фландер)
Не геморогічка часом?


При геморогічці кроля як громом б"є, здихає раптово без всяких ознак . І голова у трупа ЗАВЖДИ закинута на спину (+ часто кров з носа). Ще - геморогічка не б"є кролят до 2-х місяців...
А це походу звичайний коксидіоз пробив - багато раптово дали зеленого. Треба було давати потрошку, мішаючи з сіном - доки не звикне... лікувння від такого - Телозомікол + викинути з раціону зелень доки здуття не спаде.
 
ЕляДата: Середа, 28.09.2011, 17:30 | Сообщение # 126
Рядовой
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Дякую за поради:)

Щеплення робили проти геморогічки і ще якогось захворювання, точно не запам'ятала :((
Була закинута голова. Можливо потрібно іншим для профілактики телозомікол дати, бо у клітці, ще 3 кроличок залишилось?
 
gam-uaДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:12 | Сообщение # 127
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
як показує мій досвід, закинута голова ще привід для встановлення діагнозу.здуття могло бути і не через кокцидіоз.
 
СаняДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:12 | Сообщение # 128
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 44
Награды: 2
Репутация: 3
Статус: Offline  
ПОДСКАЖИТЕ, ЧТО ЕТО МОЖЕТ БЫТЬ,ЧТО ЗА БОЛЕЗНЬ !!!




Прикрепления: 0593241.jpg (390.3 Kb) · 7308814.jpg (331.1 Kb) · 6480748.jpg (217.8 Kb) · 0124126.jpg (398.2 Kb)


Сообщение отредактировал gam-ua - Четвер, 16.12.2010, 12:16
 
yurecДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:12 | Сообщение # 129
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
сьогодні годував кролів, проводив огляд їх і побачив шо в кролиці спух сосок, мабуть десь його зачипила і занесла інфекцію
підкажіть чим лікувати ?
чи безполезно?
бажано поскорше
зараніє дякую
 
vetal803Дата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:12 | Сообщение # 130
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 9
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline  
не впевнений, але схоже на міксоматоз, фактично не виліковно і дуже заразно, влітку декілька кролів мені вдалося врятувати чорнобривцями.

Додано (16.12.2010, 11:55)
---------------------------------------------
також може допомогти корінь полині.
на такій стадії вилікувати навряд вийде, але при першій появі впринципі можливо.
відразу відсиляйте!

 
МаксДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:12 | Сообщение # 131
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Як це спух сосок, можливо він просто пустий, кролиця покормила кроленят. Чи всі інші соски оттянуті(повні). Подивись чи не має на ньому укусів, подряпин. Чи не йде з нього гній. Також у клітці повинна буди підстилка якщо вона знаходиться у клітках зовнішнього утримання, тому що можливо вона його застудила. можливо це мастит.
 
gam-uaДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:12 | Сообщение # 132
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Добридень шановні, дякую всівм хто відгукнувся.

На особисту скриньку надійшов дист від "Петро Кочерган". А у нас різна кодировка листів. тому даю оригінал і підправлене.
"д агноз не знаю не добре видно по фото але було под бне у мого самця випадала шерсть до голо шк ри -це недостача в там н в давав до ди с рки все поросло !"

"діагноз не знаю і не добре видно по фото але було подібне у мого самця випадала шерсть до голої шкіри -це недостача вітамінів давав до їди сірки все поросло !

прохання, залишайте коменти н афорумі!

 
yurecДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:12 | Сообщение # 133
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
самка без кроленят
а спухло типу загноэня
можливо поранилась але рани нема тыльки маленька дирочка
 
МаксДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:13 | Сообщение # 134
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
всем привет у меня заболела кролица у нее постояно левоя сторона мордочьки мокроя. что пдскажете ?

