Вівторок, 19.03.2024, 06:21,Ви увійшли як Гость (негайно зареєструйся!) | Група "Гости"| RSS
На головну | Ви на сторінці Копчена кролятина - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід

ШВИДКЕ МЕНЮ:
зміни в темі Бровасептол в таблетках 


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]

  • Сторінка 1 з 1
  • 1
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Переробка продукції кролівництва » Копчена кролятина
Копчена кролятина
gam-uaДата: Середа, 29.12.2010, 15:43 | Сообщение # 1
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Шановні, хто займався коптінням кролятини, іншого мяса? Як робили коптильні?
 
МаксДата: Середа, 29.12.2010, 19:51 | Сообщение # 2
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Я також хочу зробити каптильню.Задум вже у голові 1 рік. Далі покищо не просунувся.

Але як робити добрі люди розповіли.

копаємо яму десь 1 м. і від неї прокопуємо шахту 6-8 метрі так щоб найнижча точко була яма а найвища велика бочка в якій буде коптитися мясо. Шахту робимо так щоб була тяга. В ямі встановлюємо типу піч(топку) з якої виходить дим і проходячі по шахті потрапляє в коптильну шафу(бочка десь на 250 л).

Шахту обкладують цеглою, я думаю що замість цегли можна використати трубу великого діаметру. Взагалі коптильня проста та чи буде вона працювати добре.

Найбільша запара вгадати довжину шахти від неї залежить який дим буде надходити.

Чи не буде кролятина після коптіння сухою?

 
gam-uaДата: Четвер, 30.12.2010, 07:17 | Сообщение # 3
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Макс, я думаю буде саме раз. ніби ковбаса.

я теж знаю про таку коптильну, як ти написав. но марудно, і невсесезонно.

думаю після новорічних свят викласти власну конструкцію.

 
yurecДата: П`ятниця, 31.12.2010, 19:43 | Сообщение # 4
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 51
Награды: 2
Репутация: 2
Статус: Offline  
нащот коптільні я копчу в тій же самій бочці шой свинину або коптільні

а рецептом постійно користуюсь

Кролик копченый
Для этой цели лучше подходят тушки молодых, не очень упитанных кроликов.
В эмалированный бачок (25 л) наливается вода на 2/ 3 его объема и высыпается 500 - 600 г соли. Когда соль полностью растворится, в воду положите 2-4 тушки, предварительно убрав из них почки, печень, легкие. Через 12 - 15 часов тушки достаньте и повесьте на 1 - 2 часа для стока рассола.
Когда тушки обсохнут, натрите их со всех сторон черным или красным молотым перцем, смешанным с мелко нашинкованным чесноком, растертым лавровым листом и пряностями.
С внутренней стороны тушку можно нашпиговать кусочками нарезанного чеснока. Для этого кончиком ножа сделайте глубокие надрезы в тканях тушки и воткните в них кусочки чеснока.

Додано (31.12.2010, 20:43)
---------------------------------------------
попробуйте і ви

 
СаняДата: Вівторок, 04.01.2011, 21:18 | Сообщение # 5
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 44
Награды: 2
Репутация: 3
Статус: Offline  
да итересно надо подумать !!!
 
МаксДата: Середа, 05.01.2011, 20:35 | Сообщение # 6
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Хто знає біль просту конструкцію коптильні
 
РомаДата: Середа, 12.01.2011, 14:05 | Сообщение # 7
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
бочка з діркою в низу до якої прикріпляється труба а до труби кочегарка в бочку вішають мясо рибу и і т.д накривають мішковиною і кочигарять. весною хочу зробити.
 
ГостьДата: Неділя, 16.01.2011, 18:06 | Сообщение # 8
Группа: Гости
Статус:  
Труба найпростіший варіант, для труби можна вирить невелику ямку
 
МаксДата: Неділя, 16.01.2011, 19:05 | Сообщение # 9
Справжній кролівник
Группа: Друзі
Сообщений: 177
Награды: 7
Репутация: 10
Статус: Offline  
Гость, більш докладно можете написати!!!

Будь-ласка

 
ЮраДата: Неділя, 16.01.2011, 21:01 | Сообщение # 10
Группа: Гости
Статус:  
Констукція проста метелеву або іншу трубу зариваєш в яму остав місце тільки для пічки з іншої сторони труби робиш вихід для диму на нього ставиш бочку і круг бочки засип землею щоб не було щілин
 
gam-uaДата: Понеділок, 17.01.2011, 09:28 | Сообщение # 11
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
дійсно все просто судячи зі схеми.
але неуявляю як зимою коптити.