Додано (13.12.2010, 23:03)
---------------------------------------------
Саня,

Подивись якщо у неї тече з носа слиз(або збирається гній білого кольоро) то я раджу прколоти її препаратом який можна купити у звичайнійц аптеці ЛІНКОМІЦИН АМПУЛИ ПО 1 МЛ. ПРОКОЛОТИ ВНУТРИМИЩЕЧНО 2-3 ДНІ. РЕЗУЛЬТАТ ВЖЕ ВИДНО НА 2 ДЕНЬ. мОЖНА ВИКОРИСТАТИ ПРЕПАРАТ АНАЛОГ ЛІНКОМІЦИНУ, зкапитаєте в аптеці.

ТАКОЖ ПОТРІБНО ЩОБ У КЛІТЦІ НЕ БУЛО ВОЛОГОСТІ, ПРОТЯГІВІ НЕ ДАВАТИ ЗАПИЛЕНИЙ КОРМ.

Цей препарат я застосовую у практиці не тільки для лікування дихальної системи. Кролиця була зламала ногу одну а через декілька днів іншу лапи застрягли у сітці. так ось всі казали заріж її та й усе але вилікував хоча пішло зараження використовував цей же препарат ампула 2 мл. колов його 5 днів. Зараження ліквідував і лапи зрослися. ЗАРАЗ ПОКАЗАЛА СЕБЕ ДОБРОЮ КРОЛИЦЕЮ.

Додано (14.12.2010, 18:43)
---------------------------------------------
Я ДУМАЮ, ЩО ЦЕ ТОЧНО НЕ МІКСОМАТОЗ І НЕ ЗАРАЗНА ХВОРОБА. СЕЗОН НА ЦІ ЗАХВОРЮВАННЯ ВЖЕ ПРОЙШОВ, АЛЕ БЛОХИ МОЖУТЬ ВСЕ.

 
МаксДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:13 | Сообщение # 135
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
yurec, дирочка це від пошкодження.(чи це та - через яку кроленята тянуть молоко). Оброби перекисом водню а потім намаж мазью якщо є гній то можливо можна намазати мазью вишневського вона витягує гній, або синтоміциновою
 
ГостьДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:13 | Сообщение # 136
Группа: Гости
Статус:  
Макс понемаеш ето с носом все в порядке чистый сухой но седня я заметел что пух начел отподать по немногу там где мокро.
а она еще и беременоя,колоть можно ?
и вопще ето страшно !! ааа?
 
yurecДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:13 | Сообщение # 137
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
попробую
з соска тече гній але не багато
помазав іхтіолом
вроді помагає
 
ГостьДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:13 | Сообщение # 138
Группа: Гости
Статус:  
ето я седня был в вет-аптеке мне сказали что ето может бить лешай дали мазь,сказали мазоть 2 раза на день !!!
бедем пробовать!
а лешай ето серезно а ?

Додано (15.12.2010, 12:36)
---------------------------------------------
не нос сухой и чистый глаза вроде тоже а левый бок мордочьки мокрый и пух начел понемногу выподлать.
а как фото вставеть !!! чтоб показать ааа??

 
МаксДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:13 | Сообщение # 139
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Значить маж і далі.
 
gam-uaДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:13 | Сообщение # 140
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Я думаю, що це екзема. Хоча я можу помилятися.

Диагноз на острую экзему ставят на основании ее особенностей. Экзема одно из наиболее распространенных заболеваний кожи; в обычной лечебной практике трудно и редко устанавливаются этиологические факторы; болезнь воспалительного характера с захватом вначале сосочкового и эпидермального слоя, а затем ретикулярного. Воспалительный процесс при острой экземе распространяется на соседние участки; экзема – болезнь полиморфная, т.е. на пораженном участке можно обнаружить несколько стадий ее развития; острая экзема нередко быстро прекращается без лечения , но наряду с этим встречаются упорные или совсем незначимые формы ее; экзема часто после излечения дает рецидивы; при экземе преимущественно наблюдаются признаки зуда и только в мокнущей стадии преобладают признаки боли.

Дифференциальный диагноз.

Экземы необходимо отличать от чесотки, трихофитии, демодекоза.

Лечение при экземах.