 
РомаДата: Вівторок, 18.01.2011, 11:54 | Сообщение # 12
Полковник
Группа: Довірені
Сообщений: 376
Награды: 5
Репутация: 7
Статус: Offline  
Я люблю копчене сало.
 
MamayДата: Четвер, 17.02.2011, 03:38 | Сообщение # 13
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Для коптилні беруть бочку але бажано 250-500 літрів ( яку маєте або старий холодильник ) . У нижню частину бочки прикручуєм(зварюєм) металеву трубу великого діаметру , зазвичай беруть діаметр 40-120см. , але щоб від дна бочки до труби було 7-10см. найменше, щоб збігав конденсат на дно а не втопку(бажано просверлити у дні 1-3 дірки щоб конденсату і жиру не було в бочці) і наш продукт не мав незрозумілого кольору, запаху, і смаку. Для гарячого копченя 200-250см труби , для холодної 400-800см. І до труби робимо топку з будьякого металевого ящика відповідно прикручуєм аба зварюємо (кому що доступніше) . Зверху в бочці сверлимо дірки для прутів на які чіплятимемо наш продукт.
І таку конструкцію можна мереміщати по своїй території якщо десь заважае.

Додано (17.02.2011, 04:38)
---------------------------------------------
І не потрібно робити окопи для цього варіанту , воно все зроблене на невеликих ножках

 
gam-uaДата: Четвер, 17.02.2011, 08:52 | Сообщение # 14
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
Mamay, можна фото? а нічого що дим буде виходиит? хотілосяб конструкцію за якою не треба добу наглядати і пидкидати дрова.
 
MamayДата: П`ятниця, 18.02.2011, 00:05 | Сообщение # 15
Рядовой
Группа: Друзі
Сообщений: 13
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Дим за рахунок тяги буде потрапляти із топки по трубі в бочку, і виходитеме через верх бочки яка накрита вологою ганчіркою або що придумаєте (кришкою але не щільно) . Щоб найменше підкидати дров потрібна немаленька топка в якій закладається здорова колода або декілька і прикривається дверцятами щоб наші дрова тліли а не горіли . Алеж для коптильні потрібен нагляд щоб не розгорявся вогонь і не горіла наша сировина . Мені покищо невідома конструкція коптильні за якою непотрібно наглядати тривалий час.
 
stepanДата: Субота, 03.03.2012, 09:07 | Сообщение # 16
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 56
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Кожен із написаних варіантів має рацію, але у процесі коптіння відіграє роль як саме Ви коптите, а не вчому. Можна мати супер піч і не вміти нею користуватись. Най краще це мурована з цегли, така яка прогрівається і утримує теипературу (бочка скоро охолоджується).
 
fors23Дата: Субота, 03.03.2012, 16:35 | Сообщение # 17
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 48
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline  
А Скільки Часу Потрібно Коптити!!!!!!
 
gam-uaДата: Субота, 03.03.2012, 19:09 | Сообщение # 18
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
stepan, коптидьня із цегли це як?
fors23, це питання чи відповідь?
Quote (fors23)
А Скільки Часу Потрібно Коптити!!!!!!
 
fors23Дата: Субота, 03.03.2012, 21:40 | Сообщение # 19
Лейтенант
Группа: Друзі
Сообщений: 48
Награды: 0
Репутация: 2
Статус: Offline  
Питання
 
gam-uaДата: Субота, 03.03.2012, 21:46 | Сообщение # 20
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
fors23, дійсно, а скільки потрібно коптити? у мене дядько коптить рибу 1 добу. у каструлю ложить ррибу, на дно стружку. каструлю на газ поки тліть тирса не почне. при цьому каструля полтно закрита, риба на кручках підвішена.
 
pro@terДата: Неділя, 04.03.2012, 19:56 | Сообщение # 21
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 33
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
в мене коптильня з цегли змурована . завтра може кину фотки
Quote (fors23)
А Скільки Часу Потрібно Коптити!!!!!!

залежно що коптити cool
 
gam-uaДата: Неділя, 04.03.2012, 21:29 | Сообщение # 22
Той, кому все можна
Группа: Адміністратор
Сообщений: 1482
Награды: 14
Репутация: 20
Статус: Offline  
pro@ter, фотки дуже хочеться!

скільки коптити тушку кроля?
 
seyvalterДата: Понеділок, 05.03.2012, 11:29 | Сообщение # 23
Майор
Группа: Довірені
Сообщений: 149
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Quote (gam-ua)
у мене дядько коптить рибу 1 добу.