Прежде всего нужно устранить все раздражающие кожу факторы (грязь, сырость, интенсивные солнечные лучи, кожные паразиты, всевозможные химические вещества и т.д.) Рацион больных должен быть полноценным по белковому, минеральному, и витаминному составу. В него вводят достаточное количество аминокислот метионина, цистина, а также микроэлементов кобальта, цинка и серы.
Лечение при экземе следует проводить как можно раньше, с учётом стадии развития, принимать меры по устранению причинных и способствующих факторов заболевания. Местное лечение редко приводит к выздоровлению в короткие сроки. Лучшие результаты даёт комплексное решение, базирующееся на данных клинико-лабораторного исследования животного, страдающего экземой. На основании результатов исследования намечают местное и общее лечение, направленное на ликвидацию экземы и на устранение причин способствовавших её возникновению.

Одновременно целесообразно провести десенсибилизацию организма.

Для этого животному через день или ежедневно внутривенно вливают 10 % раствор хлористого кальция. Делают 10 – 15 вливаний, особенно при сильной или длительной экссудации серозной жидкости в мокнущей стадии. Можно вводить 10 – 20 % раствор гипосульфита натрия (10 – 15 вливаний), 10 % раствор бромистого натрия, который лучше действует при смешивании с хлористым кальцием (8 – 12 вливаний).

Можно применять аутогемотерапию и лактотерапию; они способствуют повышению сопротивляемости и десенсибилизации организма. Анемичным животным рекомендуется 2 – 3 – разовые переливания крови через 5 – 7 дней, собакам по 10 – 20 – 50 мл.
Как десенсибилизирующее средство инъекцируют в мышцы 5 % аскорбиновую кислоту. Требуется от 15 до 25 инъекций. Лучшие результаты получают при сочетании инъекций аскорбиновой кислоты с тиамином через каждые 2 – 3 дня, дополнительно следует инъецировать циакобалами. Рекомендуется ретинол, особенно в корочковой и чешуйчатой стадиях, для нормализации и стимуляции эпидермизации.

При экземах, возникших на фоне хронических гастритов, заболеваний печени и вегетативных расстройств, рекомендуется применять 0,5 – 2 % раствор новокаина внутрь. Мелким животным по 10 – 15 мл, крупным – по 50 – 100 мл 3 раза в день за 30 минут до кормления на протяжении 20 дней. Эффективно применять 0,25 – 0,5 % раствор новокаина внутривенно. Мелким животным начинают с 1 – 2 мл и доводят до 10 мл, прибавляя каждый день по 1 мл. Всего делают 10 – 15 инъекций. Если экзема локализуется на конечности животного можно применить циркулярный новокаинантибиотиковый блок.

В целях нормализации трофики и снижения экссудации следует в первых трех стадиях экземы инъецировать под экзематозный очаг 0,25 % раствор новокаина с гидрокортизоном (на 10 мл новокаина 1 мл гидрокортизона, а в пустулезной и мокнущей стадиях добавлять 1 – 2 мл гентомицина). Вводят в нескольких местах непораженной кожи так, чтобы раствор проник под экзематозную пораженную кожу.

Экземы в области головы и шеи лечат внутрикожным введением 0,25 % раствора новокаина. Инъекции делают на стороне поражения, сбоку от гребня шеи, начиная от уровня 2 – 3 шейного позвонка до уровня 3 – 4 – го остистого отростка грудного позвонка шириной в 2 – 3 пальца. За сутки до проведения блокады шерсть выбривают. Перед инъекциями кожу тщательно протирают йодированным спиртом. В каждую точку инъекцируют 1 – 2 капли раствора до образования лимонной корочки, вколы делают в шахматном порядке на расстоянии 1 – 1,5 см. При необходимости блокаду повторяют через каждые 3 дня.
В случае поражения экземой грудной конечности инъекции делают сбоку от гребня холки, начиная от уровня 3-го до 7 – 8-го грудинного позвонка, а при поражении грудной части туловища – сбоку от гребня спины и поясницы от уровня 8-го до 12-го остистого отростка грудного позвонка.

Местное лечение.

Необходимо считаться с тем, что «экзема боится воды». Поэтому очищать экзематозные участки от загрязнения водой можно только с нейтральным мылом и однократно (5 % водный раствор зеленого мыла, 3 % раствор борной кислоты, 5 % раствор натрия гидрокарбоната, 0,2 % - этакридина, 2 % - танина). Вымытую зону освобождают ножницами от шерсти. В последующем экзематозные участки кожи очищают при помощи сухих стерильных ватных шариков, а соседние участки протирают шариками, пропитанными 70 % спиртом.

Следует учитывать «привыкание» экзематозного участка к используемому медикаменту. В связи с этим, возникает необходимость чаще, чем при другой паталогии, менять лечебные средства.

В эритематозной и папулезной стадиях целесообразно кратковременно в течении дня применять в виде примочек холодные (2 – 4 С) антимикробные вяжущие или дубящие водные растворы: риванола 1:500, 2 % свинцовую воду;0,5 –1 % резорцин, 3 – 5 % танин, 0,25 – 0,5 % нитрат серебра (ляпис). Эти растворы снижают гиперемию, экссудацию и умеряют зуд, а также способствуют обратному развитию процесса и предупреждают переход в последующие стадии. С этой же целью применяют легкие повязки, пропитанные противовоспалительными гормонами – дермозолоном, синаларом, лоринденом и друними кортикостероидами. При наличии сильного зуда к ним добавляют новокаин до 0,5 % концентрации, либо после примочек наносят на зону экземы мазь, включающую 3 г анестезина, 10 г окиси цинка, вазелина и ланолина по 5 г. В везикулярной, пустулезной стадиях и при мокнущих экземах применяют только спиртовые вяжущие и антимикробные растворы для смазывания экзематозной зоны и пограничной с ней кожи (бриллиантгрюн, малахитгрюн).

При всех стадиях экземы, кроме мокнущей, заслуживает применения 10 % спиртовый раствор второй фракции АСД на 70 % этиловом спирте в смеси с 50 мл касторового масла. Марлевые салфетки, пропитанные этой эмульсией, накладывают на экзематозную зону и прибинтовывают. Меняют повязки 2 раза в день. Под влиянием аппликации, вначале наблюдается резкое обострение в зоне экземы, а затем воспалительные явления стихают и происходит восстановление эпидермиса. При хронической экземе касторовое масло заменяют витаминизированным рыбьим жиром, который размягчает корки и способствует отторжению многослойного наложения ороговевшего эпителия.

При снижении воспалительных признаков и уменьшении экссудации целесообразно применять при мокнущей экземе подсушивающие и уменьшающие зуд пудры: ментола 2 г, очищенного серного цвета 5 г, окиси цинка 30 г, пшеничного крахмала 50 г – или микстуры: окиси цинка, пшеничного крахмала, субнитрата висмута, свинцовой воды, глицерина по 25 г, очищенного серного цвета 10 г.
При необходимости более активно подавить микробы, не вызывая при этом перераздражения кожи используют линимент : йодоформа (ксероформа), норсульфазола 3 – 5 г, масло оливковое до 100 г; им обильно смачивают салфетки, которые накладывают на зону поражения.

При уменьшении экссудата и подсыхании мокнущей поверхности используют индефферентные мази Zinci Oxydati, Bismuti subnitratis aa 5,0;Ung.Linimenti;Инд. Simplicis aa 45,0; наносят тонким слоем и закрывают легкой бинтовой повязкой. Можно применять также лекарственные формы по следующим прописям:
Rp.: Sulfuris praecipitati (или depurati) 7,0
Picis liguidae 10,0 – 25,0
Vaselini flavi ad 100,0
M.F. Ung.
D.S. Втирать 1 – 2 раза в день при хронической экземе.
Назначают рассасывающие средства:
Rp.:Ung. Sulfurati; simplicis 25,0
Kalii carbonici 15,0
Picis liguidae 2,5
M.D.S. Энергично втирать 1 раз в день. Через неделю смыть и лечение повторять (5 – 7 недель) до полного рассасывания клеточной соединительной инфильтрации, прекращения шелушения, зуда и отрастания волос.
В местах с нежной кожей целесообразно применять спермацетовую мазь. Хорошо применять нежнодействующие кератопластические пасты Лассара.