Він в тебе що, пальнутий? риба в таких умовах готується максимум 40 хвилин!!!
Шановні - ви сперечаєтесь про конструкії - але хоч би хтось заувавжив для якого копчення яка конструкція!!! холодне копчення - дійсно більш тривале і може тривати сутками - гаряче - триває майже стількиж скільки звичайна варка-жарка.
 
pro@terДата: Понеділок, 05.03.2012, 19:10 | Сообщение # 24
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 33
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
В мене можна сказати і коптилка і кухня дим йде до відсіку а плита нагрівається і можна там шось готуватити.приблизо поміщається якщо по рибі то 20 скумбрій і ще я можу регулювати температуру.на копчення я використовую дрова мочені у воді.кролятину не пробував коптити але попробую)напевно смачна)
Прикрепления: 7246776.jpg (568.3 Kb) · 2938923.jpg (552.1 Kb) · 2581224.jpg (599.9 Kb) · 4919462.jpg (599.5 Kb) · 0540156.jpg (671.1 Kb)


Сообщение отредактировал pro@ter - Понеділок, 05.03.2012, 19:18
 
stepanДата: Середа, 07.03.2012, 14:57 | Сообщение # 25
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 56
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Незнаю чому ви вирышили що це питання! Але я сдтверджую що з цегли, на початку коптыння потрыбно розыгрыти коптыльню,а потым пыдвышати тушки якы були в маринаты. Провыряти готовнысть треба загостреною дерев"яною шпагою не грубшу за сырник. Якщо проходить легко значить готова, як ны то ще потримати ы багато тепла не потрыбно давати у топку.
 
pro@terДата: Середа, 07.03.2012, 23:21 | Сообщение # 26
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 33
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
Якщо мясо правильно замариноване то будь яка відома коптилка згодиться.
Підскажіть як зробити мясо холодного копчення!
 
stepanДата: Четвер, 08.03.2012, 15:19 | Сообщение # 27
Лейтенант
Группа: Довірені
Сообщений: 56
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
М"ясо холодного копчення готуэться довше, але по тому самому принципу. Треба довшу відстань від топки до коптильної камери, щоб по дорозі дим (продукт згорання) охолонув і небуло впливу температури на м"ясо.
 
goropa72Дата: Середа, 22.05.2013, 00:22 | Сообщение # 28
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 22
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
а ще головне маринад є двох типів - мокрий і сухий я для коптіння нутрії використовую сухий бо вона не має того специфічного гіркого неприємного присмаку як крулік, а щоб його позбутися треба свіжі тушки на ніч кинути у воду з оцтом він навіть надасть смаку шашлика кроликові, звичайно видаливши нирки та усі внутрішні органи. промиваємо, маринуємо: хто як хоче кому що до вподоби. мій рецепт - сіль, паприка солодка, обовязково базилік, білий перець(не перебощити) мясо кроля ніжне і я вважаю що чорний перець до нього не пасує
 
goropa72Дата: Середа, 22.05.2013, 00:25 | Сообщение # 29
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 22
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
останній раз на гарячо коптили кролика по дуже класному рецепту але не знаю де це вписати сюди чи в кулінарію?
 
goropa72Дата: Середа, 22.05.2013, 00:29 | Сообщение # 30
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 22
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
ага! саме головне ! особливо скрупульозно дотримуйтесь правил гігієни та обробки мясопродуктів щоб не хапнути на коптінні харчового отруєння. на закарпатті ціла сімя попала в мукачівську црл з ботулі від тушонки з крілика
 
pavloДата: Понеділок, 31.03.2014, 21:55 | Сообщение # 31
Сержант
Группа: Довірені
Сообщений: 29
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline  
повністю підтримую горопу! я працюю на львівморепродукти ,,моряна,, і ми коптимо (гарячка, холодна) маринуємо, виготовляємо пресерви, ... - збут по всій україні - правил санітарії треба строго дотримуватися а готовність ви сказали правильно загостреною бамбуковою паличкою (вона має велику твердість) оприділяємо. і про маринад ви правильно повіли - сухий та мокрий - я перед цим працював технологом на ,,Родинній ковбасці,, так що усе правильно, тільки одне засмучує - що копчений кролик( 2.0 кг) під чекушечку горілочки дуже швидко зникає!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ КРОЛІВНИКІВ-ПОЧАТКІВЦІВ » "Кролевод" - форум українських кролеводів! » Переробка продукції кролівництва » Копчена кролятина
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:




Андрій Грудницький© Хостинг від uCoz