После ослабления воспалительных явлений и при наличии признаков застойной гиперемии целесообразно для рассасывания экссудата, инфильтрата добавлять к вышеприведенным мазям и пастам ихтиол – от 3 до 5 %; деготь – от 1 до 3 %; АСД –2 или протеинопиролизин – до 3 – 5 %; резорцин – до 1 % и линимент нафталанской нефти, мазь Вилькинсона. Ихтиол можно применять в комбинации с различными мягчительными мазями в 10 – 15 – 20 – 30 % к общему количеству мази. Для рассасывания зону застойной экземы одно – или двукратно апплицируют парафином, нанося его кисточкой тонким слоем.
Для стимуляции эпителизации применяют 1 – 2 раза в день повязки с каротоменом, с гелем актовегина или гелем солкосерила.

 
yurecДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:13 | Сообщение # 141
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
спочатку забігав адже дорога зараза кролиця
 
gam-uaДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:13 | Сообщение # 142
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
чи мені здалося чи укролиці справді голова на бока?[color=green]

якщо так, то в неї проблеми з дихання.

 
МаксДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:13 | Сообщение # 143
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Вона завжди не приймно коли яка біда. Найбільше шкода малечу і любимчиків.

До речі яка порода самиці?

 
vlad57Дата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:13 | Сообщение # 144
Группа: Гости
Статус:  
Теж думаю, що міксоматоз. Довго відходять, якщо були привиті, не менше трьох тижнів.
 
gam-uaДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:13 | Сообщение # 145
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
схоже на мастит. таке у корів буває коли їх погано доїть. у мене був давно випадок. кролиця захворіла міксоматозом. кролята теж підцепили. вони померли перші. у кролиці повністю згнив низ живота.
 
gam-uaДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:14 | Сообщение # 146
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
а може і міксоматоз. та мені несхоже, vlad57

міксоматоз – його ознаками є поява вузликів та набряків на голові, спині, вушних раковинах, повіках, статеких органах.
Передня частина мордочки сильно припухає, шкіра збирається у валткоподібні складки. Крім того із очей та носа може виділятися гній. Якщо не лікувати, через два тижні 80-90% вуханів загинуть.
Недуга спричиняється вірусами. Основні перенесники мукроорганізмів комарі. Пік захворювання припадає на кінець літа та осінь, коли складаються сприятливі умови для масового розмноження кровососів.
Від них насамперед і слід уберігати кролів. Клітки закривайте дрібненькою сіткою. Ще ж вдається відлякати комарів димом. Для цього уверечі спалюють у сараї зелену траву чи мокре сіно.
Іншими поширювачами збудників є мухи, кліщі та блохи. Аби позбутися цих паразитів, стараноо прибирають фекалії, вчасно змінюють підстилку. Також періодично дезинфікуйте помешкання вуханів, інвентар, тару.
Важливим профілактичним заходом проти міксоматозу є вакцинація. Проводьте її вчасно, коли молодняк досягне місячного віку.

 
yurecДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:14 | Сообщение # 147
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
порода былий велитень але хороше родословно важить до 9 кіло
 
gam-uaДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:14 | Сообщение # 148
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
якскравий міксоматоз, для прикладу.

 
gam-uaДата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:14 | Сообщение # 149
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
yurec, приділи належну увагу лікуванню. шкода буде її втрачати.

Як відстежив родлословну?

 
vetal803Дата: П`ятниця, 30.09.2011, 07:14 | Сообщение # 150
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 9
Награды: 1
Репутация: 1
Статус: Offline  
Прочитав про екзему, можливо це саме вона (раніше не стикався), бо на міксоматоз справді не дуже схоже...
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Хвороби кролів » Хвороби: Питання-Відповідь
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz